Jaki telefon komórkowy wybrać ?

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Jaki telefon komórkowy wybrać ?

Postprzez scarab@jawnet » 11 gru 2005, o 13:21

ciekawa opinia i argumentacja, wez do reki nokie i se w podobnych cenach i porownaj chociazby jakosc obrazu.
Avatar użytkownika
scarab@jawnet
 
Posty: 101
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jaki telefon komórkowy wybrać ?

Postprzez grzkac@jawnet » 11 gru 2005, o 14:23

W sumie Nokie to w większości dobre telefony tylko coraz częściej producent zaczyna zarzucać nas coraz to nowszymi modelami a nie wiele się zmienia w nich. Za dobrą Nokię trzeba dać ok. 500zł (nie licząc niezniszczalnego modelu 3310). A co do SE na początku wielka porażka tych telefonów ale w miare upływu czasu pojawiły sie na rynku modele godne uwagi np. T630 K700 czy K750i. Wybór telefonu zależy od Twoich upodobań. Zastanów się dobrze do czego telefon będzie Ci głównie służył. Ja dwa lata temu napaliłem się na kolorowy wyświetlacz polifonie gry etc. Teraz mój telefon jest wart może z 120zł. Szczerze mówiąc wybierając nowy telefon (już po nowym roku :) ) będe patrzył na to czy jest w miare solidnie wykonany ( zdarza się, że telefon spada z dość znacznej wysokości) na niezawodność na baterie i co najważniejsze na serwis ( it u odradzam wszelkie LG bo słyszałem, że części do tego są holendarnie drogie a z serwisem jeszcze kiepsko w Polsce). Najlepij przejrzyj allegro czy ebay i poczytaj na temat tych telefonów które Cie najbardziej interesują.
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jaki telefon komórkowy wybrać ?

Postprzez wodnik78@jawnet » 11 gru 2005, o 16:14

co sadzicie o siemensach, np. CXT 70 , C 75 , M 65 .
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jaki telefon komórkowy wybrać ?

Postprzez nero@jawnet » 11 gru 2005, o 16:18

Posiadam siemensa c75 ,ogólnie ciekawy telefonik.
Avatar użytkownika
nero@jawnet
 
Posty: 188
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jaki telefon komórkowy wybrać ?

Postprzez grzkac@jawnet » 11 gru 2005, o 20:30

Siemens CXT 70 bardzo ciekawa propozycja za ok 400zł. Natomiast C75 bardzo podobny pod względem parametrów ale wyglądem troszkę przypomina SE. A M65 najdroższy z tych 3 bo okolo 500zł ale jest to ciekawa proozycja dla ludzi żyjących aktywnie. Moim zdaniem trzy telefoniki i wszytkie bardzo podobne pod względem parametrów, różniące się wyglądem. Siemens CXT70 dla zwykłego śmiertelnika, C75 bardziej elegancki natomiast M65 dla ludzi aktywnych lekko zwariowanych.

pzdr ;)
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jaki telefon komórkowy wybrać ?

Postprzez Anonymous » 11 gru 2005, o 20:38

Moim zdaniem szkoda wydawac ponad 600zł na Siemensa, za taka kase to tylko Nokia...
(Może nokia sie troche popsuła, ale Siemens'y się szybciej "sypią")
Anonymous
 

Jaki telefon komórkowy wybrać ?

Postprzez Anonymous » 12 gru 2005, o 09:55

ja mam nokię 3510i oraz siemensa M65:) i szczerze mówiąc oba są w porządku:) to zależy, do czego Ci telefon potrzebny:) Jak nie chce Ci się zbytnio kombinować to nokia jest najprostrza w obsłudze:) natomiast M65 jest na pierwszy rzut bardziej przejrzysty, lecz żeby ustawić wszystko to już trzeba troszkę pokombinować:) ale warto poświęcić troszkę więcej czasu:) potem to już sama przyjemność z posiadania tego telefonu:).
Grześ-> no masz rację, M65 jest dla ludzi zakręconych :ugeek:
Anonymous
 

Jaki telefon komórkowy wybrać ?

Postprzez grzkac@jawnet » 12 gru 2005, o 14:15

Nikola Ty to jestes bizneswoman albo jakiś burżuj dwa telefony :P A ja jeden poczciwy 2 -letni staruszek :cry: Oby wytrzymał do lutego...
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jaki telefon komórkowy wybrać ?

Postprzez wodnik78@jawnet » 12 gru 2005, o 14:30

nikola

jak w jednym bateria sie wyczerpie to z drugiego korzystasz wtym czasie ;)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jaki telefon komórkowy wybrać ?

Postprzez Anonymous » 12 gru 2005, o 15:06

Grześ żaden burżuj :| jeden telefon jest mój:P drugi "rodziców" na wielkie wyjazdy:P jak na razie tylko doładowywuję:P

Wodnik:) tak się składa, że to są dwie różne ładowarki:P i jeszcze mi się nie zdarzyło żeby mi się tel rozładował:P pilnuję tego niemiłosiernie:P

pozdrawiam:)
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron