Oferta Netii

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Oferta Netii

Postprzez Anonymous » 22 sty 2006, o 14:15

Netia wlasnie wprowadzila oferte na NET24 Premium w cenie 67 zl brutto. W porownaniu do oferty medium naszego operatora jest to calkiem niezla oferta, tym bardziej, ze dostaje sie lacze 640 kbps, zewnetrzne IP oraz nielimitowany transfer danych. Dla tych, ktorym skonczyla sie umowa, a chcieliby cos szybszego, to jest to oferta, ktora warto rozwazyc.

Tak jak kiedys pisalem, ceny dostepu do Internetu, jakie oferowane sa przez nasze telekomy, beda systematycznie taniec. Licze na to, ze za niedlugo dorownamy Francuzom i w koncu doczekamy sie laczy 10, 12, a moze i 20 Mbit w cenie 120-150 zl/m-c.
Anonymous
 

Oferta Netii

Postprzez Anonymous » 22 sty 2006, o 16:37

To nie cena dostepu w naszym kraju jest glownym problemem - ciagle porownuje sie ja jakby to byl glowny wyznacznik jakosci zycia. Moze w koncu pomyslmy jak podniesc nasze zrobki do poziomu europejskiego, a wtedy rachunki placone ISP beda dla nas i tak smieszne :)
Anonymous
 

Oferta Netii

Postprzez Anonymous » 22 sty 2006, o 18:10

Oj prawda Radzio, szczera prawda. Nie wiem jak to wygladalo w Finlandii, ale jak bylem we Francji, to znowu ludzie tak dobrze nie maja. Niby placa minimalna 1000€, ale np. mieszkanie juz na wstepie kosztuje 350-400€. A do tego Francuziki zasuwaja codziennie do restauracji nazrec sie salatek i wychlac to winem, wiec znowu az tak duzo im nie zostaje na takie oplaty :) Chcialbym zauwazyc, ze France Telecom ma u siebie wlasnie spore straty przez to, ze ma tak niskie ceny :) I to nawet nie przez dumping, ale przez konkurencje :) Ale oni znalezli zrodlo pokrycia strat - Polske :)
Anonymous
 

Oferta Netii

Postprzez Anonymous » 22 sty 2006, o 21:24

Słuchaj sam mam netie łącze VIP płace 170 zł miesiecznie jak i ten z AC, dla brata. Jestem zadowolony z usługi z Netii. zadnych przerw, wad. Problemem jest jednak ta cena. Ostatnio zauważyłem poprawe w AC i interesuje mnie to szubkie łącze 2MB. Ale u mnie jest prblem jak na razie bo mam Antane. Chello ostatnio cos miesza wiec moze warto poczekac. Ale jezeli chcesz znac moja opinie to jezeli masz mozliwosc to łykaj ta Netie. Niepozałujesz
Anonymous
 

Oferta Netii

Postprzez Anonymous » 22 sty 2006, o 23:06

ja sie z domu wyprowadzam za niedlugo :D Ale dobrze wiedziec na przyszlosc :)
Anonymous
 

Oferta Netii

Postprzez seba@jawnet » 23 sty 2006, o 10:41

deejay ciekawe dlaczego Ty tutaj jeszcze jesteś, przecież umowa dawno Ci sie skończyła.

U nas również szykują się zmiany:D

do tego dolicz 36,6 zł za abonement za telefon neti
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta Netii

Postprzez pysio@jawnet » 23 sty 2006, o 11:32

zmiany? adres IP do najnizszej taryfy? :ugeek:
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Oferta Netii

Postprzez gujson@jawnet » 23 sty 2006, o 11:45

Rzadko się wypowiadam na forum bo czasu brak ale podziele się moimi doświadczeniami z ADSL.
deejay nie wiem czy kiedykolwiek miałeś przyjemność a raczej nie przyjemność korzystania z modemów ADSL może i cenowo ta oferta z neti jest OK ale cena w wielu przypadkach to nie wszystko.
Tak się składa że w pracy posiadam i neostradę 6144 i net24 VIP z neti wszystko na ISDNie niestety mimo teoretycznie „kosmicznych” parametrach łączy i mega cenach ani z neo ani z net24 nie jesteśmy zadowoleni (połączenie za 10 razem, wahania transferu itd) jednak kabel to kabel -niestety nie ma w tym miejscu takiej możliwości :( Najgorzej wygląda obsługa techniczna operatorów przy zakupie dosłownie wchodzą do du.. a potem totalna olewka klienta, błedne nalicznie transferów (neo) a „gwarancja jakości połączenia” (net24) to tylko ładnie na papierze wygląda. W jawnecie to duży + dzwonisz i chłopaki od razu działają żeby dobrze było.
Wiem większość jawnetowiczów narzeka na że transfery kiepskie, ze drogo itp. ale ktokolwiek miał porównanie (poprzednio mieszkałem w Gliwicach i Zabrzu –kabel)
z innym operatorem to pewnie zmienił by zdanie.
Stałe IP dla najniższych taryf :D świetny pomysł może władni w AC też tak wymyślą
POZDRAWIAM
gujson@jawnet
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Oferta Netii

Postprzez Anonymous » 23 sty 2006, o 13:40

Seba, czytanie Ci z trudem przychodzi? Przeciez pisze wyraznie, ze sie wyprowadzam z domu, wiec po co mam podpisywac umowe na 2 lata??? Poza tym to lacze juz jest ze wzgledow podatkowych wpisane na ojca, wiec niech on sie martwi ;) Nie doliczam abo z Netii, bo i tak go oplacam(y), a to poniekad jest osobna usluga z ktorej i tak nie zrezygnujemy. W Chello teraz tez jest promocja, ze masz za 99 zl pelny pakiet kablowki, lacze 1 Mbit i telefon IP.
Co do ADSL, to owszem mialem stycznosc, ale w Deutsche Telekom, wiec porownanie nie bardzo jest na miejscu :) Co do AC, to prawda, serwis jest szybki, ale najczesciej puszczam joby na lewo i prawo, bo po polnocy czesto cos sie kaszani. A akurat wtedy najwiecej korzystam z kompa. Albo radyjko francuskie albo telefon do ukochanej. A tu wysakuje zonk i nie ma neta.
Kabel?? Tak, kabel jednak jest najlepszy :) wlasnie kombinuje nad jakims mieszkankiem w Gwiazdach w Kato. Jak dobrze wszystko pojdzie, to bedzie 10 MBit na stale :D
A wracajac do publicznych IP, to napisalem w innym watku, ze kazdy ma publiczny IP, tylko nie ma pelnego forwardowania portow w obie strony. Pragne jednak tylko zaznaczyc, ze gdy sie juz taki IP zewnetrzny posiada, to komputerek jest o wiele bardziej narazony na ataki z zewnatrz!! Wiem, bo zarzadzam malym serwerkiem i widze po logach, ile codziennie jest atakow :/ Glownie ataki leca z niemieckiego i austriackiego Chello, ale to chyba przez zbieznosc klas adresowych IP (???).
Anonymous
 

Oferta Netii

Postprzez mazi@jawnet » 23 sty 2006, o 19:10

Szczerze Pysio :> mi by się przydało to dodanie do najtańszej taryfy publicznego ip .... i to bardzo !!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Następna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron