Zegarmistrz

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Zegarmistrz

Postprzez macro_man@jawnet » 5 lut 2007, o 21:42

Może mi ktoś polecić dobrego zegarmistrza, chodzi o zwykłą wymianę baterii.
Pytam ponieważ niespełna miesiąc temu byłem na osiedlu stałym (naprzeciwko Kościoła) i ten OSZUST tak mi wymienił baterie iż znowu muszę wymieniać :evil: Byłem tam to stwierdził że tak się dzieje, a jakoś wcześniej ponad rok trzymała bateria.
Tak więc poszukuje uczciwego zegarmistrza, znacie jakiegoś ???
macro_man@jawnet
 
Posty: 98
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Zegarmistrz

Postprzez grzkac@jawnet » 5 lut 2007, o 21:53

Na popularnej "Kociej" idąc w strone ul.Pocztowej po prawej stronie po schodach (koło sklepu z sukniami ślubnymi). Jest szyld więc nie da się niezauważyć. Ewentualnie poniżej kościoła również w centrum, zaraz koło rynku. Może zapłacisz słono za baterie ale trzymają ok 1,5 roku do 2 lat.
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Zegarmistrz

Postprzez gujson@jawnet » 5 lut 2007, o 22:51

to ciekawe co piszesz ale ja się z tym kompletnie nie zgadzam
od ok 10 lat każdy zegarek tam naprawiam i jeszcze ani razu nie miałem z tym panem problemu nawet stare zegarki ożywia :D i uważam go za cudotwórce bo z kompletnego złomu robi cudo a co ważniejsze to w porównaniu z innymi zegarmistrzami jest o 2/3 tańszy to taki pasjonata zegarków co prawda na baterie zegarka mi nie robił żadnego ale TO JEST FACHOWIEC a nie oszust jak napisałeś
gujson@jawnet
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Zegarmistrz

Postprzez macro_man@jawnet » 6 lut 2007, o 00:09

grzkac dzięki

gujson widać nie każdy ma takie szczęście jak Ty. Ja nie potrzebowałem żadnego cudotwórcy który nie wiadomo co potrafi i robi rzeczy nie możliwe. Wystarczyłoby żeby bateria trzymała tyle co należy. Wcześniej jakoś trzymała ponad rok. także uważam że mnie oszukał a każda inna osoba ma prawo do swojego zdania
macro_man@jawnet
 
Posty: 98
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Zegarmistrz

Postprzez xytrass@jawnet » 6 lut 2007, o 08:11

idz tam na kocią, gościu CI rozłozy caly zegarek w kilka chwil, i powie CI, czy tamten gościu CIe oszukal cztyynie ;) Mnie nawet przedstawil schemat technologiczny zegarka :D
Polecam.
xytrass@jawnet
 
Posty: 211
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Zegarmistrz

Postprzez pysio@jawnet » 6 lut 2007, o 08:50

Najlepszy zegarmistrz jest na podłężu ,na ul.Piłsudskiego.Potrafi robić rzeczy za które inni nie chcą się nawet zabierać.
Avatar użytkownika
pysio@jawnet
 
Posty: 280
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Zegarmistrz

Postprzez edi@jawnet » 6 lut 2007, o 20:26

Też się nie zgadzam ten facio na przeciwko kościoła kiedyś naprawił mi TELEFON zupełnie przypadkowo i bezinteresownie !!! Nie wzioł ani grosza!!!!!!! To spoko gość ! Polecam! I żeby nie było niedomówień, zegarki też dobrze naprawia ! Polecam !:)
Avatar użytkownika
edi@jawnet
 
Posty: 40
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Zegarmistrz

Postprzez matrix@jawnet » 9 mar 2007, o 13:16

Może włącze się w dyskusje. To nie chodzi o zegarmistrza tylko o baterie. Jak założyłeś baterie za kilkadziesiąt groszy (0,75 zł bo też takie są) to może "pochodzić" ci miesiąc ale jak założysz baterie za 5 lub więcej złotych to możesz mieć pewność że "pochodzi" więcej niż rok a niektóre nawet i więcej.
Avatar użytkownika
matrix@jawnet
 
Posty: 60
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron