Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Zakupiłeś procesor, a on nie działa? Może wystarczy odpowiednio skonfigurować płytę główną. Chcesz kupić kartę graficzną, a nie wiesz na jaką się zdecydować... zapytaj

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez barton@jawnet » 15 gru 2012, o 15:51

seba@jawnet.pl napisał(a):Barton zapraszam... teraz w tej cenie będziesz miał 50 Mbit/s


Javo - teraz chyba nie masz wątpliwości co do najlepszej opcji internetu w Jaworznie. :D

W Art-Comie prosisz i masz więcej za te same pieniądze, a w UPC prosisz aby Ci w ogóle coś dali. Taka mała różnica.:ugeek:
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez rycha1923@portal » 15 gru 2012, o 17:28

Bierz UPC ;) akurat fajna promocja jest teraz
http://www.upc.pl/internet/
rycha1923@portal
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez seba@jawnet » 15 gru 2012, o 17:47

rycha1923@poczta.jaw.pl napisał(a):Bierz UPC ;) akurat fajna promocja jest teraz
http://www.upc.pl/internet/


Za 65 zł w jawnet.pl masz 50 mbit/s, a nie jak w UPC 30 Mbit/s Dodatkowo "na mieście" są kupony na trzy miesiące abonamentu po 1 zł dla nowych abonentów. My nie ograniczamy wysyłania danych tak jak to robi UPC (do 3 mbit/s)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez zajceffost@portal » 15 gru 2012, o 18:09


No to Seba jak już podepniecie światło do mojego bloku to proszę cię Zadzwoń do mnie :D . Umowa z UPC niebawem mi się skończy to chętnie do was wrócę ( KICEK ) :ugeek:
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez leman@jawnet » 15 gru 2012, o 19:07

rycha1923@poczta.jaw.pl napisał(a):Bierz UPC ;) akurat fajna promocja jest teraz
rycha a czy ta fajna promocja ups jest dla wszystkich blądynków czy tylko dla tych z niebieskim lapkiem bo ja mam inny :shock:
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez barton@jawnet » 15 gru 2012, o 19:16

zajceffost@poczta.jaw.pl napisał(a):
No to Seba jak już podepniecie światło do mojego bloku to proszę cię Zadzwoń do mnie :D . Umowa z UPC niebawem mi się skończy to chętnie do was wrócę ( KICEK ) :ugeek:



To u Ciebie światła nie ma ?...:shock: współczuję :D.

Przy okazji wspomnę "niechcący" o zaletach netu z Art-Comu :

1. Jaki up taki down, czyli wysyłanie zdjęć i własnych filmów na inne serwery to przyjemność.
2. Możliwość połączenia z sąsiadami, wymiany plików (ach te transfery), czy grania po lanie wewnątrz sieci Art-Com.
3. Możliwość dołączenia do wielkiej rzeszy kolegów z Silesialan.
4. Zmiana maca urządzenia to telefonicznie u Seby kilkanaście sekund.
5. Natychmiastowa odpowiedź, co się dzieje jak nie ma neta. Spróbuj zadzwonić do UPC co się dzieje. Najpierw dostaniesz informacje, że coś masz źle połączone.
6. Masz konto w Art-Comie, automatycznie masz pocztę w Jaw.pl
7. Masz konto w Art-Comie, automatycznie masz własne 1GB FTP choćby na własną stronkę WWW.

Ktoś chce coś dodać ? :)


PS. Transfery po lanie w sieci Art-Com. Poproszę o podobne z UPC.

Obrazek
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez juzek-1991@portal » 15 gru 2012, o 22:38

seba@jawnet.pl napisał(a):
zajceffost@poczta.jaw.pl napisał(a):
seba@jawnet.pl napisał(a):
gunner1978@poczta.jaw.pl napisał(a):czy ja dobrze rozumiem, ze mam teraz od was 30mbit za 65zl to moge isc po 50mbit w tej cenie? czy musze czekac do konca umowy?


Możesz sobie zmienić :) Zapraszamy


Wszystko pięknie ła:Ddnie Seba , a ja w moim bloku nadal mam od was radiówkę . Sam chyba dobrze wiesz , a plany podobno były inne więc na dzień dzisiejszy ile możesz mi zaproponować :D . Dlatego do tej pory jestem w UPC .Fakt że Up-a mam słabego ( co większość ludzi ma w dupie bo wiadomo dlaczego ) ale DW 50MBit/s i tak śmiga .

Pozdrawiam


Powiem Ci tak... faktycznie Twój blok jest jeszcze na radiu, ale na OST w tym roku wykonaliśmy kawał dobrej roboty.

Co do tego zdania to mógłbym się kłócić. Ostatnio do was dzwoniłem odnośnie internetu i okazuje się że mój blok nie obsługuje waszego internetu a dosłownie blok dalej wasz internet jest dostępny. Szkoda bo widzę że macie coś dobrego do zaoferowania.
juzek-1991@portal
 
Posty: 56
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez zajceffost@portal » 16 gru 2012, o 07:42

barton@jawnet.pl napisał(a):
zajceffost@poczta.jaw.pl napisał(a):
No to Seba jak już podepniecie światło do mojego bloku to proszę cię Zadzwoń do mnie :D . Umowa z UPC niebawem mi się skończy to chętnie do was wrócę ( KICEK ) :ugeek:



To u Ciebie światła nie ma ?...:shock: współczuję :D.

Przy okazji wspomnę "niechcący" o zaletach netu z Art-Comu :

1. Jaki up taki down, czyli wysyłanie zdjęć i własnych filmów na inne serwery to przyjemność.
2. Możliwość połączenia z sąsiadami, wymiany plików (ach te transfery), czy grania po lanie wewnątrz sieci Art-Com.
3. Możliwość dołączenia do wielkiej rzeszy kolegów z Silesialan.
4. Zmiana maca urządzenia to telefonicznie u Seby kilkanaście sekund.
5. Natychmiastowa odpowiedź, co się dzieje jak nie ma neta. Spróbuj zadzwonić do UPC co się dzieje. Najpierw dostaniesz informacje, że coś masz źle połączone.
6. Masz konto w Art-Comie, automatycznie masz pocztę w Jaw.pl
7. Masz konto w Art-Comie, automatycznie masz własne 1GB FTP choćby na własną stronkę WWW.

Ktoś chce coś dodać ? :)


PS. Transfery po lanie w sieci Art-Com. Poproszę o podobne z UPC.

Obrazek


Tak Barton nie ma u mnie światła w bloku chodź jak jeszcze miałem neta z Art-Com to usilnie bombardowałem Sebe o ten temat . Druga sprawa bo trochę masz zła wiedzę na temat UPC lub ktoś cię w błąd wprowadza :D.
Co do transferów to DW masz tak jak podają i leci nie przerwanie oraz UP jest tak samo jak podają ale nie symetryk .
CO do obsługi technicznej nigdy nie miałem problemu jak coś się uwaliło ( chodź było to tylko raz w przeciągu 15miesięcy ) . Fakt technicy byli dopiero w kolejnym dniu . Pocztę też posiadasz automatycznie w UPC . LAN nie orientuję się i tak nigdy tego nie używałem :P .Oczywiście nie faworyzuje tutaj UPC ale nie będę siedział na radiu z Art-Com .
Teraz bardziej zależy mnie na DW niż UP ( to dawniej mnie bawiło i każdy dobrze wie do czego używa się Up-a ).
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez demoos@portal » 16 gru 2012, o 10:17

Obrazek

10mbit a 22-6 ma byc 20...ale 20 chodzi cala dobe...upload 1,5mbit, nie wylaczalem wrzucania na YT
Avatar użytkownika
demoos@portal
 
Posty: 143
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez aniolkipis@portal » 16 gru 2012, o 12:50

demoos@poczta.jaw.pl napisał(a):Obrazek

10mbit a 22-6 ma byc 20...ale 20 chodzi cala dobe...upload 1,5mbit, nie wylaczalem wrzucania na YT


Jestem trochę zniesmaczony, że taki specjalista od wszystkiego / S.Pycia/ - WOŚP, zbiórki krwi, wszelkich akcji charytatywnych / że tylko rondo wymienię/, specjalistę od gór wysokich, tych mniejszych również, o sieci zmilczę, nie przygotował dla Art- Comu oferty upowszechniania internetu w Jaworzniu. Jest to dla mnie informacja daleko niepokojąca. Wszak do wyborów już tylko dwa lata...
aniolkipis@portal
 
Posty: 358
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komputer i jego podzespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron