jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 15 sie 2005, o 19:20

może nie zauważyłeś ale oprócz mnie na serwie grają również 3 gracze którzy posiaddają rcona CHŁOPIE :!:
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 15 sie 2005, o 19:23

jak dotąd to widziałem tam tylko ciebie chlopie - to powiedz im ze jak wyłączają voty to żeby je załączyli spowrotem jak idą z serwa :| ehhh trudno sie domyśleć :|
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 15 sie 2005, o 21:19

Taki jesteś wyszczekany to czemu sam im nie powiesz?
Może nawet nie wiesz kto jest jeszcze adminem.
Z restą dziś pokazałeś jakiim jesteś graczem ,pb za nic nie wyrzuca z serwera
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez fanreal@jawnet » 16 sie 2005, o 12:28

wojtas daj sobie siana, bo sie plakac chce normalnie. Zachowujesz sie jak dziecko 3 letnie, ktoremu zabrano lizaka.

czizas
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez scarab@jawnet » 16 sie 2005, o 12:41

ehhh zamiast od razu wyjeżdżać z wielkimi pretensjami może lepiej odezwać się do któregoś z rconów chociażby na gg, raczej mało kiedy żadnego z nas tam nie ma ;) Swoją drogą serw isnieje od roku i dopiero teraz znalazła się pierwsza narzekająca na wszystko osoba, o czym to może świadczyć? :shock:
Avatar użytkownika
scarab@jawnet
 
Posty: 101
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 16 sie 2005, o 18:35

:ugeek: już zaczynają mnie posądzać o czitowanie :ugeek: tak narzekam na wszystko czyli na jedną rzecz, voty, że ich czasem nie ma [czytaj dokładnie scarab może voty są dla ciebie wszystkim jak tak to sorry :P ] :ugeek: i "Zachowujesz sie jak dziecko 3 letnie, ktoremu zabrano lizaka" :ugeek: fanreal [ mogłeś uzyć lepszego textu na zjebke dla mnie, to ja powiem ci jedno zachowujesz sie jak komunista :P czyli czisza ma być bo wszystko jest w należytym porządku, chociarz w rzeczywistości tak nie jest :P ] :ugeek: i jestem wyszczekany, no ba bo czemu nie jak ktoś pisze głupote to czemu mam siedzieć cicho zwałaszcza gdy ta głupota jest kierowana we mnie :ugeek:
pb mnie kopnoł bo zapomniałem cd keya wpisac mój błąd, rzeczywiście pokazałem jakim jestem graczem [ zapominalskim ] :ugeek:
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 16 sie 2005, o 20:11

cytat"Ci ktorzy mysla, ze rozgrywka z aimbotami i innymi automatycznymi programami do ulatwiania rozgrywki pomoze im pograc na jawnecie sa w bledzie (a doszly mnie sluchy, ze conajmniej jeden gracz ewidentnie tego uzywa). Przypominam tylko, ze za uzywanie takich rzeczy dostaje sie miesiecznego (minimum) bana."

Już cie kiedyś nagrałem jak używałeś aimbota , bo xywka run bitch run!!! to chyba jeden z twoich nicków.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez fanreal@jawnet » 16 sie 2005, o 22:50

LOL2 w takim razie skoro taki z ciebie madafaka to czemu nie ubiegales sie o posade rcona? Ciekawe czy wtedy bylby nalezyty porzadek, jestem bardzo ciekaw. Nawet jestem za tym zebys rcona dostal i az zaczalbym grac znow w tego CoDa. Ciekawe czy wszystko by mi pasowalo...

I tak w kolo macieju
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 16 sie 2005, o 22:53

nie pamietam tamtego okresu, ale jak sobie przypominam to miałem takiego binda, a nie nicka i ostantnio widzialem kolesia, który używa tego jako ksywki, pomyliłeś osoby ten gościu co urzywa nicka run bith run jak sie nie myle to bedzie woytazs [ moge sie mylic ] ja nie urzywam czitów nawet ich nigdy nie szukałem, wierz mi na słowo albo sprawdz.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 16 sie 2005, o 23:04

:?: dziwni jestescie... o glupia gre tyle zadymy :| dajcie se buzi :mrgreen: na zgode i bedzie luz a nie piszcie pierdoly :x bo miejscami jestescie żałośni (bez urazy) :|
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron