Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Brakuje kategorii w której chciałbyś "rządzić"? Zaproponuj nową, jeśli będzie miała poparcie to zostanie założona.

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez wyderka@portal » 15 sty 2009, o 19:06

barborka-design: opisz tego psa. Ja mieszkam koło tych wieżowców. Tu biega dużo piesków które mają swoje domy, więc z daleka nie dałabym rady go odróżnić. Potem przekaże tą wiadomość dalej. Może jak mama go zobaczy to serce jej zmięknie i się zgodzi go zabrać.
wyderka@portal
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez barton@jawnet » 15 sty 2009, o 19:50

Tak , Kaze pisałem , ale skasowałem bo nie widzę sensu ...
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez barborka-design@portal » 15 sty 2009, o 20:56

KAZE.. gdzie ty masz mózg.... Rano dzwoniłam do Straży... ale zaraz miał nadjechać mój autobus do pracy, wiec poprosilam aby Strazniczka zadzwoniła czym prędzej do TOZu... bo ja wsiadam do autobusu.. a z własnego tel kom nie moglam korzystać Przypominam ,że do STRAŻY telefonowałam z tel nieznanego mi Pana, który razem ze mną zainteresował sie tym psem. Po przyjeżdzie do pracy próbuje dodzwonic sie do TOZu. I próbujęnadal sie tam dodzwonić ale nikt nie odbiera telefonów, mimo,że dzwonię do TOZu w godzinach dyżurowania. Rzekomego dyżurowania. KAZE uzywaj mózgu.. przynajmniej od czasu do czasu
barborka-design@portal
 
Posty: 27
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez kaze@jawnet » 15 sty 2009, o 23:20

Mózg mam na swoim miejscu - nic się nie martw.

Natomiast po Twoich postach - ciężko to samo powiedzieć o Tobie. Kończę z Tobą tą jałową dyskusję.

I na przyszłość - nie pisz Swoich wypowiedzi pod wpływem emocji. Bo potem okazuje się, że samozwańczy obrońca zwierząt po dwóch dniach pyta się co ma zrobić :ugeek:
kaze@jawnet
 
Posty: 304
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez iwan@jawnet » 16 sty 2009, o 00:09

że się spytam, barborka-design ile Ty masz lat?
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez barborka-design@portal » 16 sty 2009, o 10:29

Witam.. Jedynej konkretnej porady na forum udzielił BARTON.. napisał,że (w sytuacji gdy STRAŻ nie może pomóc, a pies jest po prostu porzucony i marznie) to należy go ...UŚPIC. Dzięki za inne porady. Nie mam czasu wchodzic na to idiotyczne forum, bo mam co robic i nie bede pisac ze szczegółami co dalej robie w tej sprawie chociaz szczegołów domagal sie KAZE, ale po prostu wole działac niż wchodzic na forum. Musze działac bez WAS. Dzieki
barborka-design@portal
 
Posty: 27
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez barton@jawnet » 16 sty 2009, o 11:01

CYTAT :


dem2000@jawnet.pl napisał(a):Ja proponuję uśpić tego psa - i będzie w końcu koniec tej idiotycznej rozmowy !!!



Widać , jak czytasz wszystko z uwagą...piszesz pod wpływem emocji , jak napisał Kaze i tyle....
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez barborka-design@portal » 16 sty 2009, o 11:21

My się tu niezle w małej grupce bawimy.. Żadnych emocji w nas nie ma .. Z powodu takich ludzi jak wy?, wyzwalac emocje?... PO co... wolimy sie pośmiac i dalej robic swoje w sprawie braku interwencji Strazy miejskiej finansowanej przez budzet Państwa, Samorządowy, czyli przez nas samych..głąby
barborka-design@portal
 
Posty: 27
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez barton@jawnet » 16 sty 2009, o 11:27

Zajmij Ty się może dalej obserwacją kiecek u Jaworznianek ...bo z pomocą psu nie dajesz sobie rady ..i tyle.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Bezdomnośc psów a STRAŻ MIEJSKA

Postprzez barborka-design@portal » 16 sty 2009, o 11:38

Tak sorry to nie Ty Barton napisałes te słowa.. Nie czytam.. nie czytamy dokładnie tych tresci bo juz nie ma sensu. Poradzilismy sobie z tym psem, więc nie rozumiem jakim prawem piszesz,że nie poradziłam sobie... Skąd Ci sie taka ocena wzięła.. Twoja wyobraźnia jest tak duża i niepoprawna jak u Kaze, który pisał rzeczy których nie było w rzeczywistosci i obrażał mnie. Co do Jaworzna,, jestem tu przejazdem,, częściej na szczeście Kraków i Katowice.. tam sprawy dot. funkcjonowania Straży Miejskiej są jasne. Pozazdrościc możecie mieszkańcom tych miast.. Porzucajcie wiec psy poza granicami Jaworzna...
barborka-design@portal
 
Posty: 27
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowe kategorie na forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron