kody do gry Hitman 2 silent assassin

Zakupiłeś procesor, a on nie działa? Może wystarczy odpowiednio skonfigurować płytę główną. Chcesz kupić kartę graficzną, a nie wiesz na jaką się zdecydować... zapytaj

kody do gry Hitman 2 silent assassin

Postprzez niton@jawnet » 13 wrz 2006, o 18:17

potrzebuje kody do gry Hitman 2 silent assassin pilne!! :D
niton@jawnet
 
Posty: 13
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

kody do gry Hitman 2 silent assassin

Postprzez Anonymous » 14 wrz 2006, o 10:24

Nie wiem co napisać, po prostu mnie zatkało: osoba mająca dostęp do Internetu za jego pośrednictwem zadaje pytanie o kody do gry na forum... A teraz pytanie, czego mam gratulować, głupoty czy lenistwa? Ehhh... nitonku są dwie rzeczy, które możesz zrobić w oczekiwaniu aż jakaś osoba udzieli ci rzeczowej odpowiedzi na twoje niezwykle nurtujące pytanie:
1. Zamiast oczekiwać że podadzą ci wszystko na złotej tacy (bo twoim zdaniem pewnie ci się należy pomoc) to zrób coś samemu, a mianowicie: włącz Internet Explorer (taaak tą przeglądarkę internetową, której zapewne używasz jako jeden z nielicznych opierających się fali firefoksa i opery czy tam innych przeglądarek) w paseczku u góry wpisz " www.google.pl " i naciśnij enter.
Po załadowaniu strony ukarze ci się mistyczna wyszukiwarka o której zapewne słyszałeś kiedyś na ulicy . Teraz skup się, bo czeka cię trudniejsze zadanie: w okienku na środku ekranu (nie w tym gdzie wpisywałeś www.google.pl, tam już nic nie ruszaj) wpisz np: "hitman silent assasin kody" lub "cheats do hitman 2 silent assasin" albo najlepiej " organizacie w Polsce przyjmujące sprzęt komputerowy dla domów dziecka" dowiesz się potem po co to. Teraz, kiedy, już wpisałeś magiczne hasło w małe pole na środku ekranu (przypominam, że chodzi o to pod napisem google na środku ekrany... wiem, że ładne kolorowe literki) naciśnij enter i... i teraz dam ci chwilkę czasu na ochłonięcie i opanowanie emocji, telefon do babci i ewentualny wpis do pamiętnika: "Drogi pamiętniku dzis poznałem co to google". Od teraz wiesz, co to znaczy znajdować info na necie - i nie będziesz musiał zadawać niemądrych pytań w stylu, "kto ma kody do gry".
2. To jeszcze nie koniec naszej przygody, jak zapewne pamiętasz jednym z haseł, które miałeś wyszukać było coś o domach dziecka: więc twoim ostatnim zadaniem jest spakować kompa i wysłać w prezencie do domu dziecka (najlepiej do jakiegoś w Jaworznie). Niech dzieciaki mają, na czym się uczyć i bawić, bo ty drogi userku powinieneś natychmiast odejść od kompa, czemu? Bo najwidoczniej ogranicza on twoje racjonalne myślenie.

No i pojechałem po tobie biedaku, ale po prostu mnie „zmuliło”, kiedy przeczytałem Twojego posta, na przyszłość radzę mniej grać, bo widać, że przesadzasz. Tak czy siak pozdrawiam i życzę miłej zabawy w świecie googli
Anonymous
 

kody do gry Hitman 2 silent assassin

Postprzez memb@jawnet » 14 wrz 2006, o 13:55

przytkalo mnie..... :| hmmm czyzby nastepny dziecko neostrady? chyba tak.... :|
memb@jawnet
 
Posty: 38
Dołączył(a): 12 wrz 2005, o 23:00

kody do gry Hitman 2 silent assassin

Postprzez goomis@jawnet » 14 wrz 2006, o 22:39

kody -.-'
nie umiesz jej sam przejsc tylko kody sa ci potrzebne ?
2. wiesz ze w sieci jest taka powszechna przegladarka ktora sie zwie google i tam mozna wyszukiwac informacje ?
3. czasami wystarczy pomyslec niz bezmyslnie pytac o kazdy drobiazg.
4. :|
goomis@jawnet
 
Posty: 67
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

kody do gry Hitman 2 silent assassin

Postprzez cobrav8@jawnet » 14 wrz 2006, o 22:56

:D
cobrav8@jawnet
 
Posty: 46
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

kody do gry Hitman 2 silent assassin

Postprzez browar@jawnet » 15 wrz 2006, o 14:43

Hitman 2: Silent Assassin

By wprowadzić kody, trzeba zmodyfikować plik hitman2.ini - wcześniej dobrze jest zrobić kopię bezpieczeństwa. Gdy już to wykonasz, edytuj plik i na dole dodaj linię:

enableconsole 1

Teraz, podczas gry wciśnij tyldę (~) i wpisz:

god 1 - niezniszczalność
infammo - nieskończona amunicja
giveall - wszystkie bronie
invisible 1 - nikt cię nie widzi

KONIEC TEMATU :!:
Avatar użytkownika
browar@jawnet
 
Posty: 162
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Komputer i jego podzespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron