CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez matikulka@jawnet » 30 kwi 2010, o 22:28

Jak Paweł napisał sport jest na bardzo marnym poziomie. I bardzo mało kabaretów. No teraz będzie KMP ale to wszystko! I taki kabaret jest raz na rok. Absurd. Minimum powinno być te 3-4 razy. Na 100 000 miasto to chyba odpowiednia liczba. I brakuje też Empiku. Bez jaj żeby sobie kupić grę to muszę za**** do Krakowa. Sosnowca itp. Tylko ratunek to empik.com
matikulka@jawnet
 
Posty: 163
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez pvdfun@portal » 1 maja 2010, o 06:35

Pawel - Brakuje Koncertów owszem ale miasto nie chce nic zrobic bo twierdzi ze mamy bardzo szeroki wachlarz do wyboru w imprezach kulturalnych ... sam chcialem cos zoorganizowac razem z UM .. pisałem mase maili do prezydenta który i tak odsylal mnie do wydziałow gdzie pozniej mnie zlewali i urywali kontakt ... wiec doszedlem do wniosku ze w tym miescie miasto nie pomoze w organizacji zadnych imprez .... żenada poprostu jak dla mnie ...
pvdfun@portal
 
Posty: 186
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez dem2000@jawnet » 1 maja 2010, o 08:03

Ale za to już nie długo będą drugie Chiny w Jaworznie:D
dem2000@jawnet
 
Posty: 498
Dołączył(a): 8 gru 2006, o 00:00

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez wiettus@portal » 10 maja 2010, o 17:22

Już dwa kina były marnie skończyły jeśli znajdzie się prywatny inwestor to będzie kino chińskie knajpy i kluby wszelakie jest tylko problem kto w nich będzie i ile straci w tych przybytkach bo jak na dzisiaj to nawet najmniejsze knajpki mają problemy. Mieszkańcy do bogatych się nie zaliczają a bogatsi wybrali Kraków i Katowice mają swoje powody aby jak najdalej od Jaworzna się pokazywać w miejscach publicznych tj Restauracje,kina itp. Tak się ma sprawa na dzisiaj i na Chińczyków nie liczcie pracy i rozrywki to oni nie dostarczą mieszkańcom miasta mają swoich kilka miliardów do wykarmienia.Prezydenta nie ma co zajmować takimi sprawami powie to samo co ja, Kto chce kino i inne rozrywki to niech sobie szuka inwestora życzę powodzenia. Po drugie to marzenia zachowajcie dla siebie. Miasto biedą stoi jak już Gruby Benek zwija żagle
wiettus@portal
 
Posty: 68
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez Anonymous » 10 maja 2010, o 19:58

wiettus@poczta.jaw.pl napisał(a):Już dwa kina były marnie skończyły jeśli znajdzie się prywatny inwestor to będzie kino chińskie knajpy i kluby wszelakie jest tylko problem kto w nich będzie i ile straci w tych przybytkach bo jak na dzisiaj to nawet najmniejsze knajpki mają problemy. Mieszkańcy do bogatych się nie zaliczają a bogatsi wybrali Kraków i Katowice mają swoje powody aby jak najdalej od Jaworzna się pokazywać w miejscach publicznych tj Restauracje,kina itp. Tak się ma sprawa na dzisiaj i na Chińczyków nie liczcie pracy i rozrywki to oni nie dostarczą mieszkańcom miasta mają swoich kilka miliardów do wykarmienia.Prezydenta nie ma co zajmować takimi sprawami powie to samo co ja, Kto chce kino i inne rozrywki to niech sobie szuka inwestora życzę powodzenia. Po drugie to marzenia zachowajcie dla siebie. Miasto biedą stoi jak już Gruby Benek zwija żagle


Dokładnie,nikt o zdrowych zmysłach w Jaworznie nie zainwestuje kasy na wątpliwy i z góry skazany na straty
biznes kulturalny typu kino, teatr itp. raz że to nie przyniesie mu zysku a dwa, że o zwrocie inwestycji może pomarzyć. Jaworzno stoi pośrodku dwóch dużych aglomeracji (Katowice, Kraków) Mieszkańcy z ościennych miast mają bliżej do Krakowa od wschodu, a od zachodu do Katowic a dla garstki jaworznian nie ma co się wysilać, bo to kroci nie przyniesie, inwestor to nie filantrop. Dobra dyskoteka czy knajpa też poza rodzimym miastem, jak kolega już wspomniał - istniejące knajpki, kluby ledwo przędą a co dopiero dodatkowe mnożenie tego co już jest.
Anonymous
 

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez wiettus@portal » 10 maja 2010, o 20:47

Młodzież wyjeżdża do unii za kilka lat zostaną sami emeryci popatrzcie na sąsiadów ilu pracuje a ilu jest emerytów,miasto się starzeje i wyludnia górnictwo w odwrocie elektrownia idzie na giełdę i nie utrzyma wszystkiego.Rozwój małych firm jest powolny przez biurokrację i Urząd Podatkowy jak ktoś coś osiągnie w biznesie to ma kontrole z skarbówki co miesiąc i zwija żagle,zarobki poniżej średniej krajowej i wiele innych przeszkód. I jak to powiedział Donald Tusk ABY SIĘ ŻYŁO LEPIEJ tylko komu i gdzie?
wiettus@portal
 
Posty: 68
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez fanreal@jawnet » 11 maja 2010, o 08:55

Panikujecie z tymi emerytami...
Jestem przekonany, że gdyby w tym mieście powstało coś na WYSOKIM poziomie, przykładowo kino typu Cinema City, czy Multikino, bądź też DYSKOTEKA zaliczająca się do tych na poziomie (duży parkiet, konkretne nagłośnienie, gwiazdy na topie, i ochrona profesjonalna, a nie koledzy w dresach), to myślę, że spokojnie coś takiego miałoby wielką szansę na - że tak powiem - podbój wielu mieszkańców.
Te knajpki, o których piszecie rzeczywiście jakiegoś poziomu nie stanowią, ot zwykłe bary z piwem. Pamiętam, jak nie było jeszcze Opery, to praktycznie w każdym większym, czy mniejszym barze był wydzielony parkiet (co dla mnie jest chore, no bo skoro bar jest barem...) i ludzi było od groma. Cóż to może sugerować? Ano na przykład to, że ludziom z naszego miasta brakuje większego centrum rozrywki. Niestety Opera nie udała się tak jakbyśmy chcieli... I to nie jest moja subiektywna opinia, tylko opinia, która zsumowała mi się po tym, co usłyszałem od znajomych, czy od ludzi aktywnych tutaj.
Szkoda.
W pierwszej kolejności i tak życzyłbym sobie kina :)
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez Anonymous » 11 maja 2010, o 12:45

Z podejściem niektórych z Was to rozumiem, że nic tylko umierać...
Czemu nie warto inwestować? Jakby każdy tak do tego podchodził to dalej by istniały tylko przedsiębiorstwa państwowe i pgr-y. Jasne, jak ktoś nie ma zielonego pojęcia o przedsiębiorczości, a rzuca się z motyką na słońce to ma niewielkie szanse na odniesienie sukcesu (ale nie zerowe!). Jednak przemyślany pomysł, odpowiednie przygotowanie i ma duże szanse na zaistnienie na rynku. Dodatkowo jedna inwestycja przyciąga kolejną. Więc do dzieła!
Anonymous
 

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez meykesh@portal » 11 maja 2010, o 13:22

lotnisko wybudujmy xd
meykesh@portal
 
Posty: 38
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez gembol@jawnet » 11 maja 2010, o 15:27

meykesh@poczta.jaw.pl napisał(a):lotnisko wybudujmy xd


swietny pomysł :D
to ja poprosze o metro !!!!!
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

cron