Kandydat Michał Walczak - o mnie i moich celach w Radzie Miasta.

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Kandydat Michał Walczak - o mnie i moich celach w Radzie Miasta.

Postprzez michalwalczak@portal » 10 lis 2010, o 23:03

Idąc za poradą kilku użytkowników forum prezentuję swoją osobę jako kandydata do Rady Miasta jak również dziedziny, którymi chciałbym się zajmować jako Radny.
Nazywam się Michał Walczak, ale to już ogólnie wiadomo, urodzony w kwietniu 1978. W Jaworznie mieszkam od 32 lat, czyli od urodzenia. Żona Mariola i od dwóch lat córeczka Gabrysia (mały psotnik – Starszyzna rodzinna twierdzi, że po tacie).
Z wykształcenia Technik: Mechanik – aktualnie ZSP nr 3, za moich czasów nazywała się Zespół Szkół Technicznych
a potocznie „koledż na górce”
Bezpieczeństwa i Higieny Pracy – Żak w Katowicach
Urządzeń audio – wizualnych – ZSP nr 5 przy ul. Darwina, nazwijmy to umownie „specjalność”: urządzenia alarmowe i monitorujące
Ukończyłem także Policealną Szkołę Pracowników Ochrony osób i mienia oraz Detektywów w Katowicach w nie istniejącej już szkole.
Z zamiłowania instruktor sportu.
Zawodowo związany z ochroną osób i mienia. Pracuję w firmie świadczącej takowe usługi. Ponad to wiedzę zdobytą podczas 12letniej pracy przekazuje przyszłym pracownikom ochrony szkoląc Ich z zakresu samoobrony i technik interwencyjnych oraz ochrony osób, a w przeszłości także z ochrony obiektów.
Zajmuje się także BHP ale to dorywczo.
Jak widać cały mój świat krąży wokół bezpieczeństwa.
Zainteresowania: sport, prawo, muzyka, troszkę informatyki i elektroniki. Kiedyś także psychologia i historia, ale te dziedziny „wymieniłem” na kryminalistykę, kryminologię i wiktymologię. No i oczywiście zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa osób, mienia i wszystkiego co z tym związane.
Kandyduję do Rady Miasta z listy wyborczej Platformy Obywatelskiej, okręg nr 4 (Śródmieście, Byczyna, Bory, Wilkoszyn, Jeziorki, Cezarówki, Podlesie)

Jako Radny chcę się zajmować:
1. Sprawami niepełnosprawnych, bo z pewnych względów te właśnie sprawy są mi szczególnie bliskie.
2. Bezpieczeństwem Publicznym w naszym mieście, bo na tym myślę, że się znam.
3. Sportem, bo jako instruktor mam o tym troszkę pojęcia.
4. Młodzieżą bo wszyscy mówią o wielu rzeczach ale zapominają o przyszłości Naszego miasta.
5. Chciałbym także poprawić relacje Władz miasta z mieszkańcami.

Żeby się na raz nie rozpisywać proszę o pytania, komentarze i uwagi. Chętnie podejmę „rękawice” polemiki Nie chodzi o to, że nie umiem czy coś, ale długie posty się źle czyta – na końcu z reguły nie wiadomo o co chodziło na początku.
michalwalczak@portal
 
Posty: 115
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Kandydat Michał Walczak - o mnie i moich celach w Radzie Miasta.

Postprzez michalwalczak@portal » 10 lis 2010, o 23:05

Idąc za radą - spełniając "obietnice" daną kilku forumowiczom.
michalwalczak@portal
 
Posty: 115
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Kandydat Michał Walczak - o mnie i moich celach w Radzie Miasta.

Postprzez barton@jawnet » 11 lis 2010, o 08:37

Może jakieś zdjęcie ...:) ...z opisu już mi się podobasz...:D

PS. Nie jestem gejem .
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Kandydat Michał Walczak - o mnie i moich celach w Radzie Miasta.

Postprzez michalwalczak@portal » 11 lis 2010, o 10:42

Jak tylko uda mi zmienić format zapisu zdjęcia to wrzuce. Póki co muszę odesłać do naszej klasy. Tam jest kilka zdjęć moich i mojej rodzinki.
nk.pl/profile/7494996
michalwalczak@portal
 
Posty: 115
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Kandydat Michał Walczak - o mnie i moich celach w Radzie Miasta.

Postprzez barton@jawnet » 11 lis 2010, o 10:56

Tia...tylko trzeba mieć tam konto ...:D . Po drugie co to znaczy , że jak się uda...pisałeś wyżej że się interesujesz informatyką i elektroniką ...czyżby zmiana formatu zapisu zdjęcia była takim wielkim problemem ?....będę bezczelny , ale jako radny , będziesz miał o wiele większe problemy ...podołasz ??? ....:)
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Kandydat Michał Walczak - o mnie i moich celach w Radzie Miasta.

Postprzez seba@jawnet » 11 lis 2010, o 11:04

michalwalczak@poczta.jaw.pl napisał(a):Jak tylko uda mi zmienić format zapisu zdjęcia to wrzuce. Póki co muszę odesłać do naszej klasy. Tam jest kilka zdjęć moich i mojej rodzinki.
nk.pl/profile/7494996


"Formatu" zapisu nie zmienisz gdyż z wielu powodów nieda się edytować wpisu który już ktoś skomentował. Polecam dodać zdjęcie jako avatar do Twojego konta, a dodatkowo większe zdjęcie jako Twoje główne zdjęcie w profilu jaw.pl Może też namiary na jakąś wizytówkę lub stronę www.

Jeśli możesz zdradzić napisz gdzie mieszkasz (osiedle/ulica). Będę mógł dla własnych celów przeanalizować rozkład głosów w okręgu nr 4 - z którego jak wiesz lub nie mam przyjemność kandydować ;)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Kandydat Michał Walczak - o mnie i moich celach w Radzie Miasta.

Postprzez grisham@portal » 11 lis 2010, o 11:17

Swoją drogą cieniutka ta Twoja kampania, patrząc na śmietnik, który ostatnio mam "zaszczyt" oglądać na parterze mojej klatki z różnymi mniej lub bardziej cacanymi gębami, jesteś daleko w tyle.

Mam pytanie do kandydatów, jak zamierzacie i kiedy posprzątać miasto, klatki w blokach, chodniki etc. po tej makulaturze ????????????

Wczoraj sprzątaczka wysprzątała klatkę schodową na Narodowe święto, aby było czysto i przyjemnie - niestety dziś rano Ciołczyki, Motyki, Łataki i cała reszta tej kolejki do koryta leżała u mych stup na parterze mojej klatki schodowej.
To chyba ta dbałość o porządek, czystość i środowisko skłania kandydatów do dekorowania wszystkiego i wszystkich swoimi podobiznami, nie wspomnę już o skrzynce pocztowej, w której ciężko znaleźć to co powinno się w niej od czasu do czasu znajdować wśród tych już wspominanych twarzy.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Kandydat Michał Walczak - o mnie i moich celach w Radzie Miasta.

Postprzez barton@jawnet » 11 lis 2010, o 11:23

Grisham , ja zbieram te "reklamy" ...zamiast wydawać w sklepie pieniądze na cele silhouette mam je za darmo :D .
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Kandydat Michał Walczak - o mnie i moich celach w Radzie Miasta.

Postprzez grisham@portal » 11 lis 2010, o 11:39

barton@jawnet.pl napisał(a):Grisham , ja zbieram te "reklamy" ...zamiast wydawać w sklepie pieniądze na cele silhouette mam je za darmo :D .


Kolega na podpałkę do pieca zbierał, ale stwierdził, że nie bardzo to się chce palić, do szaletu za twarde, w skupie makulatury grosze płacą - nie bardzo wiadomo co z tym zrobić.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Kandydat Michał Walczak - o mnie i moich celach w Radzie Miasta.

Postprzez barton@jawnet » 11 lis 2010, o 11:54

Co byś powiedział na żart ..pozbierać wszystkie te reklamy i wsadzić do skrzynki pocztowej kandydatów :)...?
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron