taki sam IP?

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

taki sam IP?

Postprzez Anonymous » 15 mar 2006, o 11:01

Witam serdecznie, mam takie pytanko, czy dwie osoby nie majace publicznego adresu IP i bedace abonentami Jawnetu moga byc widoczne w Internecie pod tym samym adresem IP? Pytam bo ostatnio zarzucono mi na pewnym forum, ze mam dwa nicki(konta) a ktos doszedl do tego po adresie IP, ktory rzekomo dwie osoby maja taki sam ??? czy jest to w ogole mozliwe? pozdrawiam
Anonymous
 

taki sam IP?

Postprzez gruby@jawnet » 15 mar 2006, o 11:48

Tak, w wypadku usług http - a jak rozumiem właśnie o tym piszesz - jest to możliwe. Podaj adres forum, zobaczymy co da sie zrobić.
gruby@jawnet
 
Posty: 28
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

taki sam IP?

Postprzez danio@jawnet » 15 mar 2006, o 12:13

No jeśli nie masz publicznego IP to wychodzisz z hosta o pewnym IP i nazwie hosta. Inne osoby, które nie maja publicznego IP tez bedą wychodziły z tego samego hosta wiec to nie takie proste do końca.
danio@jawnet
 
Posty: 39
Dołączył(a): 1 wrz 2005, o 23:00

taki sam IP?

Postprzez Anonymous » 15 mar 2006, o 14:04

Gruby narazie zostawie to jak jest, a od kwietnia beda mial juz publiczny IP wiec wytrzymam jeszcze te dwa tygodnie, dzieki
Anonymous
 

taki sam IP?

Postprzez wiciu@jawnet » 15 mar 2006, o 16:31

ja miałem ten sam problem wszedłem sobie kirdyś na pewne forum i od razu otrzymałem upomnienie żebym następnym razem przemyślał co wypisuje itd (ban) :ugeek: :p oczywiście zbanowali kogoś kto był widoczny pod tym samym adresem IP. Kolejna sytuacja to chciałem zarejestrować się gdzieś (nie pamiętam) i pisało mi że z jednego IP można założyć max 1 konto na 24h :/
wiciu@jawnet
 
Posty: 43
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00


Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron