poszukuje pracownika

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

poszukuje pracownika

Postprzez Anonymous » 27 gru 2005, o 19:37

do montazu mebli kuchennych u klienta-wymagane doswiadczenie, dyspozycyjnosc ,samochód-.tel.0501231393
Anonymous
 

poszukuje pracownika

Postprzez Anonymous » 27 gru 2005, o 22:31

i co jeszcze>??? moze jak masz firme sam bys zgwarantował ten samochód,wielki biznezmen!! pewnie płaca tez pożal się Boże,wymagnia nie wiadomo jakie a sam co??? nawet narzedzi pewnie nie umiesz dać.
Anonymous
 

poszukuje pracownika

Postprzez Anonymous » 27 gru 2005, o 23:43

Kriss fajnemasz podejscie, facet chce dac prace ludziom ktorzy jej nie maja a Ty jeszcze jakies fochy walisz, nie chcesz nie idz ale nie wypowiadaj sie w ten sposob!!Zreszta skad mozesz wiedziec ile facet bedzie p[lacil!!Zastanow sie nim cos napiszesz....
Anonymous
 

poszukuje pracownika

Postprzez freezee@jawnet » 28 gru 2005, o 00:10

ja chciałbym wiedzieć tylko jaki to ma byćsamochód Mni esi ewydaje ze dostawczy z znając zycie mało kto ma samochód dostawczy a nie ma pracy....
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

poszukuje pracownika

Postprzez Anonymous » 28 gru 2005, o 08:24

Ja byłbym chętny, ale doświadczenie w tej dziedzinie zdobyłem przy składaniu swoich mebli i u dziewczyny :geek: a samochód- tylko osobowy.
Anonymous
 

poszukuje pracownika

Postprzez Anonymous » 28 gru 2005, o 11:27

jasne zastanów się, napisalem tak bo mnie wkurzaja tacy ludzie, chce dac prace tylko tylko szkoda ze warunków dobrych nie daje,bezrobotny z samochodem najlepiej dostawczym:))))
Anonymous
 

poszukuje pracownika

Postprzez iwan@jawnet » 28 gru 2005, o 14:33

ta kriss.. Ty bys pewnie wolal ogloszenia typu: DAM PRACE każdemu i płace 10000/m-c.. chodz pewnie by Ci i to nie odpowiadało.. oferta mario11 nie jest zła, chce ludziom pomóc, przeciez nie wynajmnie byle kogo, chyba normalne jest że nie bedzie uczył nikogo jak sie meble składa.. Nie wiem ile masz lat.. czy szkołe skończyłeś czy nie.. ale z Twojego podejście wynika że masz nie wiecej niż 20..
Następny, który myśli że praca przyjdzie sama i kokosy będzie zbijać nic nie robiąc..
Zobaczymy czy jak Ty kiedyś bedziesz miał firme (o ile będziesz ją miał) to kogo będziesz chciał nająć..
---
Teraz nie związane z topickiem tylko tak ogólnie!
Rozśmieszają mnie kolejki młodych przed UP.. Mówicie że pracy nie można znaleźć.. hahaha.. (nie mówie o ludziach starszych, którzy mają na wychowaniu rodzine)... każdy z was jak by tylko chciał to znajdzie robote.. a co.. jak pracodawca powie wam że płaci np 700 ... to mało??
chyba macie za duże wyorażenie o sobie... większość na utrzymaniu rodziców.. i te 700 mu mało.. hahaha... niektórzy robią po 25 lat i tych 700 nie mają:/.. róbcie tak dalej.. a czas leci niubłaganie.. za 5-10 lat będziecie chcieli założyć rodziny.. i wtedy kasa by się przydała.. a co za tym idzie jakaś lepsza robota.. ale co wtedy.. myślicie że dostaniecie więcej:>/?? .. napewno.. pracodawca powie wam "a gdzie doświadczenie".. co on tyle czasu robił .. siedział w domu czy wałki jakies robił?? .. sami wiecie jak jest.. i co wtedy.. zaczynać będziecie od nowa robic doświadczenie?.. wtedy nie bedzie tak łatwo.. bo każdy wie że pracowadcy lepiej wynająć kogoś młodszego.. studenta.. niż kogoś kto ma juz rodzine na głowie i nie ma doświadczenia.. tu bedzie chciał jakiś urlop, tu dziecko chore itp.. wtedy se bedziecie pluć w brode że nie poszliście do byle jakiej roboty.. nawet za 500 .. tylko że wezcie pod uwage ze to nie tylko 500 .. ale pare lat doswiadczenia.. i tak po studiach zaocznych macie i tytuł.. i doswiadczenie..
gość daje robote a ludzie ją krytykują.. wiadomo.. ze to nie robota dla wszystkich.. no ale ten kto na utrzymaniu rodziców.. przestańcie.. żebyście potem nie żałowali..
mario11 pisze że wymagane doświadczenie.. myśle że prędzej chodzi mu o to żeby ten któs po prostu znał sie na robocie.. co za tym idzie?.. musiał troche w tym siedzieć.. można mieć doświadczenie ale być lewym dalej .. ten kto sie bedzie na niej znał na jakiejś rozmowie z mario11 na pewno powinien mu tak zabajerować że będzie wiedział że rozmawia z kimś kto wie o co biega.
Takie mam zdanie na ten temat.. a mam bo byłem w takiej samej sytuacji.. pół roku "szukałem:/" roboty.. ale miałem wymagania.. na szczescie teraz jestem na dziennych studiach i takiego problemu nie mam..
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

poszukuje pracownika

Postprzez grzkac@jawnet » 28 gru 2005, o 15:23

niektórzy za 500zł stoją na kociej czy manchattanie na mrozie i nie narzekaja :| a tu praca w cieple a i zawsze jakas kawke sie wypije u klienta :P ja bym brał ale moje doswiadczenie sprowadza sie do tego ze zlozylem sam do tej pory biurko :roll:

pzdr ;)

a co do krissa -dziecko co moze liczyc narazie na roznoszenie ulotek
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

poszukuje pracownika

Postprzez freezee@jawnet » 28 gru 2005, o 19:16

iwan ty jesteś dziwny bo każdy może robić za 500 lub 700zl ale ma ło kto bedzie robił za te pieniądze z własnym autem z dużym doświadczeniem i wogóle, wiec rozróżniaj co nieco, bo za 400zł moge nawet robić tylko żebym nie musiał brać auta ani narzędzi i tyle, a nie że exploatacja swojego sprzętu Mnie wynosi dużo a oni Mi dadzą 400-500zł to sie chyba nie opłaca... bo np: jak sie moje auto spierniczy to tyle wyniesie mnie naprawa co wypłata, to tak jakbym miesiąc robił za friko a żyć trzeba...
ps. a co do grzkac nie wiem który klient funduje kawe tym co skladają lub noszą meble... chyba nieliczni, a praca jest w cieple może i jest, ale te meble pewnie musisz wynieść z auta zanieść i skręcić a to jest męczące uwierz wiem coś o tym bo dorabiam w czymś takim...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

poszukuje pracownika

Postprzez iwan@jawnet » 28 gru 2005, o 19:31

no tak tylko nie masz powidziane nic o warunkach transportowych.. skad wiesz jak tu bedzie z samochodem.. a na pewno nie bedzie az tak .. bo wtedy nikt by nie poszedl do takie roboty
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron