Jest coraz gorzej...

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

Jest coraz gorzej...

Postprzez Anonymous » 12 lip 2005, o 14:59

SEBCIU BARDZO PROSZĘ TO JEST MOJE UZASADNIENIE DO NARZEKAŃ NA FIRME W KTÓREJ PRACUJESZ TYLKO PROSZĘ NIE KASUJ NIECH LUDZIE ZOBACZĄ.

Tak Sebciu jestem waszym klientem ponieważ nie mam innej możliwości(jak ta wasza radiówka) brat posiada Netie 1024 czyli 1Mb i płaci za nią 149 zł to można nazwac internetem i powiem tylko tyle że napisałbym co tak naprawde sądze o tym internecie ale bym dostał bana.Więc daruje sobie i powiem Ci tylko tyle jak umowa się skończy to z miła chęcią coś zrobie z tą waszą anteną (też nienapisze co bo dostane bana a robie na tym forum interesy aktualnie) Bardzo mi się podoba jak zgrywasz takiego cwaniaka ale pamiętaj znasz tylko mojego brata.
Może to tylko na radiówce ten internet jest :evil: wart.
Powiem tak potrzebowałem internetu do pracy.Więc młody wcisnął mi to :evil: a on sam wziął netie dzwoniłem po kilku firmach no ale niestety kapa nie dadzą rady mnie podpiąć.Więc czy chce czy nie to jestem skazany na was.Opisze to dokładnie jak wygląda sytuacja u mnie i pracownicy Ac mówią że jest dobrze:
Więc tak mieszkam na Dąbrowie Narodowej praktycznie to już na OST jak mi wiadomo antena jest na ost czyli jakieś 700m ode mnie jest to artcom3 no i sytuacja jest taka:
Siła sygnału : 42 do 53 % dobra oki kij z tym ale.
Link Qality: no i tu mam zabawe skacze mi tak 86 – 14 jak włączam jakąś stronke to spada praktycznie do zera a potem skacze od 0 do 86
Stronki do godziny 23-24 wczytują się w 30 sekund i to nie całem nie wyświetla grafiki ale nie zawsze.
O sćiąganiu itd to nawet niewspominam ale od czasu do czasu grywałem w ET a teraz się nieda pingi poniżej 400 niespadają
Radio na winampie kapa.
Nawet meila juz praktycznie nieidzie wysłać
Wydaje mi się że coś tu jest nietak byłem u kolegi który też ma radiówke mieszka dalej od odemnie i on tak niema dzwine.Przynajmniej 2 razy w tygodniu nie mam neta wysyła sygnał ale nieodbiera i tak ok. 30 minut.
Signal Strength : tutaj też fajnie 60 do 30 u kumpla stałe 69 - 75
Więc tak pewnie mi napiszesz że to normalne ja ci powiem TA JASNE
Powiesz mi że to wina kompa albo coś w tym stylu no raczej nie
Wiem dlaczego tego nie zgłosiłem a dlatego bo ja zadzwonię wy przyjedziecie powiecie ze wszystko oki a i tak się nic niezmienia . Nikt tam niepomysli żeby sprawdzić antenę kabel albo coś w tym stylu dlatego dziękuje poczekam aż odpadnie sama albo coś się totalnie zwali i może dostane wszystko nowe bo wydaj mi się że coś jest powalone tak wszystko oki że pewnego dnia po deszczu moja antena się rozkleiła odpadła ta biała obudowa musiałem skleić se taśmą.A i zapomniałem dodać że kabel który wchodzi do końcówki tej metalowej 2 razy wypadł był tak stabilnie dokręcony.
I jak ja mam :evil: nienarzekać.Może inni mają lepiej no ale ja mam tak.
Nawet chciałem zmienić u was taryfę na wyższą oczywiście niemogę bo dla mnie niedostępna
TO SĄ 100% PROCENTOWE POWODY DO NARZEKAŃ
:D
Anonymous
 

Jest coraz gorzej...

Postprzez stanior@jawnet » 12 lip 2005, o 22:36

Witam wszystkich włączę się do rozmowy.
I tak mam internet z AC od 2 lat i nie narzekałem na internet jeszcze chyba nigdy(moze raz sie zdarzylo) kiedy podpinałem się do sieci było bodajże coś poniżej 1000 abonentów, później w około pół roku zrobilo sie ich juz dużo więcej i nie zauważyłem zmiany w postaci wolniejszego działania internetu.Następna sprawa to jeżeli chodzi o ceny za 256 kbits jest to naprawde bardzo dogodna cena i chyba najniższa. Ja wiem jedno że nie ma sensu rzucać mięsem itp na forum z Sebą naprawdę idzie się dogadać ale najlepiej przyjść i poprostu porozmawiać ta sieć to jego część życia więc troszczy się o nią, to chyba normalne. Co do przepustowości mam taryfę Extremum i jest tam określone do 512 kbit(czyli 64 KB)/sec i naprwde nie narzekam rzadko spada poznizej 60 KB zawzyczaj jest to 62-63KB. Dopóki posiadałem taryfę standart też było podobnie z tym, że rzadko spadało poniżej 30KB/sec.; I dla tych którzy może nie rozumieją jeżeli ściagasz 5 plików to 256 kbit dzieli sie przez 5 a nie na każde źródło mamy po 256 kbit.
Pozdrawiam Wszystkich. cu
stanior@jawnet
 
Posty: 143
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jest coraz gorzej...

Postprzez pshem@jawnet » 13 lip 2005, o 01:28

darkboy i jak sie mają Twoje wypociny do tego co Ci wytknięto ?
Chodzi o podstawę tego forum czyli forme wypowiedzi.
Pisze jak wół na wejsciu :
UWAGA: Forum nie służy do zgłaszania usterek, a jedynie do wymiany poglądów na temat sieci. Jeśli masz problem z działaniem internetu, użyj przygotowanego systemu rejestracji zgłoszeń.
- wymiana poglądów odbywa sie według zasad które też znajdziesz na forum.
Reasumując wygląda to jak żałosny skowyt nastolatka, który liczy na to że sam nie zgłosi problemu a jasnowidze z AC wszystko za niego zrobią.
Sorry ale jak się czyta to co napisałeś to nijak nie wiadomo co własciwie chcesz, popłakać się z udawanej bezsilności czy pośmiać z własnego braku zdecydowania.
Poczytaj jak to robią inni i z jakim skutkiem, może wyciągniesz własciwe wnioski
pshem@jawnet
 
Posty: 25
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jest coraz gorzej...

Postprzez mclog@jawnet » 13 lip 2005, o 08:24

uuu widze że niepotrzebnie założyłem ten temat... a tak przy okazji, z moim netem jest już wporządku, bracholek się ostatnio na kompie bawił i chyba poluzował gniazdko z internetem, bo jak poprawiłem to mogłem sobie grać w counter strike ile chce i stronki się dużo szybciej ładują :D
Internet z Art-comu jest najlepszym internetem na rynku!!! :D
Avatar użytkownika
mclog@jawnet
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jest coraz gorzej...

Postprzez stanior@jawnet » 13 lip 2005, o 08:44

No i powoli naprawdę coraz więcej osób robi się zadowolonych z Usług AC :)
stanior@jawnet
 
Posty: 143
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jest coraz gorzej...

Postprzez seba@jawnet » 13 lip 2005, o 08:50

darkboy przesadziłeś ze swoją wypowiedzią. Jak wiesz niebędę tolerował takiego zachowania. Jeśli masz problem to sprawa jest prosta. Numer do mnie znasz, jeśli niechcesz dzwonić to zapraszam do skorzystania z systemu rejestracji zgłoszeń.

mclog cieszę się, że udało się załatwić sprawę. Temat jaknajbardziej słuszny. Chcę aby wszystko było do końca wyjaśnione.

P.S. Jak pisałem sobie tego posta zadzwonił darkboy. Króka rozmowa i chyba sobie wyjaśniliśmy wszystko.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jest coraz gorzej...

Postprzez wodnik78@jawnet » 13 lip 2005, o 09:23

seba

pisaliscie ze forum nie jest miejscem do zgłaszania usterek, nie bronie darkboya ale to mclog zaczoł temat ze mu net nie chodzi a teraz pisze ze jest dobrze wiec kolejny temat nie na miejscu ktory zasmiecił forum. moze niech każdy sie zastanowi jak mu net nie chodzi czy załozyc temat czy zadzwonic do ac. Moze każdy nastepny temat tego typu blokujcie zeby nie było podobnych sytuacji, usuńcie albo jak komus sie niechce dzwonic to zróbcie jeden konkretny zeby każdy sobie mogl w jednym temacie napisac o co mu chodzi a nie robic kolejne tego typu bo to samo bedzie co na starym forum.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jest coraz gorzej...

Postprzez Anonymous » 13 lip 2005, o 10:39

Wielka burza w szklance wody... ech....
pozdrawiam :)
Anonymous
 

Jest coraz gorzej...

Postprzez stanior@jawnet » 13 lip 2005, o 10:44

Ja myślę w ten sposób że takie tematy są na miejscu ale poprostu wystarczy normalnie to ujmować, bez oskarżania ludzi i ich obrażania i wszystko bedzie OK :D
stanior@jawnet
 
Posty: 143
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Jest coraz gorzej...

Postprzez seba@jawnet » 13 lip 2005, o 11:28

wodnik78, nie widziałeś co napisał darkboy. Troszeczkę przesadził i wyjechał na pshema - nawet powiem że BARDZO. Forum nie służy do zgłaszania usterek, ale niebędę unikał takich tematów. Ustosunkowałem się do wypowiedzi darkboy`a jak tylko mogłem. A post, który został wykasowany nie dotyczył już neta, a jednego z użytkowników.

Obecnie darkboy`owi zaproponowałem rozwiązanie problemu. I wszystko jest na dobrej drodze;)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron