poszukuje pracownika

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

poszukuje pracownika

Postprzez freezee@jawnet » 28 gru 2005, o 19:40

widzisz ze wymagana dyspozycyjność, i samochód??
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

poszukuje pracownika

Postprzez grzkac@jawnet » 28 gru 2005, o 19:47

freezee trudno sie mowi ze trzeba paczuszki wniesc np na 6 pieterko zadna praca nie hanbi ale kazda meczy a nikt nie zaplaci tez za przykrecenie srubek tylko ;)
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

poszukuje pracownika

Postprzez barton@jawnet » 28 gru 2005, o 20:33

Ale się chłopaka czepiacie :P - podał swój numer i wstepne warunki - może dopiero firmę rozkręca....wiecie ...duże koszty pracy w polsce zmuszają pracodawców polskich ( w 70 procentach złodzieji ) do zatrudniania pracownika na czarno , lub po kosztach.

jesli juz tak stanowczo mu po majtach jedziecie - to zadzwońcie do niego , przepytajcie o warunki pracy , o zusy , o social , o prace w sobote niedzielę i świeta - jak za nie płaci , jak płaci za nadgodziny...a jak coś będzie nie tak - to po majtach gosciowi !


Ale dopiero po wysłuchaniu co gościu ma do zaoferowania. Bo to że trzeba mieć własny samochód o niczym nie świadczy .....przecież nie napisał że dostawczy - może maluch wystarczy na dojazd do klienta :)
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

poszukuje pracownika

Postprzez leszekz@jawnet » 28 gru 2005, o 21:21

a tak poza tym, o czym Wy rozmawiacie pisząc do siebie?? o pracy?? :ugeek:

mario11; powodzenia!! :) :D
Avatar użytkownika
leszekz@jawnet
 
Posty: 73
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

poszukuje pracownika

Postprzez Anonymous » 28 gru 2005, o 22:46

tak dla informacji mam i zawsze mialem pracę i dość dobrze płatną,ale widze że wy tu jesteście co niektorzy jak dzieci naiwni.kogo to obchodzi czy facet rozkreca firmr czy juz dlugo istnieje, co to za firma co ją na samochod nie stać,szkoda gadać...
Anonymous
 

poszukuje pracownika

Postprzez grzkac@jawnet » 28 gru 2005, o 23:17

:| kriss uwazasz ze kazda firme a w szczegolnosci te ktore stawiaja pierwsze kroki na rynku stac na auto? Fakt mozna wziasc autko w leasing ale to i tak jest wydatek dosc spory. Nie wiem gdzie pracowales pracujesz gdzie bedzesz pracowal ale jak znajdziesz zatrudnienie w jakiej kolwiek firmie gratuluje jak pracujesz w dobrej firmie no to chyle czola ale Twojemu szczesciu.....
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

poszukuje pracownika

Postprzez Anonymous » 28 gru 2005, o 23:22

Jak zwykle jeden debil zmieni sens tematu.Ludzie jak ktoś coś chce wiedzieć jest podany nr telefonu po co :evil: wypisywac jakieś :evil:.Zastanówcie się jaki to ma sens walniecie jakiegoś głupiego nieprzemyślanego posta i już po temacie.Po co się wypowiadacie jak nikt was o to nieprosi lub totalnie mijacie temat.Przecież to zwykły debilizm.
Anonymous
 

poszukuje pracownika

Postprzez Anonymous » 29 gru 2005, o 14:57

śmiechu warte... nikt wam nie dogodzi.. prześledźcie posty o poszukiwaniu pracownika i wyjdzie wam jaki jest Wasz stosunek do osób, którzy tych pracowników poszukują.. ŻENADA..
Do AGD mieliście pretensje, że dni i godziny nie odpowiednie, do biura - że kawę trzeba prezesowi zrobić, do akwizycji - że nie, bo..
ręce opadają....
Ludzie opamiętajcie się.. w takim tempie i w ten sposób w życiu nic nie znajdziecie..

Kriss nie opowiadaj głupot, bo tak się składa, że wiem jakie miałeś przejścia z pracą i wiem gdzie pracujesz.. ale jak to mówią... "Nie pamięta byk, jak cielęciem był"

ech.. a mówią że panuje bezrobocie :|
Anonymous
 

poszukuje pracownika

Postprzez seba@jawnet » 29 gru 2005, o 15:00

nikola była to wartościowa odpowiedź....
ale tak właśnie wygląda bezrobocie w Jaworznie ;)

Nigdy nie zapomnę, jak 1 sierpnia 2001 roku dostałem swoją pierwszą wypłatę w AC, na moim koncie było 560 zł. Latałem wtedy z wiertarką po piwnicach;)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

poszukuje pracownika

Postprzez grzkac@jawnet » 29 gru 2005, o 15:45

"Nie pamięta byk, jak cielęciem był" - genialne :ugeek:
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron