jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 5 wrz 2005, o 14:03

na stronce gier (www.games.jawnet.pl) pojawil sie dodatkowo patch 1.51 do CoD:UO (obowiazujacy na serwerze) - gdyby ktos jeszcze go nie posiadal z innego zrodelka (DC/Internet) to moze sie w niego lokalnie zaopatrzyc.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 7 wrz 2005, o 16:52

cisza w temacie, ale nie bede bawil sie w edycje poprzedniego posta :P

od teraz na serwerze lezy dodatkowy mappack dla cod:uo o ktory gracze prosili - zatem zabierac sie za testowanie starych-nowych map z cod i zmienie rotacje wedle uznania wiekszosci.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 7 wrz 2005, o 19:36

Moje propozycje map:

uo_carentan
uo_dawnville
uo_depot
uo_harbor
uo_powcamp
uo_hurtgen
uo_stanjel
mp_breakdown
mp_cassino
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez krismor@jawnet » 7 wrz 2005, o 21:52

Witam ,zapytam krótko czy jest opcja dodania kilku map ,całkiem nowych? ,myśle że przydałyby się ze 3-4 mapy małe dla kilku graczy ,póki ten temat jest świeży ,dam propozycje ,pytam tylko czy jest możliwość ?
pzdr. CoDmaniacs
krismor@jawnet
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 7 wrz 2005, o 22:11

narazie doszedl mappack - nie przesadzajmy z dodawaniem plikow.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 25 wrz 2005, o 12:54

serwer Coda jest a jakby go niebylo , juz drugi dzien jest zawieszony , moze ktos odpowiedzialny za serwery gier cos z tym zrobi :!:
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 25 wrz 2005, o 17:44

gdyby bylo wczesniej info to by pewnie wczesniej zostal resetniety, admin chyba nie grywa na kazdy m serwie :/
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 25 wrz 2005, o 20:51

serwer juz zresetowany - zgodnie z tym co podal maxiu - jesli tylko zdarzy sie taka sytuacja, ze serwer CoD:UO sie zawiesi (a nie zawsze mozna to sprawdzic poprzez przegladarke) to wystarczy mnie o tym poinformowac (tutaj na forum, mailem lub na hubie DC) i szybko zostanie ta sprawa zalatwiona. pozdrawiam
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 26 wrz 2005, o 09:23

Radgar45 serw znowu zawieszony i to na tej samej mapce ........pozdro.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 26 wrz 2005, o 17:04

Wychodzi na to, ze po zmianie rotacji map serwer zaczal sie zawieszac po kazdej (lub po niektorych) wiec zdecydowalem w celach testowych wlaczyc go z ciagle aktywna 1 mapa - mp_foy. Jesli macie ochote testowac inna mapke - smialo zmieniajcie ja poprzez glosowanie (vote) i najlepiej mailem dawac mi znac ktora z map powoduje zawieszenie sie serwera. pozdrawiam
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron