poszukuje pracownika

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

poszukuje pracownika

Postprzez leszekz@jawnet » 31 gru 2005, o 00:20

kriss; z pełnym szacunkiem, jesteś dewiantem, jak zasugerowała Ci to nikola. Nawet niepracujace nigdy, wypowiadające się tu osoby uważają, że lepiej 500 niż nic. Intuicja? Inteligencja? Bo nie doswiadczenie!.....
A z punktu widzenia pracodawcy?...
chęć zatrudnienia "5osób za 500" oznacza wzrost koniunktury, obrotów.... W konsekwencji, za chwilę będzie następne "5..." a te pierwsze, zostaną np. jak Seba Koordynatorami (hiih..sorki :D ), i znowu "5..."ect.ect.
MOIM zdaniem prezentujesz poglądy gościa, który za szybko załapał fuche (budżetówka??) i rżnie chojraka!. A jesteś napewno tak, wykwalifikowany i dobry??

Życzę Ci, szczerze ......abyś nigdy nie był moim podwładnym (sądze, że Seba chyba??? też się do życzeń dołączy :) ) Bo ja nie cierpie, szybko, DROGO i małoskutecznie !!

mario 11; - powodzenia!! ! toż to Twój topic!!
darkboy; ..." była to wartościowa odpowiedź.. ..." (hiihih) :D
Avatar użytkownika
leszekz@jawnet
 
Posty: 73
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

poszukuje pracownika

Postprzez Anonymous » 31 gru 2005, o 08:28

żal mi was,nic więcej nie mogę powiedzieć bo szkoda słów :)
Anonymous
 

poszukuje pracownika

Postprzez grzkac@jawnet » 31 gru 2005, o 10:52

"Nie pamięta byk, jak cielęciem był" --- bez powodu tego Nikola z pewnoscia nie napisala ;) Jestem ciekawy ile zarabiales w wieku 19-20 lat. Ja osobiscie pracuje 2 miesiace w roku (wakacje) a w roku przepisuje teksty na kompie projektuje strony etc I niekiedy siedze po kilka godzin dziennie caly miesiac zeby dostac ok.100-200zl po miesiacu pracy. Jak nie wiesz co to bezrobocie i ciezka praca nie pisz nastepnych postow bo jak nie bedziesz mial kiedys cos do garnuszka wlozyc pojdziesz rowy kopac za 500zl na mrozie i jeszcze ladnie podziekujesz. Nie wszyscy maja tyle szczescia i znajomosci zeby zdobyc dobra prace.....
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

poszukuje pracownika

Postprzez Anonymous » 31 gru 2005, o 11:15

wodnik 78 zadam ci to same pytanie co ty mi zadałeś---czy pracowałbyś za 500 zł i mieć na utrzymaniu rodzinę??--no przecież tą kasę co zarobisz na nic nie odłożysz ....kurde co ja gadam o odkładaniu to zapomnijmy ---żeby ci raz na obiad starczyło bedę pełen podziwu dla ciebie.............. NARA
Anonymous
 

poszukuje pracownika

Postprzez Anonymous » 31 gru 2005, o 11:24

w wieku 19-20 lat bylem za granicą, fakt nigdy nie mialem problemu z pracą i ciesze się z tego,ale mam wielu znajomych ktorzy mają problemy ze znalezieniem pracy, dlatego cholera mnie bierze jak widze takie ogłoszenia,pewnie że zawsze moze znajść sie taki bezrobotny z samochodem dostawczym ale większośc bezrobotnych czasem nawet na bilet nie ma,wiec o czym ta rozmowa? wielcy pracodawcy, firmy zakladają kosztem ludzi ktorzy wlasnie musza tyrac za 500-600zł.ja napprawde nie chce nikogo tu obrażać choc juz pod moim adres polecialy epitety, tylko zastanówcie sie co mówicie czasem.pozdrawiam
Anonymous
 

poszukuje pracownika

Postprzez wodnik78@jawnet » 31 gru 2005, o 12:46

serek

jak ktos nie ma na chwile obecną lepszej oferty pracy to wezmie i tą za 500 niż siedzieć za darmo w domu i narzekać, ta kasa napewno w jakiś sposób mu sie przyda bo wiadomo że o odkladaniu nie ma szans a na chwile obecną to i dobre.
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

poszukuje pracownika

Postprzez grzkac@jawnet » 31 gru 2005, o 15:44

krris no to nie przekonales sie na wlasnej skorze co to znaczy byc bezrobotnym.....a dzwonil ktos wogule do goscia? moze samochod jest potrzebny zeby dojecac do klienta - tak jak ktos wczesniej juz ktos pisal;] a nie truck czy lublin odrazu.....eh....dalej wolalbym miec te 500zl za skrecaniemebli niz siedziec w domu przed TV i nic nie robic
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

poszukuje pracownika

Postprzez iwan@jawnet » 31 gru 2005, o 19:52

.. hm.. tak sie teraz zastanawiam.. przecież nikt nie napisał że za tę prace dostanie sie 500:)..
jeslii to praca stała to o ile mi wiadomo to na ręke należy sie coś koó 650 zł czyż nie?.. ale nawet nie jest powiedziane że tu dostniesz 650.. może nawet z 800..
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

poszukuje pracownika

Postprzez Anonymous » 31 gru 2005, o 21:21

Wow Iwan no teraz tożeś mi zaimponował 800 zł wow jestem w szoku!..Czytając wasze wypowiedzi znalazłem sposób na całkowitą likwidację bezrobocia w Polsce!Po pierwsze równamy do dołu wypłaty wszystkim pracownikom.Po drugie zaoszczędzone pieniądze przeznaczamy na zatrudnienie kolejnych pracowników.Np.ktoś zarabia 2000 zł,więc równamy do 1000 zł i dajemy zatrudnienie 2 osobom po 500 zł.Możemy do tego wporadzić elementy dodatkowe:obniżenie wieku emerytalnego,wydłużenie okresu zasadniczej służby wojskowej itd.
BTW całkowite hiciory na chwilę obecną-powrót do sloganów socjalizmu:"aktywizacja zawodowa"-bezproduktywne latanie z papierkami od jednego do drugiego gabinetu; "reaktywacja studencka"-skreślenie studenta w ramach utrzymania ciągłości studiów(no comments)
Anonymous
 

poszukuje pracownika

Postprzez iwan@jawnet » 1 sty 2006, o 08:30

thor.. zadzwoń i sie spytej... chopoki na ochronie zarabiają po 750 zł na łeba... a w ochornie jak w ochronie nic sie nie robi:P.. to tez zalezy w jakiej.. ale u nich to placą im tylko za odbijanie jakis glupich punktow kontrolnych... czemu z gory zakladasz że bedzie tak malo??? zreszta malo to dla Ciebie ile??... nie znam Cie wiec nawet nie mysle żeś z tych co mysla ze ich pierwsza placa po pow. 1000. nie wiem.. byles kiedys zarejsetrowany?.. jesli tak.. to wiesz o co w tym wszystkim biega jesli nie.. to uwierz mi .... dla studenta na utrzymaniu rodzicow robota za nawet 700 czy 800 znajdzie sie.. wystarczy tylko poszukac a nie czekac az robota sama przyjdzie:) w glupiej ochronie na knaufie robota jest praktycznie zawsze bo tam migracje są przejebane:)... nop i tam sobie zarobią 750 zeta na reke... wiec wiesz... nie wiadomo ile zarobisz u mario11.. na moje oko gdzies tyle:)
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron