Redwatch

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Redwatch

Postprzez Anonymous » 11 mar 2006, o 09:16

Witam
Dzisiejszego ranka przeglądajac wiadomości na jakimś serwisie internetowym natknąłem się na informacje o inicjatywie "Redwatch".Jest to organizacja neofaszystowska,zajmuje się identyfikacją osób powiązanych ze środowiskiem lewackim,homoseksualistów...
na swojej stronie zamieszczają zdjęcia z demonstracji i jeżeli mają możliwość to także dane osobowe...
Przeczytać tam można rozmowe z dziennikarką "Zycia Warszawy" Katarzyną Jaroszyńską.Odpowiedzi są ułożone w sposób który mnie osobiście odrzuca (chodzi mi o przekaz,nie formę) ale styl tej wypowiedzi trzyma jakiś tam poziom.Natomiast poniżej macie próbkę info o działaczach warmińskiego "środowiska lewackiego" :

"Rafał WEGNER pseudonim GÓWNO. Od wielu lat aktywny lewak, lat 23. Wzrost ok. 175 cm,spasiony, zarośnięty (broda, bako brody ). Najprawdopodobniej pochodzenie żydowskie (świadczy o tym jego obleśny wygląd i nazwisko). Sprzedaje na policje, często ćpa.Odważny w grupie. Zamieszkały w Kętrzynie ul. Pow. Warszawy blok nr 16 tel. dom 089751 28 79.
Obecnie studiuje na UWM w Olsztynie (dziennie).

Rafał ZBOROWSKI pseudonim ZBOREK. Wzrost ok. 175 cm, chudy, czarne kręcone włosy (krótko ścięte). Stary ćpun i lewak na 100% pochodzenie żydowskie, lat 24. Student prawa w Olsztynie, konfident policyjny. Na stałe zamieszkały w Kętrzynie ul. Pow. Warszawy blok nr 16 tel. dom 089 751 25 34. Obecnie przebywa w Olsztynie okolice sklepu TESCO.

Grzegorz KOWALSKI Wzrost ok. 173 cm, chudy, krótkie czarne włosy lat 22. Narkoman,ubiór przykładowego brudasa zamieszkały na stałe w Kętrzynie ul. Urocza 7/10, często przebywają u niego w domu inne lewackie śmiecie, mieszka razem z siostrą również lewaczka

Niejaki Kamiński imię nieznane - ps. TYTUS - lat około 30, aktywista lewacki od ponad 12 lat, m.in. współpracował z lokalną prasą w nagonce na środowisko NS, a także brał czynny udział w wielu akcjach antyfaszystowskich. Zamieszkały: Ostrołęka ul.Sienkiewicza 24/26"

Nie jestem gejem,pedofilem,brudasem,lewakiem ale nie moge nad tym spokojnie przejść do porządku dziennego.Przeraża mnie forma,i niejasny dla mnie do końca cel istnienia i działania tej organizacji.Czytałem wyjaśnienia dlaczego,po co itd ale jedyne uczucia jakie we mnie wzbudziła lektura materiałów z tej strony to obrzydzenie-przede wszytkim obrzydzenie do metod jakimi się posługują Ci neofasztści.Każdy!! ma prawo do głoszenia swoich poglądów ale dlaczego w taki sposób.Ja też nie popieram lewicy,pedofilii ani dzieci w małżeństwach homoseksualnych ale sposób w jaki oni przedstawiają tych ludzi-tylko czekać aż zaczną nocą wybijac im szyby w oknach albo podkładać bomby :/
Zdaje sobie sprawe że oni nie działają od dziś ale każdy taki przejaw ich aktywności budzi we mnie sprzeciw..Jakim prawem może ktoś zapytać-a cholera chocby dlatego że nie AKCEPTUJE takich metod!!
Sprzeciw tych środowisk przeciw faszyzmowi jest dla mnie oczywisty-agresja rodzi agresje.A każdy łatwo może zauważyć skąd ona(agresja) pochodzi....

"ANTIFA"

Oto adres internetowy "Redwatch"
http://www.redwatch.info/sites/media.htm
Anonymous
 

Redwatch

Postprzez Anonymous » 11 mar 2006, o 09:19

wkradł się błąd do powyższego adresu,oto poprawny:
http://www.redwatch.info/sites/media.htm
Anonymous
 

Redwatch

Postprzez barton@jawnet » 11 mar 2006, o 14:01

Dla mnie możesz być lewakiem , gejem i brudasem - mnie tam bez różnicy kim jesteś , lub kim nie jesteś , lub kim nie chciałbyś być , albo kim chciałbyś być.

Ciekawi mnie jednak coś innego ...po co założyłeś taki temat w Jawnecie...nie pomyślałeś chociaż przez chwilę , że podając te nazwiska , możesz komuś zgnoić życie ? Masz dowody na to , że na tej stronce nie podają fałszywych danych ? .....chłopie sie zastanów .......

Admin niech zadziała w tym temacie - i to ostro ....to jest naruszenie czyiś dóbr osobistych...
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Redwatch

Postprzez Anonymous » 11 mar 2006, o 16:27

barton sory ale "piepszysz głupoty" jakie prawa narusza rzadne:P, skoro skopiował to ze strony i podał do niej link!!A po drugie to jest forum ogólnotematyczne więc takie sprawy tez sa do przedyskutowania!!
Anonymous
 

Redwatch

Postprzez barton@jawnet » 11 mar 2006, o 16:45

Dobra osobiste Tusiek19 - ty pewnie nie wiesz co to jest. W końcu skopiował to , a linka podał potem - zresztą link nie działa ........


Ale co mnie to zresztą obchodzi ....to nie moje dobra , więc się nie bedę wiecej wypowiadał .:)
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Redwatch

Postprzez Anonymous » 12 mar 2006, o 14:15

Barton-znalezienie tej strony nie sprawi kłopotu naprawde nikomu,żadnego.Wystarczy przeczytac artykuł na onecie,potem użyć googli i już jest...
Może wybrałem zły czas i miejsce na poruszenie tego tematu,chodziło mi tylko o rozmowe.Nie zamierzam "zbierać armi" i walczyć z kimkolwiek-chciałem jedynie żeby ludzie zobaczyli-i każdy oceni to tak jak podpowie mu serce i rozum....
Anonymous
 


Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron