Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Zakupiłeś procesor, a on nie działa? Może wystarczy odpowiednio skonfigurować płytę główną. Chcesz kupić kartę graficzną, a nie wiesz na jaką się zdecydować... zapytaj

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez merti@portal » 16 gru 2012, o 14:03

Wogóle to internet w mieście jest wkur... drogi. Brakuje mi jakiejś opcji nisko bitowej za ca dwie, trzy dychy powiedzmy...
Avatar użytkownika
merti@portal
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez warpianin@portal » 16 gru 2012, o 15:42

Wszystko pięknie, ale kiedy ten Art-Com będzie na św. Wojciecha bo w poprzednim wątku nikt nie raczył odpowiedzieć :P
Avatar użytkownika
warpianin@portal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez leman@jawnet » 16 gru 2012, o 15:53

aniolkipis@poczta.jaw.pl napisał(a):Jestem trochę zniesmaczony,...
zmień dietę, nie będzie Ci się z muszli na język cofać :P
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez gancu@jawnet » 16 gru 2012, o 20:40

Internet w ART-COM'ie mam ponad 9 lat, w tym czasie 1, a może 2 problemy były, które zostały naprawione w ciągu kilku godzin. Zawsze była przyjemna obsługa. Na dzień dzisiejszy nie zamieniłbym na żadnego innego dostawcę. Aktualnie mam 15Mbps za 50zł i nie mam z tym żadnego problemu.
Avatar użytkownika
gancu@jawnet
 
Posty: 331
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez wodnik78@jawnet » 16 gru 2012, o 22:04

Jak narazie jedyny minus to brak świateł m.in. u mnie :)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez dem2000@jawnet » 16 gru 2012, o 22:49

A dla mnie plusem będzie w środę zmiana taryfy na 25 za 50zł :)
dem2000@jawnet
 
Posty: 498
Dołączył(a): 8 gru 2006, o 00:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez emumaster@jawnet » 17 gru 2012, o 00:12

A tak poza konkursem.
AC ma podejście do bloków na OST przy ul Sempołowskiej ?
emumaster@jawnet
 
Posty: 256
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez jawman@portal » 17 gru 2012, o 07:05

leshec80@poczta.jaw.pl napisał(a): sprawdzałeś specjalisto jaki masz rzeczywisty transfer na tym twoim 6 mbit'owym łączu? czy może właśnie takim specem jesteś. Oferować 20 a dostarczać 20 to całkiem inna inszość.


Wyobraź sobie, że wiem jak się sprawdza rzeczywistą prędkość i mam nawet ciut powyżej 6 mega chociaż zdarzają się dni, że mam np 5,5. A wiem, bo akurat się tym zajmuję na codzień. Ale rozumiem, że ty siedząc u siebie w domu wiesz, że ja nie mam tych 6 mega? :ugeek:

merti@poczta.jaw.pl napisał(a):Wogóle to internet w mieście jest wkur... drogi. Brakuje mi jakiejś opcji nisko bitowej za ca dwie, trzy dychy powiedzmy...


Masz w Netii np za 30 zł do 1 mega


Plusem internetu z ArtComu jest to, że jest to internet DSL. Prawie :)
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez rzepa24@jawnet » 18 gru 2012, o 10:51

Witam wszystkich.
Mam internet w AC od początku 2009 roku i zauważalne braki w dostępie do sieci to mogę policzyć na palcach jednej ręki (a palców jak nie trudno się domyśleć mam pięć).
Jeżeli istnieje potrzeba asysty technicznej pracownika - załatwiają w 30 minut (z dojazdem do klienta)
Jeżeli trzeba coś pozmieniać w adresach MAC urządzeń dostępowych - email do 30 minut lub telefon od ręki.
Ogólnie współpracę oceniam bardzo dobrze.

Jeżeli chodzi o parametry to nie zamienię w chwili obecnej na żaden inny dostępny na terenie miasta, ponieważ żadna firma nie jest w stanie dać mi uploadu na poziomie takim jak download!!! To dla mnie bardzo ważne w sytuacji, gdy mam postawiony między innymi serwer ftp, lub np. odtwarzam dane umieszczone na domowym serwerze będąc poza domem.

Poza tym publiczny adres ze stałym IP również sprzyja stawianiu różnych serwerów (choć ze zmiennym można sobie poradzić)

Jest tylko jeden problem, w którym AC nie może mi pomóc, a mianowicie nie mogę się połączyć z serwerem VPN w miejscu pracy, bo jak określił to Sebastian, adres publiczny nie jest tak w 100% publiczny (tzn. nie wszystkie porty są przekierowane). Seba, nie pomyliłem czegoś?

A jak do tego dochodzi możliwość podpisania nowej umowy podczas obowiązywania starej to w ogóle nie mam pytań - NAJLEPSZY DOSTAWCA INTERNETU (na dzień dzisiejszy) W JAWORZNIE.

Pozdrawiam.
rzepa24@jawnet
 
Posty: 7
Dołączył(a): 7 gru 2011, o 15:25

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez leman@jawnet » 18 gru 2012, o 14:54

rzepa24; ile darmowych mbitów dostałeś za to lizidupstwo ? nio chiba, że są to Twoje obowiązki :P
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komputer i jego podzespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron