Poco Forum??

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Poco Forum??

Postprzez Anonymous » 10 lut 2006, o 15:11

Jestem użytkownikiem tego forum już od dłuższego czasu. powiedzmy dużo dłuższego ;) Rzecz, która podobała mi się tu niezmiernie na początku to niezwykła przekrojowość tematyczna. Ludzi pisali tu o wszystkim, na porządku dziennym był dyskusje, czasem kłótnie o wszystkim. Jedni mieli coś ciekawego do powiedzenia a inny chrzanili jakieś głupoty. Tak czy inaczej było ciekawie.

Tymczasem coś się zmieniło. Powoli, powoli przestały się pojawia dyskusje "o niesprawnym działaniu Artcomu" (i nieważne tu jest jak działa), "o Rambo 8 w telewizji" itp. Nawet benek1 już żadnych kretynizmów nie wypisuje :| . Pojawiły się za to ogłoszenia kupie/sprzedam.

Ostatnimi czasy wchodząc na forum 90% tematów się zaczyna w ten sposób. Czasem ktoś się o coś zapyta i koniec... Szkoda nawet czasu, żeby to wszystko przejrzeć.

Ludzie!!! Ocknijcie się!! Niemożliwe, że oprócz handlu rupieciami nic was już nie interesuje :cry:
Anonymous
 

Poco Forum??

Postprzez wiqert@jawnet » 10 lut 2006, o 15:34

ano straszne :( ale co zrobisz
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poco Forum??

Postprzez Anonymous » 10 lut 2006, o 19:16

Każdy pisze co chce....i nikt nie będzie dyktowal co ma pisać. I po to są kategorie na tym forum żeby w nich wpisywać co sie potrzebuje napisać. Tyle. PZDR :|
Anonymous
 

Poco Forum??

Postprzez Anonymous » 10 lut 2006, o 19:29

wbij na DC tam zawsze jest dyskusja :)
Anonymous
 

Poco Forum??

Postprzez Anonymous » 10 lut 2006, o 20:55

jaki problem taka dyskusja, a dc to rzeczywiscie ciagle zywy temat
Anonymous
 

Poco Forum??

Postprzez Anonymous » 10 lut 2006, o 22:48

A propos kategorii: ludzie chyba nie bardzo rozumieją, co oznaczają poszczególne tytuły. Mam wrażenie, że ludzie po prostu wchodzą do pierwszej lepszej i piszą tam co im się podoba. A gdzie są moderatorzy, żeby z tym porządek robić?
Anonymous
 

Poco Forum??

Postprzez Anonymous » 11 lut 2006, o 10:17

radol....aż tak bardzo ci to przeszkadza? Wg mnie na forum jest wszystko ok :) I chyba raczej kategorie sa dobrze dopasowane do tego co ludzie piszą...jak chcą coś sprzedać to ogłaszają się jak mają jakiś problem np taki jak ty masz to też o tym piszą...nie wiem czego oczekujesz po forum. Jakiś dyskusji politycznych? Każdy człowiek ma swoje zainteresowania i nikogo nie zmusisz do zmian:P
Anonymous
 

Poco Forum??

Postprzez beowulf@jawnet » 11 lut 2006, o 10:38

Ja tam wole z 5 porzadnych topicow, niz cala mase nudnawych i bezsensownych, gdzie kazdy tylko "jechal" autora, po co zakladal topic. I jakos nie tesknie za narzekaniami na AC i wypocinami benka...
Dyskusja na DC nieraz wystarcza za kilka for :)

Co do kategorii - moze i masz racje, ale zazwyczaj czytam te topici, ktore "wywala" mi jako nowe, na kategorie zbyt duzej uwagi nie zwracam - to sie przydaje dopiero jak sie czegos szuka...
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poco Forum??

Postprzez grzkac@jawnet » 11 lut 2006, o 11:23

radol jak Ci forum przeszkadza - proste wyjście nie korzystaj........chcesz podjąć dyskusje na jakiś temat - załóż go a nie czekaj jak ktoś inny to za Ciebie zrobi, a wymienić poglądy można i na dc++ . Nie wiem jak dla was ale mi "zaleciało" starym forum.....
a co do zakładania topiców nie w tych kategoriach- zgadzam się beowulf większość osób czyta nowości a jak ktoś chce czegoś poszukać jest opcja "szukaj" - wystarczy trochę wytężyć te szare komórki.....

pzdr :oops:
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poco Forum??

Postprzez benek1@jawnet » 8 lut 2010, o 12:29

radol - Nawet benek1 już żadnych kretynizmów nie wypisuje kwasny.gif

No wypraszam sobie :!::!::!:


Ja tu tylko prubuje porószydź masę lódu , ciemna mase do myslenia konstrukcyjnego:!::!::!:
Avatar użytkownika
benek1@jawnet
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Następna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron