Z *.mp3 na *.wav !!! Jaki program ?? POMOŻCIE :)

Jaki system operacyjny wybrać to może być proste, ale co w nim później zainstalować może już przysporzyć o ból głowy.

Z *.mp3 na *.wav !!! Jaki program ?? POMOŻCIE :)

Postprzez bartas@jawnet » 5 lip 2005, o 18:59

eeee, jednak CDex ROXX :D
bartas@jawnet
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Z *.mp3 na *.wav !!! Jaki program ?? POMOŻCIE :)

Postprzez grzkac@jawnet » 6 lip 2005, o 18:47

Nie pamietam czy by cdex konwertowal pliki z dusku czy tylko z cd ( a dokladniej mowiac cd-audio) ja tam popieram i tak dalej programik wczesniej przezemnie wymieniony :) wszytko na wszytok i banalny w obsludze:P
pzdr:)
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Z *.mp3 na *.wav !!! Jaki program ?? POMOŻCIE :)

Postprzez barton@jawnet » 6 lip 2005, o 19:21

Nie ma najlepszych programów...są tylko dobre...i stale zastępowane "lepszymi, poprawionymi wersjami".

Otóż ja od dawna wyrzuciłem WinAmpa i używam Quintessential Player....odtwarza mp3, są setki skórek do ściagnięcia, ma oczywiscie różne wtyczki z animacyjkami i efektami.
Jest po polsku , jest za darmo w sieci , i posiada ciekawą mozliwość - wkładasz płytkę cd...program pobiera tytuły z netu (baza CDDB) i można bezposrednio z płytki konwertować do plików muzycznych : Wave, MP3 (z constant lub varriable bit rate oraz z różnymi kbs/sek) i do plików WMA.

Najciekawszą opcją , która jest tutaj akurat ważna to : zaznaczamy utwór na playliście - kilkamy na nią prawym i ...pisze - konwertuj wszystko/zaznaczone do mp3,wave,WMA...oczywiście wcześniej w konfiguracji ustawiamy folder docelowy....w taki łatwy sposób można kliknąć na utwór , przesłuchać , skonwertować do wave i dalej to samo , aż do znudzenia....czy może być program który robi wszystko ?...ano widać że może....
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Z *.mp3 na *.wav !!! Jaki program ?? POMOŻCIE :)

Postprzez Anonymous » 6 lip 2005, o 19:27

grzkac: konwertuje konwertuje, z tego co pamietam ... ja ostatnio sie abawilem eax'em + lame wg. jakiegos poradniczka, troche trwa, ale jakosc super !! musze cos na linuxa znalesc fajnego, znacie cos ?? a moze pojade lame'em bo chyba to normalny "textowy program" ??
Anonymous
 

Z *.mp3 na *.wav !!! Jaki program ?? POMOŻCIE :)

Postprzez Anonymous » 8 lip 2005, o 10:25

Powiedzcie mi co tu niegra, używam CDex-a i jak klikam Conwert Compressed Audio File(s) to wav file(s) to po zkonwerterowaniu myślałem ze będą miały mniejszą objętość, chciałem je włozyć do fona a objętoś sie niezmniejszyła, jak ją zmniejszyć ???? moze ktoś wie ??
Anonymous
 

Z *.mp3 na *.wav !!! Jaki program ?? POMOŻCIE :)

Postprzez barth@jawnet » 8 lip 2005, o 13:50

Jeśli konwerujesz do formatu wav, to nie spodziewaj się małej objętości plików... To najoszerniejsze pliki dźwiękowe :)
barth@jawnet
 
Posty: 100
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Z *.mp3 na *.wav !!! Jaki program ?? POMOŻCIE :)

Postprzez Anonymous » 8 lip 2005, o 13:56

to co ja mam zrobić żeby zmieścić to w telefonie ?
Anonymous
 

Z *.mp3 na *.wav !!! Jaki program ?? POMOŻCIE :)

Postprzez barton@jawnet » 8 lip 2005, o 14:12

Tomek - najpierw przegraj wave z telefonu na kompa sprawdź w jakim jest formacie , iloma bitami próbkowany , mono czy stereo, oraz z jaką czestotliwoscią jest odtwarzany - bo może to byc np.8 bitów 8KHz i mono - i wtedy plik bedzie malutki a i jakość wystarczająca jak na potrzeby dzwonka...
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Z *.mp3 na *.wav !!! Jaki program ?? POMOŻCIE :)

Postprzez Anonymous » 8 lip 2005, o 15:43

http://forum.siemensiak.pl/viewtopic.php?t=9616
Anonymous
 

Z *.mp3 na *.wav !!! Jaki program ?? POMOŻCIE :)

Postprzez krzysiek1988@jawnet » 18 mar 2006, o 17:06

do przerabiania mp3 na wave słuzy program audacity(mozna im konwertowac na rózne sposoby:mp3/wave,wave/mp3 itd.oraz mozna sobię skracac kazda piosenke o ile sie chce)a jesli chcesz pózniej ten plik przesłac na telefon musisz miec program c60 convert,który przemienia na format który moze odtworzyc fonik....bez tego programu nici z odtworzeniu wave na komie...pozdroooo
krzysiek1988@jawnet
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lut 2006, o 00:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Software czyli oprogramowanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron