Pomoc w sprawie paratu cyfrowego

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Pomoc w sprawie paratu cyfrowego

Postprzez gembol@jawnet » 6 cze 2007, o 11:49

Chodzi dokładnie o aparat fuji oczywiscie cyfrowy a sprawa jest taka:
dosc czesto nie wysuwa sie obiektyw lub do połowy i zoom sie zacina i pisze error czesto cos tam strzela w silniczku zna sie ktos na czyms takim bo niewiem o co w tym chodzi ???
aparat jest w sumie nowy bo ma rok i 3 miesiace rzadko uzywany był stale w futerale był trzymany !!!
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pomoc w sprawie paratu cyfrowego

Postprzez barton@jawnet » 6 cze 2007, o 12:39

Niedawno czytałem recenzję aparatu cyfrowego HP 735 i wyświetlania się często błedu na ekranie LCD - "ERROR 101". Okazało się , że winą jest drobny piasek i kurz osiadający na kółkach zębatych od mechanizmu wysuwania obiektywu. Rozebranie aparatu (8 śrubek + mocowanie się z zaczepami obudowy) i przedmuchanie oraz oczyszczenie pędzelkiem tych trybików rozwiązało problem. Te zanieczyszczenia dostawały się poprzez otwory głośniczka aparatu. Możesz mieś podobny problem...ale uprzedzam , że rozebranie takiego aparatu to nie jest sprawa prosta.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pomoc w sprawie paratu cyfrowego

Postprzez Anonymous » 6 cze 2007, o 17:45

potwierdzam, kumpel mial to samo, ale aparat oddal do serwisu zeby nie robic tego samemu
Anonymous
 

Pomoc w sprawie paratu cyfrowego

Postprzez gembol@jawnet » 7 cze 2007, o 10:19

a niewiesz ile zapłacił maxiu za taki serwis i gdzie sie znajduje ???
ja sosobiscie wole nie pchac łap w taki drobny sprzęt wystarczy jeden błąd i po aparacie lepiej oddac specjaliscie :]
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pomoc w sprawie paratu cyfrowego

Postprzez Anonymous » 7 cze 2007, o 12:43

napisalem do tego funfla, jak mi odpowie to ci tu napisze
Anonymous
 


Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron