CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez pawel123@portal » 30 paź 2010, o 21:50


dobre buahahaha
bardziej mi przypomina fanatyka Palikota wali cepami gdzie wlezie!!!
pawel123@portal
 
Posty: 270
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez grisham@portal » 30 paź 2010, o 21:51

muniek@poczta.jaw.pl napisał(a):Grisham
ciebie to naprawde trudno rozgrysc patrzac na twoja obecnosc na tym forum raz jestes na tak raz na nie generalnie wszystko lub prawie wszystko ci sie nie podoba. Mam wrazenie ze slucham jednego goscia z Warszwy ktory mowi ze tu jest Polska


Mnie ogólnie w mieście wszystko pasuje, pewnie, że nie jest to szczyt moich wyobrażeń i oczekiwań, ale cieszę się, że pomalutku się zmienia i to na +, Tu mi Paweł123 zarzuca, że klaszczę władzy, Ty z kolei, że ją krytykuję. Przysięgam nic nie piłem, zioła nie paliłem, na dopalaczach nie jadę a jednak Cię nie rozumiem, może ja jaki głupi jestem:|
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez muniek@portal » 30 paź 2010, o 21:51

pawel123@poczta.jaw.pl napisał(a):grisham znowu się pogubiłeś walisz cepami dookoła , Władza ??? lol.gifA ja myślałem, że C.F. Helios. Jaki Ty mądry jesteś, tylko dlaczego takie ujowiny wypisujesz lol.giflol.gif
Pytanie zasadnicze gdzie to ma być i kto wydaje na to zgodę!!!!????
Skojarz fakty i zrozumiesz kto robi z mózgu -sieczkę!
pozdrawiam Paweł


Chlopie daj zobie spokoj juz nie wypisuj glupot, genralnie wszystko bedzie kojarzone z kampania. Co ma piernik do wiatraka
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez grisham@portal » 30 paź 2010, o 21:52

pawel123@poczta.jaw.pl napisał(a):grisham znowu się pogubiłeś walisz cepami dookoła , Władza ??? lol.gifA ja myślałem, że C.F. Helios. Jaki Ty mądry jesteś, tylko dlaczego takie ujowiny wypisujesz lol.giflol.gif
Pytanie zasadnicze gdzie to ma być i kto wydaje na to zgodę!!!!????
Skojarz fakty i zrozumiesz kto robi z mózgu -sieczkę!
pozdrawiam Paweł


Hawkmoon pisał o tym gdzie co i jak, no ale ty na owym forum w pampersie jeszcze jesteś i wszystkiego nie czytałeś, ale za to wszystko już wiesz:ugeek:
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez grisham@portal » 30 paź 2010, o 21:54

Masz rację muniek pisiora nie przegadasz, to ortodoksi.;)
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez muniek@portal » 30 paź 2010, o 21:55

grisham@poczta.jaw.pl napisał(a):
muniek@poczta.jaw.pl napisał(a):Grisham
ciebie to naprawde trudno rozgrysc patrzac na twoja obecnosc na tym forum raz jestes na tak raz na nie generalnie wszystko lub prawie wszystko ci sie nie podoba. Mam wrazenie ze slucham jednego goscia z Warszwy ktory mowi ze tu jest Polska


Mnie ogólnie w mieście wszystko pasuje, pewnie, że nie jest to szczyt moich wyobrażeń i oczekiwań, ale cieszę się, że pomalutku się zmienia i to na +, Tu mi Paweł123 zarzuca, że klaszczę władzy, Ty z kolei, że ją krytykuję. Przysięgam nic nie piłem, zioła nie paliłem, na dopalaczach nie jadę a jednak Cię nie rozumiem, może ja jaki głupi jestem:|



A moze Brales Proszki ale juz odstawiles?
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez pawel123@portal » 30 paź 2010, o 21:56

oooo no właśnie armia pochlebców fanatyków PO już działa :)))
Pozdrawiam Paweł
pawel123@portal
 
Posty: 270
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez muniek@portal » 30 paź 2010, o 22:03

pawel123@poczta.jaw.pl napisał(a):oooo no właśnie armia pochlebców fanatyków PO już działa :)))
Pozdrawiam Paweł



dobre kazdy przeciwnik jest fanem PO
czyli jednak w dobry dzwon zadzownilem?
muniek@portal
 
Posty: 249
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez pawel123@portal » 30 paź 2010, o 22:10

muniek
nie ośmieszaj się WY zwolennicy PO i Palikota jesteście chorzy z nienawiści jak ktoś ma odmienne zdanie i po tym Was rozpoznaje!
Pozdrawiam Paweł
pawel123@portal
 
Posty: 270
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

CZEGO BRAKUJE W JAWORZNIE???

Postprzez grisham@portal » 30 paź 2010, o 22:11

Pawel123 a co Silbert ma wspólnego z PO, skoro Twoje kojarzenie - popieram Pawła, to jestem fanem Palikota który notabene nie jest członkiem PO, albo fanem Po bo popieram Silberta.

Wywód godny doktoratu, czego to ludzie nie wymyślą. Ty to taki mądry jesteś jak cała grupa słuchaczy wiadomej rozgłośni;)

Obrazek

źródło: demotywatory.pl
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron