Światła na leopoldzie !!!

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez dawcamocy@portal » 12 lip 2013, o 08:45

Wrzuć na luz facet - nie wiem czy masz przykre wspomnienia ze stania w kolejce na otwarciu sklepu, ale nie wszyscy mają taką traumę.
Owszem, mało jest sklepów, ale nie spożywczych, bo tych na pęczki. Na przykład bardzo bym chciał w Jaworznie taki Decathlon czy Praktikera - stąd pytanie.
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez tomek70@portal » 12 lip 2013, o 15:11

dawcamocy@poczta.jaw.pl napisał(a):Wrzuć na luz facet - nie wiem czy masz przykre wspomnienia ze stania w kolejce na otwarciu sklepu, ale nie wszyscy mają taką traumę.
Owszem, mało jest sklepów, ale nie spożywczych, bo tych na pęczki. Na przykład bardzo bym chciał w Jaworznie taki Decathlon czy Praktikera - stąd pytanie.
Popieram zarówno czesc pierwszą wypowiedzi jak i drugą.
tomek70@portal
 
Posty: 50
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez tomek70@portal » 20 lip 2013, o 09:04

hawkmoon@poczta.jaw.pl napisał(a):Biedronkę
A czy wiadomo już co oprocz Biedronki powstanie na tym placu i kiedy mozna liczyc na polaczenie tej drogi z Martyniakow.
tomek70@portal
 
Posty: 50
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez pc1@jawnet » 20 lip 2013, o 10:29

lagarto@jawnet.pl napisał(a):Szybko piszcie jakie sklepy!!!! Może już dzisiaj warto zająć kolejkę, bo na otwarciu będą PROMOCJE...

Ludzie, opamiętajcie się. Mało sklepów dookoła? Brakuje komuś czegoś? Czego by tam nie otworzyli to i tak naszym jaworznickim zwyczajem będziemy narzekać, że za małe, dlaczego nie taki sklep a taki, parking to w ogóle do doopy, a przy wjeździe i wyjeździe tworzą się korki.
Jak czytam niektóre wypowiedzi to myślę, że kandytat na prezydenta miasta z hasłem "100 sklepów w 4 lata" miałby u nas duże szanse....

W Łebie na przykład chcieli odwołać burmistrza w ubiegłym roku, bo obiecał Biedronkę, a nie zbudował.... Szczegóły:

[url="[KLIK]Referendum w sprawie odwołania burmistrza"]http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,11543049.html[/url]



hahaha dokłądnie jaworznickie myślenie :d zresztą to cecha naszego narodu NARZEKANIE NA WSZYSTKO ! Ludzie cieszcie się że żyjecie i że świat jest taki piękny :D wystarczy trochę pomyśleć i sięgnąć wzrokiem poza czubek waszego nosa :)
pc1@jawnet
 
Posty: 77
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez fireword@portal » 20 lip 2013, o 14:39

lagarto@jawnet.pl napisał(a):Szybko piszcie jakie sklepy!!!! Może już dzisiaj warto zająć kolejkę, bo na otwarciu będą PROMOCJE...

Ludzie, opamiętajcie się. Mało sklepów dookoła? Brakuje komuś czegoś? Czego by tam nie otworzyli to i tak naszym jaworznickim zwyczajem będziemy narzekać, że za małe, dlaczego nie taki sklep a taki, parking to w ogóle do doopy, a przy wjeździe i wyjeździe tworzą się korki.
Jak czytam niektóre wypowiedzi to myślę, że kandytat na prezydenta miasta z hasłem "100 sklepów w 4 lata" miałby u nas duże szanse....

W Łebie na przykład chcieli odwołać burmistrza w ubiegłym roku, bo obiecał Biedronkę, a nie zbudował.... Szczegóły:

[url="[KLIK]Referendum w sprawie odwołania burmistrza"]http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,117915,11543049.html[/url]



Owszem brakuje i to bardzo Castorama, LeroyM, OBI - w Jaworznie niema takiego sklepu a nauczyło by to prywaciarzy cennika wiedzą że w koło nic niema i ceny na składach są większe niż w Katowicach. Zawsze można jechać poza miasto oczywiście ale po co?
Praktkera na pewno nie będzie =]Słyszałem że niedługo zamkną w K-ce ;)
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez ponq@portal » 22 lip 2013, o 06:31

A macie potwierdzenie że to biedronka na 100% ? Na tablicy informacyjnej widnieje Jeronimo Martins jako inwestor...ale budowa kolejnej Biedronki w w promieniu kilometra od trzech innych wydaje mi się mało rozsądne..choć z drugiej strony nie słyszałem o tym żeby gdziekolwiek biedronka nie przynosiła zysków.

Jeronimo Martins rozbudowuje w całym kraju siec niewielkich pasaży handlowych "czerwona torebka", może właśnie coś takiego buduja na Kantym?
ponq@portal
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez mayki@portal » 22 lip 2013, o 06:45

ponq@poczta.jaw.pl napisał(a):Jeronimo Martins rozbudowuje w całym kraju siec niewielkich pasaży handlowych "czerwona torebka",


http://gielda.onet.pl/cztorebka,18648,101,7,11012,profile-akcjonariat
Avatar użytkownika
mayki@portal
 
Posty: 661
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez hawkmoon@portal » 22 lip 2013, o 06:51

A to akurat zwykły owad będzie
hawkmoon@portal
 
Posty: 796
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez ponq@portal » 22 lip 2013, o 17:51


http://gielda.onet.pl/cztorebka,18648,101,7,11012,profile-akcjonariat



mój błąd..Świstalski (główny akcjonariusz czerwonej torebki) zakładał biedronkę ale sprzedał ją potem Jeronimo Martins...dlatego coś mi się ubzdurało, że to oni są właścicielami CT - sorki za wprowadzenie w błąd
ponq@portal
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Światła na leopoldzie !!!

Postprzez dewrew@portal » 23 lip 2013, o 14:53

w okolicy skrzyżowania na osiedlu stałym mamy z 5 stacji paliwowych. teraz buduje się kolejna między carrfeourem a orlenem. Z kolei w centrum Jaworzna brak. Kto wydaje w mieście takie zezwolenia na budowę, że stoi stacja przed? Wiem, że takie przypadki to nie tylko w Jaworznie, ale czy zdrowy rozsądek zaginął?
dewrew@portal
 
Posty: 15
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron