Kandydat Michał Walczak - o mnie i moich celach w Radzie Miasta.

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Kandydat Michał Walczak - o mnie i moich celach w Radzie Miasta.

Postprzez grisham@portal » 11 lis 2010, o 11:58

barton@jawnet.pl napisał(a):Co byś powiedział na żart ..pozbierać wszystkie te reklamy i wsadzić do skrzynki pocztowej kandydatów :)...?


A może na konfetti po wyborach
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Kandydat Michał Walczak - o mnie i moich celach w Radzie Miasta.

Postprzez michalwalczak@portal » 11 lis 2010, o 12:03

grisham@poczta.jaw.pl napisał(a):Swoją drogą cieniutka ta Twoja kampania, patrząc na śmietnik, który ostatnio mam "zaszczyt" oglądać na parterze mojej klatki z różnymi mniej lub bardziej cacanymi gębami, jesteś daleko w tyle.

Cieniutka owszem z dwóch powodów: pierwszy można się domyśleć z czym jest związany. Drugi: bardziej sobie cenie kontakty bezpośrednie z wyborcami (można pogadać, wymienić poglądy, po ciepać troche gulami jak się ktoś nie da przekonać do swojego) a taki, jak to zauważyłeś "śmietnik"? Obejrzysz twarz, przeczytasz dwa, trzy zdania i co dalej? Nie poznasz człowieka jaki jest, czy umie sie wysławiać, co ma do powiedzenia. Czy "w walce" o swoje poglądy będzie twardym Rambo czy podkładką.
michalwalczak@portal
 
Posty: 115
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Kandydat Michał Walczak - o mnie i moich celach w Radzie Miasta.

Postprzez michalwalczak@portal » 11 lis 2010, o 12:06

Zdjęcie wrzuciłem - ale jakoś nie umiem się jeszcze porozumieć z portalem. Dojde sobie do tego tylko potrzebuję trochę posiedzieć przy tym.
Seba mieszkam na Dwornickiego (boczna od Matejki zaraz przy Tadeuszu).
michalwalczak@portal
 
Posty: 115
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Kandydat Michał Walczak - o mnie i moich celach w Radzie Miasta.

Postprzez grisham@portal » 11 lis 2010, o 12:07

michalwalczak@poczta.jaw.pl napisał(a):
Cieniutka owszem z dwóch powodów: pierwszy można się domyśleć z czym jest związany. Drugi: bardziej sobie cenie kontakty bezpośrednie z wyborcami (można pogadać, wymienić poglądy, po ciepać troche gulami jak się ktoś nie da przekonać do swojego) a taki, jak to zauważyłeś "śmietnik"? Obejrzysz twarz, przeczytasz dwa, trzy zdania i co dalej? Nie poznasz człowieka jaki jest, czy umie sie wysławiać, co ma do powiedzenia. Czy "w walce" o swoje poglądy będzie twardym Rambo czy podkładką.


Tu się zgodzę, nawet takie forum jest dużo lepszym miejscem aniżeli betonowa posadzka na której bez słowa przepraszam można zostać "zadeptanym", na forum można przynajmniej się "odgryźć".

Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Kandydat Michał Walczak - o mnie i moich celach w Radzie Miasta.

Postprzez michalwalczak@portal » 11 lis 2010, o 12:08

Tak: zawsze mogę ciepnąć monitorem o ziemie i poskakać po kojocie. (hahaha)
michalwalczak@portal
 
Posty: 115
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Kandydat Michał Walczak - o mnie i moich celach w Radzie Miasta.

Postprzez grisham@portal » 11 lis 2010, o 12:19

michalwalczak@poczta.jaw.pl napisał(a):Tak: zawsze mogę ciepnąć monitorem o ziemie i poskakać po kojocie. (hahaha)


Nie zagalopowałeś się za bardzo :shock:, ale podoba mi się takie podejście - na luzie i z humorem, jesteś pierwszym kandydatem, chociaż nie w moim okręgu, który rozmawia z wyborcami, i nie boi się krytyki, która notabene jest wrogiem - no ale to Twoja "kampania".
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Kandydat Michał Walczak - o mnie i moich celach w Radzie Miasta.

Postprzez michalwalczak@portal » 11 lis 2010, o 12:21

Przepraszam faktycznie troszkę się zapędziłem.
Co do rozmowy uważam, że taki powinien być radny. Powinien rozmawiać z wyborcami - całą kadencję i być otwartym na krytykę, która czasem się przydaje.
michalwalczak@portal
 
Posty: 115
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron