jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez beowulf@jawnet » 21 cze 2005, o 09:19

Czytalem o tym juz dosc dawno [a wlasciwie o planach stworzenia takiego ET] na www.enemyterritory.pl - i IMHO bedzie to porazka. GDyby to byla gra, poslugujaca sie innym tytulem, to ok - calkiem fajny ppomysl. ALe mnie jednoznacznie [ET] kojarzy sie z II WŚ i - co dosc istotane - gra za darmo. Jakos nie widzi mi sie plan stworzenia komercyjnego ET w swiecie Quake :| Zwlaszcza - ze Q4 sie zbliza, i moznaby poprostu zaimplementowac odpowiedniego multiplayera, nie sadzicie...
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez jezyk@jawnet » 23 cze 2005, o 14:05

wielkie pustki na jawnetowym ET :cry: co sie dzieje masakra tyle ludu bylo dawniej a teraz to nie mozna nawet 4 zebrac. Panowie grajmy cos :D
jezyk@jawnet
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez beowulf@jawnet » 23 cze 2005, o 15:22

Ja ostatnio wrocilem na stary patch - jakos nie moge sie przekoac, do tego 2.6 :|
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 23 cze 2005, o 15:42

zapraszam na cs:D:D:D:D:D:D
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez beowulf@jawnet » 23 cze 2005, o 21:03

A wiesz ze sie kiedys musze skusic - wiele osob znam grajacych w CS i wszyscy chwala :) [no ale jak juz kupie HL2 :P...]
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 27 cze 2005, o 12:31

witam, a wiec znow mamy wakacje, moze niektorzy z was pozostali w domu i nie zawsze wiedza co zrobic z czasem wolnym :P lub po prostu chcieliby go niekonstruktywnie zmarnowac :)

a wiec po raz rugi chcialem wyjechac z propozycja reaktywacji serwera jawnetu (mam nadzieje ze tym razem mi zaden wyjazd nie wypadnie :), ja z mojej strony moglbym zaoferowac "opieke refa" na czas gry, a reszta? reszta zalezy tylko od wwas, od waszej frekwencji i nastawienia.

fajno by bylo spotkac sie starym gronem na serwie jawnetu i powalczyc troche na w miare rownych szansach i niskich pingach. jesli spotkanko by sie udalo mozna by je co jakis czas powtarzac :> i teraz pytanie do was jakie terminy by wam pasowaly ?? narazie pojedyncze spotkanie aby zobaczyc co z tego wyjdize, sugerowalbym pierwszy spar jutro poludniem i moze wieczorkiem, zobaczymy kiedy wieksza frekwencja :D



podsumowujac: wtorek 28.VI widimy sie na JawNecie !! o godzinach ---> 13:00 i 20:00



mam nadzieje ze nie zostawicie mnie samego sobie, do zobacznia na serwie!
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez Anonymous » 27 cze 2005, o 14:23

jako, ze malo bylo glosow za i przeciw to poddaje pod zapytanie czy aktualne ustawienia wam odpowiadaja - tzn czy stopwatch jest tym co lubicie? jesli nie to powrocimy do systemu kampanii, tym razem troszke innego a moze wlasnie on da wam ta frajde ktorej oczekujecie. Oczekuje na jakies wypowiedzi z waszej strony w tej sprawie, pozdrowka
Anonymous
 

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez duk3@jawnet » 27 cze 2005, o 15:50

radgar sw jest w deche :] teraz tylko ludzi zebrać i można pograć na przyzwoitym poziomie :)
duk3@jawnet
 
Posty: 30
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez musiu@jawnet » 27 cze 2005, o 17:43

moze lepiej wrzucic kampanie moze wkoncu ktos wpadnie na serwer
musiu@jawnet
 
Posty: 56
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: et - Wolfenstein : Enemy Territory

Postprzez beowulf@jawnet » 27 cze 2005, o 18:27

Puki co tym, co mi najbardziej przeszkadza jest patch 2.60 ktorego jakos nie moge scierpiec

Ale o ile postawie druga wersje ET [pod 2.60 wlasnie ] moge sie pojawic

A terminy?? - Prawie zawsze [byle nie miedzy 8.08 a 21.08 bo mnie niema :D]

Aha - i IMO puki co zostawmy SW, o ile server sie rozkreci, mozna wrocic do kampy
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron