CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez fanreal@jawnet » 30 paź 2010, o 16:01

Moje życzenie się spełniło, jea :)
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez grisham@portal » 30 paź 2010, o 19:49

hawkmoon@poczta.jaw.pl napisał(a):
w Jaworznie, kino z 4 ekranami i 893 fotelami,


Pawel123, będziesz mógł się po rynku powłóczyć i autobusem wrócić - mówisz i masz. Mnie pozostanie niszowe kino, chociaż osobiście jak dla mnie ambitniejsze i z przekazem, a na rozrywkę nocną w centrum uzbieram sobie na taryfę;)
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez barton@jawnet » 30 paź 2010, o 19:56

Nawet jak powstanie pięć kin w centrum , to założę się , że będzie narzekał że za drogo....lub fotele niewygodne. :ugeek:
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez ilusia@portal » 30 paź 2010, o 20:16

Multipleksy, no trudno. Muszą być, w końcu "igrzysk" trzeba. Kina studyjne z ambitnym repertuarem w Katowicach, na szczęście blisko.
ilusia@portal
 
Posty: 125
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez pawel123@portal » 30 paź 2010, o 21:28

Obecna władza "kręci kolejną kiełbasę wyborcza" grisham dawaj poparcie :"łubu dubu łubu dubu " niech plebs uwierzy!!!
Pozdrawiam Paweł
pawel123@portal
 
Posty: 270
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez grisham@portal » 30 paź 2010, o 21:35

pawel123@poczta.jaw.pl napisał(a):Obecna władza "kręci kolejną kiełbasę wyborcza" grisham dawaj poparcie :"łubu dubu łubu dubu " niech plebs uwierzy!!!
Pozdrawiam Paweł


Władza ??? :ugeek:A ja myślałem, że C.F. Helios. Jaki Ty mądry jesteś, tylko dlaczego takie ujowiny wypisujesz :ugeek::ugeek:
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez muniek@portal » 30 paź 2010, o 21:37

Jak tak was czytam to mnie cos zalewa. tak zle i tak nie dobrze to jezdzijcie sobie do katowic na kino niszowe a niech wedlug was plebs ma kielbase wyborcza. Akurat jestem najwiekszym przeciwnikiem silberta i nie wiem za bardzo co on ma do prywatnych inwestycji.
Troche szacunku do innych grisham ilusia i pawel. Zenada w czym wy jestecie lepsi od innych. Ja tez lubie kino niszowe ale czasem lubie poogladac w kinie filmy i co z tego.
Nalezycie do tego gatunku ze wam nigdy sie nie dogodzi.
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez grisham@portal » 30 paź 2010, o 21:41

muniek@poczta.jaw.pl napisał(a):Jak tak was czytam to mnie cos zalewa. tak zle i tak nie dobrze to jezdzijcie sobie do katowic na kino niszowe a niech wedlug was plebs ma kielbase wyborcza. Akurat jestem najwiekszym przeciwnikiem silberta i nie wiem za bardzo co on ma do prywatnych inwestycji.
Troche szacunku do innych grisham ilusia i pawel. Zenada w czym wy jestecie lepsi od innych. Ja tez lubie kino niszowe ale czasem lubie poogladac w kinie filmy i co z tego.
Nalezycie do tego gatunku ze wam nigdy sie nie dogodzi.


Muniek poczytaj całość a nie to co akurat wpadło Ci pod oko. Zrozum i skojarz fakty, tu nie chodzi o to, że nie chcemy, bo chcemy.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez muniek@portal » 30 paź 2010, o 21:47

Grisham
ciebie to naprawde trudno rozgrysc patrzac na twoja obecnosc na tym forum raz jestes na tak raz na nie generalnie wszystko lub prawie wszystko ci sie nie podoba. Mam wrazenie ze slucham jednego goscia z Warszwy ktory mowi ze tu jest Polska
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez pawel123@portal » 30 paź 2010, o 21:48

grisham znowu się pogubiłeś walisz cepami dookoła , Władza ??? lol.gifA ja myślałem, że C.F. Helios. Jaki Ty mądry jesteś, tylko dlaczego takie ujowiny wypisujesz lol.giflol.gif
Pytanie zasadnicze gdzie to ma być i kto wydaje na to zgodę!!!!????
Skojarz fakty i zrozumiesz kto robi z mózgu -sieczkę!
pozdrawiam Paweł
pawel123@portal
 
Posty: 270
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron