Potrzebuje porady czy cos w tym stylu PROSZEE

Jaki system operacyjny wybrać to może być proste, ale co w nim później zainstalować może już przysporzyć o ból głowy.

Potrzebuje porady czy cos w tym stylu PROSZEE

Postprzez yechal@jawnet » 15 lut 2006, o 22:17

mam telefon Nokie 6600 i moge miec MP3 w niej :D ale jak mam to mi nie chce otwierac :twisted: pisze " nie znany format pliku " :twisted: co mam zrobic zeby to działało ?? :( proszeee... :)
yechal@jawnet
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Potrzebuje porady czy cos w tym stylu PROSZEE

Postprzez Anonymous » 15 lut 2006, o 22:53

Za www.nokia.com.pl
"Telefon Nokia 6600 oferuje nowe, zaawansowane funkcje, w tym ekran TFT wyświetlający 65 536 kolorów i cyfrowy aparat fotograficzny z funkcją zbliżania.

Stanowią one uzupełnienie wbudowanego rejestratora wideo i dźwięku oraz odtwarzacza RealOne, umożliwiającego odtwarzanie i odbiór transmisji strumieniowych wideo w formacie RealMedia oraz plików zgodnych ze standardem 3GPP."

Nic tu nie ma o mp3 :/ Wydaje mi sie, ze .rm odpalisz na tym, ale mp3 chyba nie. Zapytam kumpla z Turcji, bo ma cos takiego. Niestety w Polsce nie znam nikogo kto mial ten telefon. Zobacze co da sie zrobic i sie tu odezwe.
Anonymous
 

Potrzebuje porady czy cos w tym stylu PROSZEE

Postprzez Anonymous » 15 lut 2006, o 23:27

o ile mi wiadomo to ten telefon ma duzo osób w Polsce miedzy innymi ja go mam:)Do odtwarzania mp3 potrzebny jest program, jest ich pare ja mam akurat "Mp3player" jest ich tak jak pisze wiele roznych, zamiast plikow mp3 polecam pliki *ogg mniej zajmuja a jakosc na telefonie nie odczuwalna odtwarzam je programem oggplayer w razie jakis pytan pisz:)

ps. nie pliki 3gpp tylko *3gp
Anonymous
 

Potrzebuje porady czy cos w tym stylu PROSZEE

Postprzez Anonymous » 15 lut 2006, o 23:33

no ja akurat nie znalem nikogo ;) Telefon ma Symbiana, o ile sie nie myle, wiec napewno da sie tam cos zapakowac. A co do "3gpp" to tak bylo na stronce Nokii, lamy nawet nie wiedza co sprzedaja :D
Anonymous
 

Potrzebuje porady czy cos w tym stylu PROSZEE

Postprzez Anonymous » 16 lut 2006, o 00:16

tak zgadza sie posiada symbiana w wersji 7 i da sie do niego naprawde duzo wsadzic, jezeli masz pojemna karte to mozesz ogladac nawet filmy w formacie *Avi z napisami:) jezeli chcesz to udostepniam na Dc dosc sporo oprogramowania przeznaczonego do tej nokii
Anonymous
 

Potrzebuje porady czy cos w tym stylu PROSZEE

Postprzez Anonymous » 16 lut 2006, o 06:53

Dokładnie Symbiana 6.0 a nie 7
Anonymous
 

Potrzebuje porady czy cos w tym stylu PROSZEE

Postprzez Anonymous » 16 lut 2006, o 06:55

Nie zaśmiecajac forum dołącze się do tematu. Kto ma program do Siemensa S65 umozliwiający odtważanie mp3??
Anonymous
 

Potrzebuje porady czy cos w tym stylu PROSZEE

Postprzez Anonymous » 16 lut 2006, o 10:22

jestes w błedzie mario bo n6600 posiada symbian 7.0s, stary symbian w wersji 6.0 wiem napewno ze posiadaly go N7650, 3650, 3660.:)Co do tego siemensa to wiem ze obsluguje pliki mp3 ale chyba jako dzwonki, nigdy sie nie interesowalem tym telefonem i nie powiem Ci czy jest jakis odtwarzacz do niego ale zapytaj na www.elektroda.pl tam napewno uzyskasz odpowiedz:)
Anonymous
 

Potrzebuje porady czy cos w tym stylu PROSZEE

Postprzez Anonymous » 16 lut 2006, o 11:30

Siemens S65 NIE obsługuje mp3 za pomocą standardowego oprogramowania w żaden sposób. Widzi pliki, ale wyświetla je z pytajnikiem i nieumozliwia ptwarcia. Wiem to napewno bo mam taki telefon. Dlatego właśnie pytam się o jakiś program.
Anonymous
 


Powrót do Software czyli oprogramowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron