Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Zakupiłeś procesor, a on nie działa? Może wystarczy odpowiednio skonfigurować płytę główną. Chcesz kupić kartę graficzną, a nie wiesz na jaką się zdecydować... zapytaj

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez zajceffost@portal » 15 lut 2013, o 17:38

seba@jawnet.pl napisał(a):
dredyk@poczta.jaw.pl napisał(a):W Artcomie nie ma limitów?Nie mydlij ludziom oczu.Może i w Netii jest limit wysyłania ale u was jest limit pobierania.Już przy 30MB pobranych klient dostaje ostrzeżenie telefoniczne z Artcomu że jak tak dalej będzie robił to mu przytną łącze.I po jakimś czasie faktycznie tak się dzieje.Na co komu taką prędkość jak nie wolno ściągać?


Nie pisz głupot bo będą to Twoje ostatnie słowa. Jak pisze dem2000 nigdy w sieci jawnet.pl NIE BYŁO i niema żadnych limitów pobranych danych. Jeszcze większą głupotą jest wiadomość że dzwonimy do klientów ostrzegając ich że przytniemy ich internet.

Przy okazji taka prywatna wiadomość dla kica: 3 Maja 1, 3 Maja 6-14, S.F. Mazur 2, Kościuszkowców 8-14, Armii Krajowej 6 światłowodowo ! Więcej info na stronie www.jawnet.pl :D


Dzięki Seba :D , jak mi tylko wygaśnie umowa z UPC to wracam , zadzwonię do Ciebie jeszcze :D

Pozdrawiam
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez bartek-@portal » 15 lut 2013, o 17:42

seba@jawnet.pl napisał(a):Nie pisz głupot bo będą to Twoje ostatnie słowa.

Tak z ciekawości: za co?
bartek-@portal
 
Posty: 753
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez jaroga@portal » 15 lut 2013, o 20:35

Nieźle się Seba spinasz, chyba Ci płacą dodatkowo za ten czas na forum hahah nieźle wierny pracownik :) Tylko nie zacznij strzelać. I skoro nie masz pojęcia jakie są limity (bo nie ma żadnych)na upload w netii to weź zobacz a nie pluj w klawiaturę.
jaroga@portal
 
Posty: 28
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez e-jachymczyk@portal » 15 lut 2013, o 22:36

Jest szansa, żeby net z AC dotarł na ul. Sportową? Podejrzewam, że wielu lokatorów byłoby zainteresowanych :)
e-jachymczyk@portal
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez zajceffost@portal » 16 lut 2013, o 05:11

jaroga@poczta.jaw.pl napisał(a):Nieźle się Seba spinasz, chyba Ci płacą dodatkowo za ten czas na forum hahah nieźle wierny pracownik :) Tylko nie zacznij strzelać. I skoro nie masz pojęcia jakie są limity (bo nie ma żadnych)na upload w netii to weź zobacz a nie pluj w klawiaturę.


Jaroga - nie rób zamieszania i nie wprowadzaj ludzi w błąd:D

PROSZĘ :

http://blog.netia.pl/netia/entry/wyzszy-upload-dla-wszystkich-na-laczach-nga-grupy-netia

P.S.
Chyba masz problem z pojęciem "zero limitów" a "Upload" . Więc proponuję się zapoznać z pojęciami bo to podstawa .
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez jaroga@portal » 16 lut 2013, o 11:15

zajceffost@poczta.jaw.pl napisał(a):
jaroga@poczta.jaw.pl napisał(a):Nieźle się Seba spinasz, chyba Ci płacą dodatkowo za ten czas na forum hahah nieźle wierny pracownik :) Tylko nie zacznij strzelać. I skoro nie masz pojęcia jakie są limity (bo nie ma żadnych)na upload w netii to weź zobacz a nie pluj w klawiaturę.


Jaroga - nie rób zamieszania i nie wprowadzaj ludzi w błąd:D

PROSZĘ :

http://blog.netia.pl/netia/entry/wyzszy-upload-dla-wszystkich-na-laczach-nga-grupy-netia

P.S.
Chyba masz problem z pojęciem "zero limitów" a "Upload" . Więc proponuję się zapoznać z pojęciami bo to podstawa .


To spinacz Seba myli pojęcia:)
jaroga@portal
 
Posty: 28
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez leeo@jawnet » 16 lut 2013, o 11:21

Nie to raczej Ty masz jakiś uraz do Art-comu i próbujesz innym wmówić, że konkurencja jest lepsza, kiedy tak nie jest (przynajmniej Netia).
Avatar użytkownika
leeo@jawnet
 
Posty: 301
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez jose@portal » 16 lut 2013, o 20:31

Ja z Art-Comu zrezygnowałem i prędko nie wrócę, multimedia (były stream) na Podłężu bije ich na głowę w połączeniu tv+net.
Jedyny minus trzeba co roku pilnować aby przedłużyć umowę promocyjną bo w przeciwnym wypadku to naciągają na dodatkowe koszty, ale jak się pamięta to można wyciągnąć lepszy dekoder lub pakiet TV.
Avatar użytkownika
jose@portal
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez leman@jawnet » 17 lut 2013, o 18:03

Uważam, że jak ktoś ma możliwość skorzystania z kabla od AC, a wybiera upesy, netie, strimy czy inne wynalazki jest ekscentrykiem czy nawet odmieńcem. I potwierdzeniem tego są twarze kampanii reklamowych tych (dużych) firm - żul lub blondynka. Każdy ma jednak prawo do wolnego wyboru. Jak komuś odpowiada bycie "numerem faktury" z nie do końca pewna usługą, - hymm? rozumie!. Tylko po co zakłamywać rzeczywistość cytując jakieś wątpliwe promocje ?
Mnie, po nastoletnim doświadczeniu bardziej odpowiada bycie klientem, traktowanym przez duże "K".
A takie wątki jak ten, to tylko napawają mnie wątpliwościami czy Ludziom w AC nie poprzewraca się w głowach i ...
(nie daj panie bosze!) ja będę miał tak super, jak ci z netiów i upesów. :P
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez zajceffost@portal » 17 lut 2013, o 18:13

leman@jawnet.pl napisał(a):Uważam, że jak ktoś ma możliwość skorzystania z kabla od AC, a wybiera upesy, netie, strimy czy inne wynalazki jest ekscentrykiem czy nawet odmieńcem. I potwierdzeniem tego są twarze kampanii reklamowych tych (dużych) firm - żul lub blondynka. Każdy ma jednak prawo do wolnego wyboru. Jak komuś odpowiada bycie "numerem faktury" z nie do końca pewna usługą, - hymm? rozumie!. Tylko po co zakłamywać rzeczywistość cytując jakieś wątpliwe promocje ?
Mnie, po nastoletnim doświadczeniu bardziej odpowiada bycie klientem, traktowanym przez duże "K".
A takie wątki jak ten, to tylko napawają mnie wątpliwościami czy Ludziom w AC nie poprzewraca się w głowach i ...
(nie daj panie bosze!) ja będę miał tak super, jak ci z netiów i upesów. :P


Kolejna osoba która pisze GŁUPOTY a dlaczego ? Bo do tej pory jest sporo bloków w Jaworznie gdzie AC nie ma światła . A siedzieć na słabej prędkości łącza jest zabójstwem , więc wybiera się alternatywy . Osobiście tak miałem . A nazywanie kogoś "ekscentrykiem czy nawet odmieńcem" jest mocno na wyrost !!!

P.S.
Myślę że nie jestem kolejnym numerem na fakturze w UPC , bo nie raz potrzebowałem coś załatwić i było to bez problemów :D
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komputer i jego podzespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron