Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez barton@jawnet » 12 sty 2009, o 22:04

Przygadywał kocioł garnkowi .:P
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez wyderka@portal » 12 sty 2009, o 22:06

Nie masz nic do powiedzenia w tym temacie to się nie odzywaj.
wyderka@portal
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez barton@jawnet » 12 sty 2009, o 22:10

wyderka@poczta.jaw.pl napisał(a):Nie masz nic do powiedzenia w tym temacie to się nie odzywaj.


wyderka - jesteś tu pierwszy raz na forum , od razu łapiesz się za serce , jak to pieski mają źle , jak jest zimno. Przy okazji obrażasz innych forumowiczów , i na dodatek piszesz , że nienawidzisz ludzi. To dyskutuj ze swoimi pieskami i kotkami.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez kaze@jawnet » 12 sty 2009, o 22:12

To niech Cie zainteresuje. Skoro chcesz prowadzić rozmowę na poziomie - to przynajmniej się zachowuj. A nie rzucasz się jak pajac na nitce.

Gryglu podał linka - jak to zabili psa i wrzucili do piwnicy. Gdzie wtedy byliście obrońcy zwierząt od siedmiu boleści ?? Jakoś wtedy nie widziałem Twojego oburzenia.

Najlepiej napisać, że Straż Miejska jest beeeeee i do bani - bo nie chciała pomóc. A co mieli zrobić ?? Zabrać go do domu Komendanta ?

P.S. Swoimi odpowiedziami typu - "naucz się pisać " - ośmieszasz się. Więc nie będę dalej prowadził z Tobą dyskusji - bo nic nie wnosi do tematu.
kaze@jawnet
 
Posty: 304
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez ja89@portal » 12 sty 2009, o 22:15

Jesteście beznadziejni:/ Przecież to oczywiste, że człowiek jest w stanie sobie sam pomóc i ma swój rozum, więc wie, co należy zrobić w danej sytuacji. Przecież homo sapiens sapiens to człowiek rozumny:/ Pies to zwierzę i ono nie poradzi sobie samo:/ Pies nie powie wam, że coś go boli, że mu zimno, że zamarza, ze jest głodny, a człowiek potrafi:/ Kiedy do kogoś podejdzie żebrak, otrzyma parę groszy, a psa witają kopniakami albo krzykami w stylu "spadaj stąd kundlu". Gdyby psy posiadały mowę, sprawa wyglądałaby inaczej, a wtedy takie bezduszne osoby jak Wy, musiałyby znaleźć inny temat do wyśmiania... Ta nasza polska mentalność:/
ja89@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez kaze@jawnet » 12 sty 2009, o 22:19

Myślisz,że jak zmienisz nick to nikt Cię nie rozpozna ?? :D
kaze@jawnet
 
Posty: 304
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez ja89@portal » 12 sty 2009, o 22:21

ekhemmm, przepraszam Pana bardzo, ale proszę mnie nie mylić z osobą, która komentowała przede mną:/ Nie popadajcie w paranoję;/ To, że mam takie zdanie jak tamta osoba, to co? Oznacza to, że jestem nią? Proszę się nad sobą zastanowić:/
ja89@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez barton@jawnet » 12 sty 2009, o 22:24

Jakoś przypadkiem macie podobne IP. :D Ale jaja , jeszcze nikt tu na forum nie gadał sam ze sobą :D...
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez wyderka@portal » 12 sty 2009, o 22:25

Ja już skończyłam dyskutować z wami, widocznie ktoś jeszcze ma takie samo zdanie. A to, że pierwsze cyfry IP takie same to już nie mój problem. Ja89 napisał dobrze. A takich ludzi jak wy się nie da zmienić. A to jaki mam stosunek do ludzi to jest moja sprawa. A obrażać mogę kogo chce i kiedy chce, nikt mi tutaj tego nie zabroni. A jeżeli was to zabolało to nie czytać, po prostu. I w ogóle gdzie napisałam, że Straż Miejska jest zła? Czytać ze zrozumieniem.
wyderka@portal
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez wyderka@portal » 12 sty 2009, o 22:27

A swoją droga barton i kaze też mają zadziwiająco podobne IP :D
wyderka@portal
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

cron