Dlaczego tu tak pusto?

Chciałbyś się poskarżyć, a może chcesz się dowiedzieć kto jest kim? Napisz co o nas myślisz, a chętnie to skomentujemy

Dlaczego tu tak pusto?

Postprzez Anonymous » 28 sie 2005, o 22:09

Hehehe z nieukrywaną ciekawością odwiedziłem tą część forum i co... pusto :| dziwne, nikt nie ma nic do powiedzenia na temat pracowników Arta? Mi się wydaje że ci panowie tylko czekają aż się ktoś tutaj wypowie... namierzają delikwenta i wybierają się do niego z wizytą "instalacyjną" a kastety, pałki, kilofy, paralizatory, gaz i kwas biorą tylko dla obrony własnej (no bo przecie trzeba dojechać do delikwenta a niektóre dzielnice do bezpiecznych nie należą:P)... Po takiej wizycie owy user przestaje przez jakiś czas odwiedzać forum ( nawet do kilku miesięcy, zależy od "wkładu" pracy naszych instalatorów i od tego jak długa będzie rekonwalescencja w szpitalu:)) Hehehehe swoją drogą ja mam coś do powiedzenia o pracownikach: fajne z nich chopoki (wśśślizzzg), ale serio było u mnie ostatnio 2 takich (podłączyć mnie do sieci:)) i sobie z nimi pogadałem... heheh jeden z nich musiał latać na 4 piętro chyba ze cztery razy, maraton robił bo ciągle czegoś zapominał:)))... heheheheheh
Anonymous
 

Dlaczego tu tak pusto?

Postprzez nero@jawnet » 28 sie 2005, o 22:17

...jak mnie prawie 2 latka temu podpinali to tez biegali...mowilem sobie LOL ja mam neta =P
Avatar użytkownika
nero@jawnet
 
Posty: 188
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dlaczego tu tak pusto?

Postprzez stanior@jawnet » 28 sie 2005, o 23:28

ja również nigdy nie narzekałem na nich. To są naprawdę bardzo fajni ludzie. miałem przyjemność ich osobiście poznać będąc pewnego ładnego miesiąca u nich na praktykach miesięcznych.
Pozdro dla pracowników wszystkich działów :P
stanior@jawnet
 
Posty: 143
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dlaczego tu tak pusto?

Postprzez barton@jawnet » 29 sie 2005, o 06:27

Może na początku , jak Art-com zaczął zakładać internet i chłopaki zaczęli się tym na poważnie interesować , może jak było 1000,2000,3000 uzytkowników ich prace były źle zarządzane , nieskoordynowane, czasami "małymi Kłamstewkami" załatwiali sprawę klienta - bo to swicz się zawiesił , a mówili że właśnie brygada tam pracuje :)

Różnie to panowie i chłopcy z Artcomu robili. Ale od jakiegoś , dłuższego już czasu wszystko załatwiają szybko. Dzwonię że nie mam neta - odpowiedź - zaraz sprawdzimy - i net jest , dzwonię o zmianę maka - 10 minut i załatwione, piszę do osoby , która sie zajmuje DC - odpowiedź , krótka ale zawsze załatwiajaca sprawę .Jeśli wszystko jest normalne (a tak być powinno) to co tu narzekać ? no chyba na szybkość transferu w najniższej taryfie. Ale rynek jest nieubłagany - wszyscy wielcy tak robią......mamią nas coraz to nowymi taryfami i bezpłatnymi godzinami ...:)

PS. Słyszałem że co niektórzy mają po 2 miechy nieopłaconego abonentu i nie są odcinani ...jak jest duży wpływ co miesiąc - to firmę stać na takie gesty :)

pozdrawiam...
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dlaczego tu tak pusto?

Postprzez Anonymous » 29 sie 2005, o 08:26

hmm nowe forum, nowi ludzie, nowe opinie :|
jak miło :)
pozdrawiam:)
Anonymous
 

Dlaczego tu tak pusto?

Postprzez Anonymous » 29 sie 2005, o 08:52

Ja również muszę przyznać, że ostatnio jestem bardzo zadowolona z Internetu.

Chcę bardzo pochwalić pana Adama Kubice za jego pomoc i cierpliwość, bo strasznie go męczyłam niedawno pytaniami o baze MySQL i ftp.
Anonymous
 

Dlaczego tu tak pusto?

Postprzez tynkowski@jawnet » 29 sie 2005, o 12:05

Moim zdaniem pracownicy AC to dobrzy ludzie jedyne na co można narzekac to słabe transfery na radiówkach w szczakowej :(
tynkowski@jawnet
 
Posty: 17
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dlaczego tu tak pusto?

Postprzez Anonymous » 29 sie 2005, o 15:07

Jak cos potrzebuje z AC to zwykle dzwonie i sprawa jest zalatwiana szybko i sprawnie. Dla mnie sa spoko kolesie. :D
Anonymous
 

Dlaczego tu tak pusto?

Postprzez seba@jawnet » 30 sie 2005, o 10:38

chłopaki się starają;)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Dlaczego tu tak pusto?

Postprzez adek@jawnet » 30 sie 2005, o 11:01

Moim zdaniem są spoko przynajmniej sie starają doradzą itd.Ja jestem zadowolony już 12 miesięcy i czeka mnie jeszcze 12 miesięcy współpracy ciekawe ja sie to ułozy :D :D
adek@jawnet
 
Posty: 116
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Następna strona

Powrót do Opinie na temat pracowników ART-COM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron