Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Chciałbyś się poskarżyć, a może chcesz się dowiedzieć kto jest kim? Napisz co o nas myślisz, a chętnie to skomentujemy

Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Postprzez stanior@jawnet » 29 gru 2005, o 01:18

aerodeck - zmień informatora :idea:
stanior@jawnet
 
Posty: 143
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Postprzez seba@jawnet » 29 gru 2005, o 02:09

Aerodeck powinno być więcej osób takich jak Ty... częściej bym się śmiał

To gdzie mieszkasz dokładnie wiem. Powiedz mi tylko jaki kabel Cię interesuje, postaram się załatwić.

a teraz pomalutku....
Po pierwsze nie wiem kto jest Twoim informatorem, ale on ma chyba jeszcze lepsze poczucie humoru niż Ty. Mam nadzieje, że nie powiedział Ci tego Adik, ponieważ on u nas nie pracował - tylko przeszkadzał i dlatego umowa została rozwiązana. Jeśli chcesz porozmawiać na jego temat to osobny temat, gdyż gościu mi troszeczkę przeszkadza.
Po drugie, nie wiem o jakich światełkach i IP mówisz, ponieważ światłowody w mieście są od ponad roku. Publiczny adres w sieci jawnet.pl możliwy do uzyskania od 1 czerwca.
Więc zmień informatora - zawsze możesz zapytać mnie - powiem Ci wiele więcej prawdziwych informacji niż Twój informator.

Torrent nie chodzi więcej gdyż nie masz publicznego IP, więc nie sikaj po nogach tylko zainteresuj się tematem, a nie pisz głupot.

Więcej Internetu? Premium? Nie wiem o czym piszesz. Internet masz taki jak cena abonamentu.


wiqert chodzi mi sieć szkieletową i możliwości jakie są. Przepustowość do Internetu zawsze jest proporcjonalna do ilości złotówek w abonamencie.


Wodnik78 jak klękaliśmy dzisiaj na DC++, będą trzy różne jakości, aby każdy mógł oglądać.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Postprzez Anonymous » 29 gru 2005, o 08:48

Szkoda tylko że nie wszyscy mogą mieć Publiczne IP , oraz możliwość zmiany taryfy.Wydaje mi sie że bardziej by się ludzią przydało to Publiczne IP oraz troszku lepsza jakość internetu niż możliwość oglądania TV.
Anonymous
 

Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Postprzez beowulf@jawnet » 29 gru 2005, o 09:50

A tak do tematu wracajac [ ;) ], moja umowa skonczyla sie we wrzesniu tego roku [2005], i nawet myslalem, czy mam sie zglaszac na przedluzanie umowy albo cos takiego, ale wyszedlem z zalozenia, ze w sumie to nie ja sie powinienem o to martwic, tylko AC [w konu oni na mnie zarabiaja, nie odwrotnie :P]. W sumie nic sie nie zmienilo, a internet mam nadal - czyli wszystko po staremu, wiec na zadne przedluzanie umowy sie nie wybieram

Jawnet TV?? Podglad z kamery internetowe siedziby AC - nie ma to jak porzadny realiti szoł :D
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Postprzez seba@jawnet » 29 gru 2005, o 10:36

darkboy masz racje, ale wiesz, że w sieci bezprzewodowej ciężko wychodzić z wyższą taryfą :( do większych przepustowości trzeba zestawiać specjalne "linki"
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Postprzez Anonymous » 29 gru 2005, o 10:55

No pewnie wsysztko jasne dlatego napisałem żemożńa też nad tym pomyśleć wkońcu z tego co widze dużo ludzi ma radiówke.Wydaje mi się że nam (użytkowniką internetu za pomocą radiówki) tez należy dać jakies alternatywne rozwiązanie z tego co mi wiadomo internet za pomoca drogi radiowej jest dostosowany do wyszych prędkości przesyłu danych.Tak więc może pomyślicie nad tym
:|
Anonymous
 

Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Postprzez wiqert@jawnet » 29 gru 2005, o 14:36

seba :D wszystko fajnie, tylko szkoda ze te proporcje sie pozmienialy...a mialem 50kB :D
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Postprzez seba@jawnet » 29 gru 2005, o 14:57

darkboy wybacz, że sprzęt radiowy nadal jest w cenie, dlatego alternatywy w przypadku Radia 2,4 GHz niestety niema.

Radia 5,7 GHz CI niezaproponuje (ze względu na cenę) jeśli jednak posiadałbyś takie radio to mógłbyś wybrać dowolną taryfę.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Postprzez Anonymous » 29 gru 2005, o 15:53

Seba a jak by była cena takiego radia.Bo jęzli chodzi o samą antenke (podobną jak mam aktualnie) to moge sobie kupić na allegro osobiście :|.Bo z tego co widze to wyjdzie ok 200zł za antene (mogę się mylić) więc jeżeli mozna by bylo to chciałbym w przybliżeniu wiedzieć co bym potrzebował i jaki by byl całkowity koszt tego :|.
Bo jeżeli wystarczył by Access Point (RDAT-81),oraz odpowiednia antenka które nie są zbytnio takie drogie http://www.atel.com.pl/produkt.php?hash=05418 to byłbym chętny.
Anonymous
 

Kończy mi sie umowa z AC!! co robić??

Postprzez aerodeck@jawnet » 29 gru 2005, o 16:39

Aerodeck powinno być więcej osób takich jak Ty... częściej bym się śmiał
Szacuneczek Seba , nie ma za co. Ciesze się że humor Ci dopisuje :D
Więc zmień informatora - zawsze możesz zapytać mnie - powiem Ci wiele więcej prawdziwych informacji niż Twój informator.

Posłałem meila , może tak mi odpowiesz dokładniej na wysłane pytania , przynajmniej publicznie na głupiego nie wyjde gdy znowu popełnie gafe.
ps.:
Jeżeli zauważyłeś , napisałem że niewiem ile jest prawdy w tym co zasłyszałem i dla tego zadałem pytanie. Następnym razem zastosuje się i przyjde osobiście porozmawiać z kompetentną osobą (z Tobą)
Avatar użytkownika
aerodeck@jawnet
 
Posty: 119
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie na temat pracowników ART-COM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron