Oddam prawie za darmo!

Zakupiłeś procesor, a on nie działa? Może wystarczy odpowiednio skonfigurować płytę główną. Chcesz kupić kartę graficzną, a nie wiesz na jaką się zdecydować... zapytaj

Oddam prawie za darmo!

Postprzez Anonymous » 4 lut 2008, o 23:38

Monitor CRT 17" Medion, trzeba mu ostrość podkręcić (zrobiłbym to ale kabel zasilający mam tylko do zasilacza komputera nie do gniazdka), wyciąga 1024x768 przy 75 Hz - 20 zł

Skaner płaski Artiscan, na format A4, do superpłaskich nie należy, na LPT, działa pod XP, czasem ma zacięcia, ale wystarczy wtedy przerwać i zacząć skanować jeszcze raz, z zasilaczem i kablem do kompa - 15 zł

klawiatura a4tech, wersja mini, o taka: http://digitronik.pl/sklep-Klawiatura_A4Tech_KL-5_X_Slim_USB___PS2,10144,,.htm używana może 3 miesiące, stan idealny, przelotka na ps/2 gratis - 15 zł.

mysz logitech na ps/2 modelu nie pamiętam, a naklejki na spodzie już nie mam. optyczna z rolką, kosztowała mnie 40 zł ;), stan bdb - 10 zł.

cd rom liteon 48x - 5 zł :D
Anonymous
 

Oddam prawie za darmo!

Postprzez Anonymous » 4 lut 2008, o 23:40

tradycyjnie zapomniałem dac namiarów:

gg#8611092 - pisac nawet jak mnie nie ma, i nie "jesteś?" tylko od razu o co chodzi, odpisze na pewno.

to forum ;)
Anonymous
 


Powrót do Komputer i jego podzespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości