jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 4 sie 2005, o 19:01

wojtas czy ty wymagasz żebym cały czas pilnował serwera ? lub spał przy komputerze?
Niewiem czy jesteś świadomy tego że nie wszyscy mają wakacje , są tacy którzy pracują.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 6 sie 2005, o 10:20

A ty rufus nie wiem czy jesteś świadomy tego, że ja należe do tych ludzi co w te wakacje pracują non stop :| ja nic od ciebie nie wymagam chcesz to siedz sobie i pilnuj, ogółem "róbta co chceta" :|

ps. "pracuje non stop" tzn. nie miałem jeszcze np. tygodnia wolnego żeby na te "wakacje"gdzieś wyjechać :| pzdr
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 6 sie 2005, o 17:25

już nic nie rozumie , do czego masz pretensje i jaki masz problem :|
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 6 sie 2005, o 20:33

:?:
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 6 sie 2005, o 21:58

:| rufus piszesz dziwne wypowiedzi :| ehhh szkoda pisac cokolwiek bo znowu czegoś nie zrozumiesz :| i pretensje to miałem w pierwszej wypowiedzi w tym topicu i naprwade troche ciężko jest ich nie zrozumieć.

a poza tym traktujesz ten serw ja swój własny przez siebie założony, widać to po tym że na chama zmieniasz mapy według własnych upodobań bez głosowania, jak jakiś "dyktator" :( to jest wkurzające :|
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 7 sie 2005, o 13:22

To bardzo ciekawe co piszesz.

Kiedy pytam co i jak gramy to co najwyżej jedna łaskawa osoba odpisuje , a reszta milczy co jest rozumiane że to akceptują.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 8 sie 2005, o 07:45

po co cale to zamieszanie? rozpoczelo sie od czegos calkowicie innego a teraz widze tutaj jakas niepotrzebna klotnie - dajcie sobie po razie i uspokoic sie w "moim" temacie :P zrozumiano? dziekuje ;)
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 8 sie 2005, o 17:35

Zakonczę tą wymiane zdań :!: bo te wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu. ;)
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 8 sie 2005, o 19:01

Ja jestem spokojny :| nigdy wcześniej taki spokojny nie byłem :P dobrze, że mięsem nie zaczołem rzucać :P
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 15 sie 2005, o 19:09

i znowu voty wylonczone ehhhh chlopie przestań bawić się tym serwerem :| nie moża sobie mapki zmienić :| ehhhh :(
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron