Pytanie o forum (dział kultura - film)

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Pytanie o forum (dział kultura - film)

Postprzez fanreal@jawnet » 7 sty 2010, o 23:38

grisham@poczta.jaw.pl napisał(a):Fanreal a tak na marginesie syf to jest w rynsztoku. Powiedz mi jak nazwiesz ostatni polski "horror" "Dom zły" - Twoje określenie idealnie pasuje do tej szmiry. Stopniujmy z rozumem.:D

Nie oglądałem i nie mam zamiaru. Polski horror, czy cokolwiek to jest jakoś mnie nie przyciąga.
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pytanie o forum (dział kultura - film)

Postprzez lukasz-grudzien@portal » 8 sty 2010, o 06:49

barton@jawnet.pl napisał(a):Ty tylko podaj , co oglądasz , a krytyk Cię rozstrzela pod ścianą :). Swoją drogą , skoro kolega krytyk ma swoje recenzje ok. 500 filmów , to nie zrobił tego wczoraj , czy te głosy krytyki były już gdzieś publikowane ? , czy tak pisałeś sam dla siebie.


Praca krytyka nie polega na ocenianiu gustów widzów, tylko wartości danej produkcji. W swojej pracy kieruje się zawsze jedną tezą: "Nie ma złych czy dobrych filmów, są tylko takie które się podobają bądź nie" Czy to są "Transformersy" (de facto pierwsza część bardzo mi się podobał) czy kino niszowe, dla mnie nie ma znaczenia.

Troszkę się uzbierało tych recenzji. Zajmuje się pisaniem około 5 lat. Początkowo dla siebie, do tzw. szuflady. Później pisałem dla kilku czasopism studenckich. Dziś jestem redaktorem na WP oraz należę do redakcji portalu Alexa Spriengera "Students.pl". Współpracuję także z 3 dystrybutorami. Oprócz tego często piszę na zlecenie. Moje recenzje możesz spotkać na Onecie, Stopklatce, FDB, Gazeta.pl i wielu wielu innych.

Na dniach ma się rozstrzygnąć moja współpraca z jednym z ogólnopolskich czasopism.

Troszkę tego jest. Czasem napiszę jedną reckę na tydzień (jak czas pozwoli), a bywa że nawet 5-6 tygodniowo.

Czy zaspokoiłem Twoją ciekawość ;)
lukasz-grudzien@portal
 
Posty: 43
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pytanie o forum (dział kultura - film)

Postprzez barton@jawnet » 8 sty 2010, o 08:38

Tak , oczywiście , dziękuję za odpowiedź .
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pytanie o forum (dział kultura - film)

Postprzez lukasz-grudzien@portal » 8 sty 2010, o 19:12

seba@jawnet.pl napisał(a):Ale nas nie trzeba do niczego namawiać. Odezwij się do mnie na maila, ale na: seba@jaw.pl Omówimy szczegóły spotkania, gdyż lepiej pisać na stronę główną, niż tylko na forum - każdy wpis i tak będzie można komentować na forum.


czekam na kontakt :)

a tak na marginsie, był wspominany tytuł filmu "Trensformers", dziś go zrecenzowałem

Oto link do mojej recenzji:

http://www.students.pl/kultura/details/33297/Transformers-zemsta-upadlych-na-DVD-recenzja

miłej lektury :)
lukasz-grudzien@portal
 
Posty: 43
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pytanie o forum (dział kultura - film)

Postprzez gancu@jawnet » 8 sty 2010, o 19:58

lukasz-grudzien@poczta.jaw.pl napisał(a):miłej lektury :)

A dziękować :)

Oczywiście, że co do opinii o Transformers 2 się nie zgodzę ;) Mi się film bardzo podobał i czekam na kolejną, 3 jego część. Dodam, że mam nadzieję, iż będzie dalej tak samo dobra jak jej poprzedniczki i będzie ostatnią - taka trylogia. Według mnie 4 część jak już, to może się pojawić za kilka ładnych lat, wzorem Indiana Jones 4 :)
Avatar użytkownika
gancu@jawnet
 
Posty: 331
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Pytanie o forum (dział kultura - film)

Postprzez lukasz-grudzien@portal » 11 sty 2010, o 09:22

Chyba została delikatnie mówiąc zignorowany :(
lukasz-grudzien@portal
 
Posty: 43
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pytanie o forum (dział kultura - film)

Postprzez Anonymous » 11 sty 2010, o 10:10

Przyzwyczajaj się, szanowna redakcja ma gdzieś nasze pomysły i apele. Nie ty pierwszy i nie ostatni próbujesz uświadomić ,że to my jesteśmy dla nich a nie oni dla nas. :x
Anonymous
 

Pytanie o forum (dział kultura - film)

Postprzez fanreal@jawnet » 11 sty 2010, o 11:36

grisham@poczta.jaw.pl napisał(a):Przyzwyczajaj się, szanowna redakcja ma gdzieś nasze pomysły i apele. Nie ty pierwszy i nie ostatni próbujesz uświadomić ,że to my jesteśmy dla nich a nie oni dla nas. :x

To dla mnie prawie bolesne, ale muszę się z Tobą zgodzić :)
Ale jak to ktoś z redakcji napisał - teraz zajmują się orkiestrą, więc nie mają czasu. Mieli zrobić forum w phpbb, też nie mieli czasu. Mieli być jacyś moderatorzy na forum, też nie było czasu. Skoro jest to portal społeczności jaworznickiej, to niech to pokażą. To MY jako użytkownicy i mieszkańcy tego miasta mamy go tworzyć i być siłą napędową. Póki co to tylko wyśmiewamy ich błędy i taka jest nasza rola. Szkoda.
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Pytanie o forum (dział kultura - film)

Postprzez lukasz-grudzien@portal » 11 sty 2010, o 14:03

Chciałem dobrze, byłem pełen optymizmu i chęci do stworzenia czegoś interesującego. Pomysł fajny, tylko że brak przychylnych opinii. Może dlatego jest cisza ze strony redakcji :(

Żyję nadzieją że i tak sie uda :)
lukasz-grudzien@portal
 
Posty: 43
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Pytanie o forum (dział kultura - film)

Postprzez p-jamroz@portal » 12 sty 2010, o 01:21

Nie wiem do kogo wysłałeś maila, ale i redakcja i Seba mają teraz trochę urwanie głowy z powodu WOŚP (do niedzieli była to organizacja, a teraz wszystkie formalności, rozliczenia...).
Avatar użytkownika
p-jamroz@portal
 
Posty: 792
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron