Światła na leopoldzie !!!

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez dawcamocy@portal » 11 lip 2013, o 11:16

Kto tam będzie chodził na zakupy? Dziki? Przecież w pobliżu nie ma ludzi. Masakra jakaś. Tak jak i nasze centrum - bank na banku, tak niebawem Biedronka na Biedronce.

Asiunia - nie wiem skąd masz tę informację, jeśli jest prawdziwa - to gość z zarządu Biedronki, który podjął taką decyzję o przeniesieniu w pewnym sensie sklepu z niemalże centrum dużego osiedla na totalnie odludzie albo ma w tym jakiś dobry interes albo dobry towar mu podają.
Kiedyś była gadka o tym, że jakiś chyba meblowy mial tam stanąć - już zdecydowanie wolałbym coś takiego.

Hawkmoon - jeszcze jedno pytanie, bo tak mnie to zastanawia - orientujesz się może czy miasto planuje zagospodarowanie miejsca po rondzie w Stałym? Tylko nie pisz, że Biedronka:)
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez luk59@portal » 11 lip 2013, o 11:55

dawcamocy@poczta.jaw.pl napisał(a):Hawkmoon - jeszcze jedno pytanie, bo tak mnie to zastanawia - orientujesz się może czy miasto planuje zagospodarowanie miejsca po rondzie w Stałym? Tylko nie pisz, że Biedronka:)


może kolejna stacja benzynowa :D
luk59@portal
 
Posty: 70
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez marv@portal » 11 lip 2013, o 12:54

asiunia@jawnet.pl napisał(a):no niestety, nasze biedronkowe zagłębie rośnie w siłę, to nie żart.
aczkolwiek słyszałam że wtedy zlikwidują tą na Podłężu.


Może dobrze kombinują, bo póki co nie ma u nas biedronki z parkingiem a tu jak rozumie jest na takowy szansa.
marv@portal
 
Posty: 97
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez asiunia@jawnet » 11 lip 2013, o 14:25

dawcamocy@poczta.jaw.pl napisał(a):Asiunia - nie wiem skąd masz tę informację, jeśli jest prawdziwa - to gość z zarządu Biedronki, który podjął taką decyzję o przeniesieniu w pewnym sensie sklepu z niemalże centrum dużego osiedla na totalnie odludzie albo ma w tym jakiś dobry interes albo dobry towar mu podają.


o ile db wiem, a wiem z db źródła- występowali już jakiś czas temu o pozwolenia żeby zacząć budowę :]

moim zdaniem to nie jest zła lokalizacja, wręcz przeciwnie. w wielu miejscach biedronki stoją właśnie przy drodze, a nie na środku osiedla (bez parkingu wrrr) i maja się bdb!

luk59@poczta.jaw.pl napisał(a):
dawcamocy@poczta.jaw.pl napisał(a):Hawkmoon - jeszcze jedno pytanie, bo tak mnie to zastanawia - orientujesz się może czy miasto planuje zagospodarowanie miejsca po rondzie w Stałym? Tylko nie pisz, że Biedronka:)


może kolejna stacja benzynowa :D

stacja benzynowa ma być niedaleko podgórskiej, koło dwrki :) shell z tego co kojarzę.
Avatar użytkownika
asiunia@jawnet
 
Posty: 396
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez luk59@portal » 11 lip 2013, o 14:41

asiunia@jawnet.pl napisał(a):
luk59@poczta.jaw.pl napisał(a):
dawcamocy@poczta.jaw.pl napisał(a):Hawkmoon - jeszcze jedno pytanie, bo tak mnie to zastanawia - orientujesz się może czy miasto planuje zagospodarowanie miejsca po rondzie w Stałym? Tylko nie pisz, że Biedronka:)


może kolejna stacja benzynowa :D

stacja benzynowa ma być niedaleko podgórskiej, koło dwrki :) shell z tego co kojarzę.


Wiem, ma być otwarta do końca września...a buźka dlatego że coraz więcej stacji w okolicach OST
luk59@portal
 
Posty: 70
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez dawcamocy@portal » 11 lip 2013, o 17:11

asiunia@jawnet.pl napisał(a):
dawcamocy@poczta.jaw.pl napisał(a):Asiunia - nie wiem skąd masz tę informację, jeśli jest prawdziwa - to gość z zarządu Biedronki, który podjął taką decyzję o przeniesieniu w pewnym sensie sklepu z niemalże centrum dużego osiedla na totalnie odludzie albo ma w tym jakiś dobry interes albo dobry towar mu podają.


o ile db wiem, a wiem z db źródła- występowali już jakiś czas temu o pozwolenia żeby zacząć budowę :]

moim zdaniem to nie jest zła lokalizacja, wręcz przeciwnie. w wielu miejscach biedronki stoją właśnie przy drodze, a nie na środku osiedla (bez parkingu wrrr) i maja się bdb!

luk59@poczta.jaw.pl napisał(a):
dawcamocy@poczta.jaw.pl napisał(a):Hawkmoon - jeszcze jedno pytanie, bo tak mnie to zastanawia - orientujesz się może czy miasto planuje zagospodarowanie miejsca po rondzie w Stałym? Tylko nie pisz, że Biedronka:)


może kolejna stacja benzynowa :D

stacja benzynowa ma być niedaleko podgórskiej, koło dwrki :) shell z tego co kojarzę.


Spierałbym się. Spójrz na to z tej strony - z osiedla nikt do tej biedronki nie podejdzie - biedronka, carrefour. Z komuny też - przystanku tam zdaje się już nie ma (chyba, że się mylę, nie zwracam uwagi) - podjadą autobusem to bliżej będzie do biedronki w Stałym. Z Podłęża wątpie czy dużo ludzi będzie tam jeździć - bliżej do manhattanu. Nie wiem, może ludzie lasu będą zaglądać:P
Chyba, że jest tam przystanek, to zmienia postać rzeczy.
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez muniek@portal » 11 lip 2013, o 18:42

Myslenie przyszlosciowe. To nie jedyny sklep który tam bedzie;)
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez leman@jawnet » 11 lip 2013, o 19:05

w zamian biedronki z Leopoldu miało by to sens (Netto, Żabka..), ale nie tej z Podłęża ?, nio chyba, że obroty :P
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez dawcamocy@portal » 11 lip 2013, o 22:10

muniek@poczta.jaw.pl napisał(a):Myslenie przyszlosciowe. To nie jedyny sklep który tam bedzie;)

A może coś więcej napisz jeżeli masz zamiar włączyć się do dyskusji. Jakie sklepy? Informacja sprawdzona, czy z plotek?
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez lagarto@jawnet » 12 lip 2013, o 04:28

Szybko piszcie jakie sklepy!!!! Może już dzisiaj warto zająć kolejkę, bo na otwarciu będą PROMOCJE...

Ludzie, opamiętajcie się. Mało sklepów dookoła? Brakuje komuś czegoś? Czego by tam nie otworzyli to i tak naszym jaworznickim zwyczajem będziemy narzekać, że za małe, dlaczego nie taki sklep a taki, parking to w ogóle do doopy, a przy wjeździe i wyjeździe tworzą się korki.
Jak czytam niektóre wypowiedzi to myślę, że kandytat na prezydenta miasta z hasłem "100 sklepów w 4 lata" miałby u nas duże szanse....

W Łebie na przykład chcieli odwołać burmistrza w ubiegłym roku, bo obiecał Biedronkę, a nie zbudował.... Szczegóły:

[url="[KLIK]Referendum w sprawie odwołania burmistrza"]http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,11543049.html[/url]

Avatar użytkownika
lagarto@jawnet
 
Posty: 320
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron