Quake 4

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

Quake 4

Postprzez Anonymous » 29 paź 2005, o 12:17

Zbieram chetnych do grywania w Quake'a 4 po lanie. Zainteresowanych odsylam gg : 1193949 lub qbas@jawnet.pl :)
Anonymous
 

Quake 4

Postprzez Anonymous » 30 paź 2005, o 16:33

naprawde nikt nie chce pograc w QUAKE 4 po lanie?:O
Anonymous
 

Quake 4

Postprzez Anonymous » 30 paź 2005, o 19:46

nudna jest ta giera :P
Anonymous
 

Quake 4

Postprzez Anonymous » 31 paź 2005, o 03:15

Singiel jest wypas ale po lanie bym w to nie gral :)
Anonymous
 

Quake 4

Postprzez Anonymous » 31 paź 2005, o 14:26

czy nudna... imo mozna fajnie pograc prawie to samo co q3 + wiele usprawnien/ulepszen. zachecam:]
Anonymous
 

Quake 4

Postprzez Anonymous » 31 paź 2005, o 14:57

Usprawnien? Ja tam nie widze zadnych usprawnien.
Bronie za wolno sie zmieniaja,rakieta jest wolna jak cholera,widocznosc kiepska,
a o kombajnie ktory jest potrzebny by w to pograc nie wspomne,poprostu ilosc fps rozbraja.
Dla kogos kto gral QW albo Q3 pod PM fizyka jest nie do przyjecia.
Trzeba poczekac na na jakies modyfikacje,gra pod tym wzgledem napewno sie rozwinie,kwestia czasu.
Q4 najbardziej moze przypasc du gustu milosnikom Q2 moim zdaniem multi jest najbardziej bliskie tej wersji.

WIELKI FAN Q3!! :D
Anonymous
 

Quake 4

Postprzez Anonymous » 31 paź 2005, o 16:41

eror slabo zorientowany jestes... w tej chwili juz jest pare modyfikacji co do fps'ow np. q4max(mod) oraz nowe single lightowe mapy, na ktorych na moim poczciwym ath xp 2k+, gf fx 5600 i 768 ddr smiga 40-60fps. a co do pm, jak to daler powiedzial : "pm jest jak warcaby, vq3 jak szachy", mnie osobiscie bardziej lezy vq3. co do widocznosci wszystko da sie stweakowac, jezeli ktos martwi sie, ze nie bedzie mogl pograc ze wzgledu na fps'y jw. zachecam po raz N!:d
Anonymous
 

Quake 4

Postprzez Anonymous » 31 paź 2005, o 17:52

cyt "Eror slabo zorientowany jestes..." Ty chyba nie wiesz co piszesz :o
Anonymous
 

Quake 4

Postprzez Anonymous » 31 paź 2005, o 17:55

Jestem zorientowany,a Q4MAX i inne zawieraja tylko kosmetyczne zmiany,a chodzi o cos porownywalnego(np) z osp.
Co do PM vs VQ3, nie bedziemy sie sprzeczac kazdy wie swoje.
Jak dla mnie nie czas jeszcze na Q4 mimo ze czekalem na niego z utesknieniem.
Jakies PR wyjdzie, mody porobia (mam nadzieje ze cpm tez) wtedy mam nadzieje ze bedzie mnie ciaglo do q4 jak do q3.
Teraz wole q3 z picmip 0, szybkie rakiety ,zmiane broni itd. niz goowniana grafe, malo fps itd.

Moze kiedys :D
Anonymous
 

Quake 4

Postprzez simon@jawnet » 1 lis 2005, o 00:59

ja moge zagrac w q4 po lanie
Avatar użytkownika
simon@jawnet
 
Posty: 46
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Następna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron