dekodowanie CANAL+ i HBO w UPC

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

dekodowanie CANAL+ i HBO w UPC

Postprzez Anonymous » 23 lis 2006, o 18:52

udalo sie juz komus rozkodowac CANAL+ lub HBO w sieci UPC ja probowalem ale bez rezultatow pozytywnych juz kilkoma programami np MoreTV borgTV nic nie moze sobie poradzic :/ oczywiscie posiadam karte oparta na 878.???????
Anonymous
 

dekodowanie CANAL+ i HBO w UPC

Postprzez Anonymous » 23 lis 2006, o 19:35

Do niedawna dało się doekodować telewizorem po przez ręczne strojenie (tylko HBO) :D. Ale zostały zmienione filtry i już to nie przejdzie. Co do dekodwania po przez kompa nie mam pojęcia.
Pozdrawiam
Anonymous
 

dekodowanie CANAL+ i HBO w UPC

Postprzez Anonymous » 23 lis 2006, o 19:48

no wlasnie wiem teraz juz nie ma filtrów sa dekodery i tego czego najbardziej sie obawiam to to iz koduja teraz analogowo a nie jak wczesniej cyfrowo :/
Anonymous
 

dekodowanie CANAL+ i HBO w UPC

Postprzez Anonymous » 23 lis 2006, o 22:08

tusiek nie ma innej rady cza dopłacić te pare złotych do abonamentu i będziesz miał mniej stresu,roboty,pytań itd
Anonymous
 

dekodowanie CANAL+ i HBO w UPC

Postprzez goomis@jawnet » 23 lis 2006, o 22:48

nie chodzi o to jak isc na latwizna legalnie tylko nie legalnie i sie pomeczyc proste :]
....jak ktos bedzie wiedzial jak info dawac :]
goomis@jawnet
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

dekodowanie CANAL+ i HBO w UPC

Postprzez Anonymous » 25 lis 2006, o 15:41

w UPC mozecie zapomniec. Jesli chodzi o Stream na Podlezu, to mozna przy pomocy dowolnego tunera lub karty z wejsciem TV podgladnac sobie C+. Wymagane programy to ExoTV (karty z wejsciem TV) lub Borg (tunery na BT8x8) oraz Wilma (dzwiek).

Aha, przypominam, ze takie akcje za nielegalne i podlegaja karze!!!
Anonymous
 

dekodowanie CANAL+ i HBO w UPC

Postprzez goomis@jawnet » 26 lis 2006, o 20:02

uwazac na namolnych sąsiadow ^^
goomis@jawnet
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00


Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron