Jestem zawiedziony

Komentarze do artykułów w portalu

Jestem zawiedziony

Postprzez redakcja@jawnet » 3 lut 2014, o 08:40

„Idziemy w tych wyborach po zwycięstwo” – to hasło sprzed wielu lat popierałem i w nie uwierzyłem. Uwierzyłem także w człowieka, który pracował na elektrowni jako mazutowy. Miał swoją firmę, w której szlifował kamienie.
Avatar użytkownika
redakcja@jawnet
 
Posty: 14510
Dołączył(a): 13 lut 2008, o 00:00

Jestem zawiedziony

Postprzez szymonk@jawnet » 3 lut 2014, o 09:35

no no, coraz ciekawiej. którą to gazetę Prezydent "chce zlikwidować"?

Szczerze mówiąc z resztą nie ma sensu polemizować. Raczej tylko już przekonani uwierzą (czytaj: te kilka osób z Chudzikiewiczem na czele + młodzieżówka PO).

W tekście wszystko ok tylko tak jakby nie był pisany o Jaworznie. Może o Mysłowice chodziło?
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jestem zawiedziony

Postprzez 77777@portal » 3 lut 2014, o 10:05

Widzę że są jednak ludzie myślący w tym mieście.. bo reszta wypowiadających się tutaj albo są ciemni i głupi albo pracują w UM. ŻENADA !!:geek::geek:
77777@portal
 
Posty: 29
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jestem zawiedziony

Postprzez redbaron@portal » 3 lut 2014, o 10:05

Wygląda na to, że będzie trzeba poprosić mieszkańców Jaworzna by sprostowali swój błąd nie wybierając tym razem radnych WDJ, Platformy Obywatelskiej i SDJ. Za co?

Za złamanie silbertowych zasad - jawności, przejrzystości, unikania polityki. Za zakneblowanie mieszkańców i radnych opozycji jakimiś bzdurnymi limitami wystąpień. Za próbę utajniania komisji, za zakazy nagrywania, za próby ścigania ludzi, którzy ujawniają prawdę o rządzących radnych. Za próbę polityzowania miasta, za posłów i senatorów wtrącających się w nieswoje sprawy.

Myślę, że po ostatnich wydarzeniach Silbert się ostatecznie nauczył, że trzeba się trzymać od jakiejkolwiek polityki z daleka. Odpadnie problem nadmiernych oczekiwań, zaspokajania ich poczucia uczestniczenia we władzy, czy naciskania na koalicje.

Dzięki za przypomnienie programu sprzed 12 lat. Ewidentnie widać, że większość zapowiadanych zmian zostało wprowadzone w życie :D. I widać kto im dziś zagraża. A Silberta-bis na horyzoncie nie widać.


Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jestem zawiedziony

Postprzez kasza@portal » 3 lut 2014, o 10:34

redbaron@poczta.jaw.pl napisał(a):
Myślę, że po ostatnich wydarzeniach Silbert się ostatecznie nauczył, że trzeba się trzymać od jakiejkolwiek polityki z daleka. Odpadnie problem nadmiernych oczekiwań, zaspokajania ich poczucia uczestniczenia we władzy, czy naciskania na koalicje.


wierzysz w to co napisałeś ?????
kasza@portal
 
Posty: 144
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jestem zawiedziony

Postprzez robi@portal » 3 lut 2014, o 10:44

Siódemki a z kim ty tutaj chcesz dyskutować na tym forum, redbaron to jakby Silbert, facet nie umie czytać-przeczytał tekst i go nie zrozumiał, toczy ślinę z pyska i stara się nam wmówić jacy to radni są żli. Przecież te hasła wymyślił Silbert i je nagminnie łamie. To dzięki radnym Gimnazjum nr1 będzie miało boisko, kluby dostaną parę groszy więcej. Po prostu zaczyna po 12 latach klęski wracać normalność i tak trzymać.Zamiast lania wody i asfaltu zaczyna się dziać coś dobrego dla ludzi. Panowie radni dziękujemy i prosimy o więcej:mrgreen:
robi@portal
 
Posty: 104
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jestem zawiedziony

Postprzez grzegorz1266@portal » 3 lut 2014, o 11:05

Panie Kornaś kończ waść i wstydu oszczędź
grzegorz1266@portal
 
Posty: 19
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jestem zawiedziony

Postprzez baba@portal » 3 lut 2014, o 14:11

Pan Kornaś jest człowiekiem zasłużonym dla Jaworzna , byłym sportowcem, więc posądzać o cokolwiek jest niegodne i tylko pajace co nic dla Jaworzna nie zrobili-poza trzepaniem kasy mu ubliżają.:!:
baba@portal
 
Posty: 72
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jestem zawiedziony

Postprzez redbaron@portal » 3 lut 2014, o 14:25

Bokserem byłym. To o czymś również świadczy :P
Avatar użytkownika
redbaron@portal
 
Posty: 204
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jestem zawiedziony

Postprzez barton@jawnet » 3 lut 2014, o 14:30

77777@poczta.jaw.pl napisał(a):Widzę że są jednak ludzie myślący w tym mieście.. bo reszta wypowiadających się tutaj albo są ciemni i głupi albo pracują w UM. ŻENADA !!:geek::geek:


Sam jesteś ciemny i głupi. Żenada !!
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Komentarze do artykułów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron