Poco Forum??

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Poco Forum??

Postprzez barton@jawnet » 14 wrz 2010, o 12:19

Nie działa opcja edycji swojego postu. Nie działa lista znajomych , stale jest ta sama , a zmieniała się , jak ktoś się logował. Dziwnie długo czeka się na zatwierdzenie postu. Co bardziej niecierpliwi klikają kilka razy , i mamy wtedy kilka tych samych postów. Do tego najeży dodać pojawiające się tu i ówdzie błędy , ale to już wina wykształconych redaktorów tego portalu , bo chyba nie ze złośliwości swojej to robią ;) .
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poco Forum??

Postprzez gembol@jawnet » 14 wrz 2010, o 12:44

mnie zdenerwowało brak edycji swojego posta i wolne dodawanie nowych wypowiedzi
jak mozna było usunąc edycje postów ??????????
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poco Forum??

Postprzez coyote_x@portal » 14 wrz 2010, o 13:38

barton@jawnet.pl napisał(a):Nie działa opcja edycji swojego postu.

Będzie poprawione niedługo, prawdopodobnie ktoś przeoczył przy modyfikacji wyglądu portalu.

barton@jawnet.pl napisał(a):Nie działa lista znajomych , stale jest ta sama , a zmieniała się , jak ktoś się logował.


Chodzi Ci o losową listę użytkowników? Jeśli tak to Ona zmienia się co kilkanaście sekund jeśli mnie pamięć nie myli.

barton@jawnet.pl napisał(a):Dziwnie długo czeka się na zatwierdzenie postu. Co bardziej niecierpliwi klikają kilka razy , i mamy wtedy kilka tych samych postów. ;) .

Faktycznie masz rację, zauważyłem to samo, przekażę to do sprawdzenia i ewentualnej poprawki jeśli będzie możliwa w krótkim czasie.
Avatar użytkownika
coyote_x@portal
 
Posty: 21
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poco Forum??

Postprzez wodnik78@jawnet » 14 wrz 2010, o 15:04

coyote_x@poczta.jaw.pl napisał(a):
barton@jawnet.pl napisał(a):Nie działa opcja edycji swojego postu.

Będzie poprawione niedługo, prawdopodobnie ktoś przeoczył przy modyfikacji wyglądu portalu.

barton@jawnet.pl napisał(a):Nie działa lista znajomych , stale jest ta sama , a zmieniała się , jak ktoś się logował.


Chodzi Ci o losową listę użytkowników? Jeśli tak to Ona zmienia się co kilkanaście sekund jeśli mnie pamięć nie myli.

barton@jawnet.pl napisał(a):Dziwnie długo czeka się na zatwierdzenie postu. Co bardziej niecierpliwi klikają kilka razy , i mamy wtedy kilka tych samych postów. ;) .

Faktycznie masz rację, zauważyłem to samo, przekażę to do sprawdzenia i ewentualnej poprawki jeśli będzie możliwa w krótkim czasie.


Jesli chodzi o liste osób które ostatnio logowali sie to chyba stanęła w miejscu.
Jakiś czas temu nie będąc zalogowanym po kliknięciu w odpowiedz odrazu po zalogowaniu wchodziło sie w dany temat i odpisywało sie a obecnie po kliknięciu w odpowiedz wchodzi sie na strone główną i ponownie trzeba wejść w temat w którym chce sie wpisać.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poco Forum??

Postprzez coyote_x@portal » 14 wrz 2010, o 15:52

Faktycznie, nikt wcześniej na to nie zwrócił uwagi, idzie do sprawdzenia.
Avatar użytkownika
coyote_x@portal
 
Posty: 21
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poco Forum??

Postprzez coyote_x@portal » 14 wrz 2010, o 16:03

Tak przy okazji, co myślicie o tym żeby na forum było białe tło?

Wydaje mi się, że będzie czytelniejsze, mam wrażenie że kolorystyka tła jest zbyt ciężka.

Proponowałbym żeby każdy kto ma ochotę napisał co by chciał na jaw.pl zmienić.
Avatar użytkownika
coyote_x@portal
 
Posty: 21
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poco Forum??

Postprzez grisham@portal » 14 wrz 2010, o 16:19

coyote_x@poczta.jaw.pl napisał(a):
Proponowałbym żeby każdy kto ma ochotę napisał co by chciał na jaw.pl zmienić.


Najlepiej wszystko :ugeek:, a tak poważnie stworzyć forum, które przynajmniej nie będzie sporo odbiegać od tych popularnych, dodać możliwość edycji, wklejania filmów (przynajmniej youTube), ewentualnie czat i ogólnie dodać to co w innych forach jest normą.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Poco Forum??

Postprzez gembol@jawnet » 14 wrz 2010, o 17:01

mi sie podoba kolorystyka taka jaka jest , a opcja czatu bardzo by sie przydała na naszym forum
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poco Forum??

Postprzez barton@jawnet » 14 wrz 2010, o 21:48

grisham@poczta.jaw.pl napisał(a):
coyote_x@poczta.jaw.pl napisał(a):
Proponowałbym żeby każdy kto ma ochotę napisał co by chciał na jaw.pl zmienić.


Najlepiej wszystko :ugeek:, a tak poważnie stworzyć forum, które przynajmniej nie będzie sporo odbiegać od tych popularnych, dodać możliwość edycji, wklejania filmów (przynajmniej youTube), ewentualnie czat i ogólnie dodać to co w innych forach jest normą.


:) jak dla mnie wystarczy kolorystyka biało - zielona , youtube- przesada , serwer zdjęć by się przydał tak naprawdę ...może faktycznie jakiś podręczny , jaworznicki czat z nickami , jakie tu są , bo po co pisać pierdoły na forum , jak w krótkiej rozmowie można sobie wyjaśnić co i jak ...i tyle...

Idąc dalej w tym temacie - logowanie na forum , po uprzednim mailowym z jawnetu kontaktem (hasło - numer) aby się pozbyć jednodniowych ogłoszeniodawców .
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poco Forum??

Postprzez barton@jawnet » 15 wrz 2010, o 09:59

I jeszcze jedno ...bo nie ma możliwości edycji ...zobacz jak skonstruowana jest strona ...WWW.Jaworznianin.pl...tam wszystko jest w zasięgu myszki i jej wskaźnika , wzorcowa strona internetowa , widać , że właściciel mimo mniejszych funduszy niż tutaj , dba o funkcjonalność strony. Brawo Marek .
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron