Klopoty z gra H.P. i Czara Ognia

Jaki system operacyjny wybrać to może być proste, ale co w nim później zainstalować może już przysporzyć o ból głowy.

Klopoty z gra H.P. i Czara Ognia

Postprzez semperfi@jawnet » 19 gru 2005, o 14:05

Wszystko elegancko sie instaluje, zgrywam cracka, ale gdy probuje uruchomic gre, ekran robi sie czarny na chwilke i spowrotem wraca do windowsa jak nigdy nic. Probowalem montowac w Deamon 4, Alcohol 120% uzywalem tez S4hide, ale nic niepomaga. Jesli wiecie o co chodzi, dzieki z gory za odpowiedz.
semperfi@jawnet
 
Posty: 81
Dołączył(a): 2 cze 2005, o 23:00

Klopoty z gra H.P. i Czara Ognia

Postprzez Anonymous » 20 gru 2005, o 14:03

Ja mam troszke inny problem, a mianowicie po zainstalowaniu gra się odpala ale troszkę jakby okrojona, bo nie można zmienić rozdzielczości, jest tylko jedo ustawienie chyba 800x600 - okropnie to wyglada - zna ktoś może rozwiazanie tego problemu ??
Anonymous
 

Klopoty z gra H.P. i Czara Ognia

Postprzez kaze@jawnet » 20 gru 2005, o 20:46

Taaaaaa. Rozwiązaniem tego problemu (jednym z wielu) jest odinstalowanie w/w gry i niedenerwowanie się.
kaze@jawnet
 
Posty: 304
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Klopoty z gra H.P. i Czara Ognia

Postprzez Anonymous » 21 gru 2005, o 11:06

Ja kupiłbym oryginał, wtedy na 100% nie będziecie mieli żadnych problemów. :geek:
Anonymous
 

Klopoty z gra H.P. i Czara Ognia

Postprzez Anonymous » 21 gru 2005, o 13:50

semperfi miałam podobnie, okazało się że to wina karty graficznej.. spróbuj zainstalować nowe sterowniki - choć mnie nie pomogło :cry: musiałam zmienić kartę.. teraz jak na razie nie mam takich problemów:) mam inne, nie związane z grafiką:P ale to inna bajka:)
Tomekd niekoniecznie to wina pirata:| miałam oryginał i nic nie pomogło:) wręcz dodam że NFS1 mam z DC i śmigała więc nie ma reguły..

pozdrawiam:)
Anonymous
 


Powrót do Software czyli oprogramowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron