Proszę o pomoc

Zakupiłeś procesor, a on nie działa? Może wystarczy odpowiednio skonfigurować płytę główną. Chcesz kupić kartę graficzną, a nie wiesz na jaką się zdecydować... zapytaj

Proszę o pomoc

Postprzez gucio@jawnet » 18 kwi 2007, o 12:23

Zainstalowałem program Partition Magic na jednym kompie i wszysto ok. Podzieliłem sobie partycje akle na drugim kompie zainstalował się program tylko nie chce się otworzyć pisze Init failed : Error 117 Partitions drive letter cannot be identified. już formatowałem partycje i usuwałem dodawałe i zainstalowałem od nowa XP i to samo się dzieje. Jak to rozwiązać ?
A drugie : zainstalowałem XP na C i na D i przy uruchamiani muszę wybrać który system chcę uruchomić ale usunełem z D a dalej wyskakuje przy uruchamianiu który mam wybrać jak to rozwiązać ? Z góry serdeczne dzięki !!!
gucio@jawnet
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Proszę o pomoc

Postprzez mclog@jawnet » 18 kwi 2007, o 18:59

Odpowiem na drugi pytanie. Odpal komputer z płyty Windowsa i wejdź do konsoli (nie pamiętam dokładnie która to opcja ale prawdopodobnie coś z naprawą) i wpisz fixmbr. Jeżeli to nie pomoże to można zrobić coś innego. Mianowicie wchodzisz do: panel sterowania -> system -> zaawansowane -> i w pozycji uruchamianie i odzyskiwanie wejdź w ustawienia. I odznacz "Czas wyświetlania listy..." bądź ustaw wartość 0. Co prawda ten pomysł do rewelacyjnych nie należy ale również pomoże.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
mclog@jawnet
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Proszę o pomoc

Postprzez matrix@jawnet » 19 kwi 2007, o 08:33

musisz zmienić wpis do plku boot.ini
Avatar użytkownika
matrix@jawnet
 
Posty: 60
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Komputer i jego podzespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości