Jaworznicka Straż Miejska

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Jaworznicka Straż Miejska

Postprzez michalwalczak@portal » 30 paź 2010, o 15:01

Co sądzicie o pracy Straży Miejskiej w Naszym mieście? Czy według Was dobrze spełniają zadania, do których zostali powołani? Czy według Was w ogóle są potrzebni w Jaworznie? Co zmienilibyście w ich pracy?
michalwalczak@portal
 
Posty: 115
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jaworznicka Straż Miejska

Postprzez grisham@portal » 6 lis 2010, o 13:55

Zabrać im samochody, zabrać bloczki za opłaty placowe na targowiskach i złe parkowanie, usunąć ze spacerniaków. Natomiast zakupić wygodne obuwie, wyposażyć w psy(one zazwyczaj wzbudzają respekt), latarki i wypuścić popołudniami i wieczorami pomiędzy blokowe uliczki, ciemne zaułki i pod klatki schodowe. Niech człowiek poczuje się bezpieczniej.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Jaworznicka Straż Miejska

Postprzez barton@jawnet » 6 lis 2010, o 14:03

Tylko kto wtedy będzie chciał pracować w Straży Miejskiej . Już lepiej iść do Policji , bo ma się większe prawa i przynajmniej coś do obrony :) .

PS. Już dawno nie widziałem Policyjnych patroli na mieście . Może najwyższy czas też zabrać im samochody . Mieli odejść od biurek i zacząć patrolować ulice. Przejeżdżając samochodem , tylko się bawią w ciuciubabkę z chuliganami . Wprawdzie kamery załatwiają część patroli , ale powinny być one częstsze . I powinny reagować na sytuacje a nie odwracać głowę w drugą stronę , udając że nic się nie widzi . Bo przeciwnik np. na przystanku jest zbyt wyrośnięty w karku :D .
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jaworznicka Straż Miejska

Postprzez mikul@portal » 6 lis 2010, o 15:24

Moim zdaniem Straż Miejska powinna być przede wszystkim od pilnowania czystości i ładu w mieście.Zbliża się zima,czyli jak zwykle temat odgarniania śniegu z chodników.Co roku jest z tym problem.Zwłaszcza przed sklepami.Podam przykład z mojego podwórka czyli sklepy przy Matejki, między innymi.I tu widzę rolę strażników oczywiście nie w odgarnianiu tylko pouczaniu a nawet karaniu opieszałych właścicieli sklepów.Druga sprawa.Psie kupki.W ogóle temat piesków a raczej ich nieodpowiedzialnych właścicieli.Tym również nasza kochana Straż Miejska powinna się lepiej zająć.Trzy.Parkowanie samochodów.Na OTK jest zakaz wjazdu samochodom o masie całkowitej powyżej 10ton.Samochody takie parkują, Straż i Policja przejeżdżają obok i nic.Żadnej reakcji.Czyli jak tu inni napisali,więcej pieszych patroli ale skutecznych nie tylko spacerków pt. "ruch to zdrowie":roll:
Avatar użytkownika
mikul@portal
 
Posty: 616
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jaworznicka Straż Miejska

Postprzez Anonymous » 31 sty 2011, o 22:27

StrażWiejską powinni zlikwidować bo zamiast patrolować i interesować się sprawami miejskimi do których są powolani to potrafią paść sie w kebabach. Dzwonisz bo jakiś balwan stanie na wjeździe do domu to stala gadka (narazie niema wolnych radiowozów wszystkie na interwencjach zaraz ktoś podjedzie) zajeżdzasz na strażnice parking fuul i jeden o drugiego sie z nudów potyka. To poco takie darmozjady??
Anonymous
 

Jaworznicka Straż Miejska

Postprzez gembol@jawnet » 1 lut 2011, o 06:01

ja ich oceniam na ponizej normy
dla mnie sa zerem!!!!!!!!
juz mialem kiedys z nimi problemy zwiazane z monitoringiem to mnie na policje odsłyłali bałwany !!!!!!!!!!!!

bleeeeeeeeeeeeeeeeee:P
ŻAL !!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Jaworznicka Straż Miejska

Postprzez jawman@portal » 1 lut 2011, o 07:48

grisham@poczta.jaw.pl napisał(a):wypuścić popołudniami i wieczorami pomiędzy blokowe uliczki, ciemne zaułki i pod klatki schodowe. Niech człowiek poczuje się bezpieczniej.


Dobre. :D Ale trzeba by wtedy jeszcze tych panów w pampersy wyposażyć. Raczej mało prawdopodobne, żeby akurat w te rejony zapuszczał się ktokolwiek. Nawet Policja jak nikt nie zgłosi interwencji to się tam nie zapuszcza na patrole.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jaworznicka Straż Miejska

Postprzez yeti997@portal » 1 lut 2011, o 10:39

Kropiwnicki całą sferę działalności Straży Miejskiej ujął trafnie w jednym słowie, tylko nie wiem o co mu z tą czapką chodziło:D
yeti997@portal
 
Posty: 138
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jaworznicka Straż Miejska

Postprzez pvdfun@portal » 1 lut 2011, o 15:50

Gembol.. przepisow nie ominiesz wiec nie rozumie twojego zdania ... nikt postronny nie moze przegladac monitoringu wizyjnego miasta wiec najpierw sprawy trzeba zglaszac na policje .. takie są procedury, no ale faktycznie lepiej gadac brednie :) w sumie wiesz cos o tym ;]

a tak pozatym to nasza straż miejska to smiech ze strony miasta. Kilkunastu pracownikow terenowych, jeden samochod , wiec ja sie nie dziwie ze sie czeka na realizacje zgloszen.. No i nie dziwie sie ze ich nie widac wieczorami .. bo przeciez nie ma kto robic gdy ktos musi zebrac oplaty , i pilnowac centrum za dnia ...
pvdfun@portal
 
Posty: 186
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Jaworznicka Straż Miejska

Postprzez oseczka997@portal » 1 lut 2011, o 16:42

patrole policyjne????Ja dziś widziałam ...U BABUNI na Hucie byli..na obiedzie- oczywiście w służbowych mundurkach ,służbowym autem,zjedli obiad,kawke wypili,pogawożyli i pojechali..TAKI PATROL.. DO BABUNI- WIECIE CZY DOBRZE GOTUJĄ :) I PRAWYCH OBYWATELI NA JEDZENIU NIE OSZUKUJĄ.sprawdzili i pojechali bo a nóż jakiś obywatel pomocy potrzebuje......i oni po 15 latach na emeryture ..bo przecierz ich poświęcenie i oddanie jest docenianie.
oseczka997@portal
 
Posty: 23
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron