Złapany w sieci !

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Złapany w sieci !

Postprzez Anonymous » 6 sie 2005, o 15:25

http://www.jaw.pl/content/view/66/1/
Co wy myslicie o calej sprawie?
Anonymous
 

Złapany w sieci !

Postprzez grzkac@jawnet » 6 sie 2005, o 17:03

heh byl nieostrozny i tyle powiedzmy sobie szczerze kto sie wpina bezposrednio pod "puszke"? musialo mu bardzo zalezec chyba aby zalatwic sobie darmowa przejazdzke radiowozem z obstawa

pzdr:)
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Złapany w sieci !

Postprzez freezee@jawnet » 6 sie 2005, o 17:50

i tak mu nicnie zorobią karzą zpałącić tylkopewnie za to że ciągnął neta i tyle...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Złapany w sieci !

Postprzez Anonymous » 6 sie 2005, o 17:52

ehheh a ja go znam , mowil nigdy mnie nie zlapia :D ehehehe
Anonymous
 

Złapany w sieci !

Postprzez Anonymous » 6 sie 2005, o 19:33

chcial zaoszczedzic..... a teraz poniesie koszty :)
Tesh go znam... ale cush , nie zawshe warto oszczedzac i kombinowac... :>
Anonymous
 

Złapany w sieci !

Postprzez Anonymous » 6 sie 2005, o 22:47

a on byl podpiety na lewo do switcha? czy poprostu dzielil sygnal? z tego co mi jest wiadomo w obrebie lokalu mozna dzielic sygnal... tak przynajmniej jest z neo, wydaje mi sie ze "zabezpieczenie" komputerow sasiadow to byla lekka przesada i ja osobiscie napewno bym sie klocil na jakiej zasadzie maja mi kompa zabrac? pozatym jezeli udostepnial osoba trzecim sygnal, to provider powinien zerwac umowe i pociagnac do odpowiedzialnosci a nie policje wzywac?!
Anonymous
 

Złapany w sieci !

Postprzez browar@jawnet » 6 sie 2005, o 23:01

moze zabezpieczyli komputery z powodu oprogramowanie jakie jest na tych kompach zainstalowane :(
Avatar użytkownika
browar@jawnet
 
Posty: 162
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Złapany w sieci !

Postprzez Anonymous » 6 sie 2005, o 23:01

roman, on podpial sie na lewo do puszki miedzy klatkami. Co do dzielenia neta to nie wiem czy dzielil, ale napewno nie sprzedawal, jak mu sie to zarzuca. Grunt, ze mial soft legalny. :idea:

W sumie to dzis dopiero dowiedzialem sie, ze kolo jest w Jawnecie, ale nielegalnie :| Z drugiej strony patent na wpinke bardzo ciekawy i jakby nie patrzec wykorzystuje wszystkie luki w zabezpieczeniach sieci.
Anonymous
 

Złapany w sieci !

Postprzez Anonymous » 7 sie 2005, o 00:31

Jezeli sie wpial na zywca, to sie tylko zastanawiam na jaki on adres dostal?! jakis musial dostac, wiec albo byl pod kogos podpiety (czyis mac) bo ac nie ma programowalnych switachow w kazdej klatce. Swoja droga prymitywnie sie na kabel wpychac, jak juz chcial tak zaoszczedzic to mogl dzielic. Ina sprawa jaka mnie jeszcze zastanawia, to po jakim czasie ac to wychwycil ;)
Anonymous
 

Złapany w sieci !

Postprzez grzkac@jawnet » 7 sie 2005, o 08:29

:| :| i jeszcze raz :| geniusz podpinajacy sie bezposrednio do puszki - fakt wykorzystal luki w zabezpieczeniach sieci ale jaki mamut podpina sie bezposrednio do puszki? musialo mu bardzo zalezec zeby go zlapano ;/
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron