Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Zakupiłeś procesor, a on nie działa? Może wystarczy odpowiednio skonfigurować płytę główną. Chcesz kupić kartę graficzną, a nie wiesz na jaką się zdecydować... zapytaj

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez seba@jawnet » 14 gru 2012, o 15:21

edytak@jawnet.pl napisał(a):warto przejrzeć promocje Art-Comu :
http://www.jawnet.pl/promocja-25-mbits-2012/
http://www.jawnet.pl/promocja-50-mbits-2012/
http://www.jawnet.pl/promocja-100-mbits-2012/
Ja mam 10Mb za 50 zł i jest ok. Chociaż fakt, czasami się zdarza, że neta nie ma :!:


Możesz sobie zmienić na 25 mbit/s :)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez gunner1978@portal » 14 gru 2012, o 15:33

czy ja dobrze rozumiem, ze mam teraz od was 30mbit za 65zl to moge isc po 50mbit w tej cenie? czy musze czekac do konca umowy?
Avatar użytkownika
gunner1978@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez seba@jawnet » 14 gru 2012, o 15:43

gunner1978@poczta.jaw.pl napisał(a):czy ja dobrze rozumiem, ze mam teraz od was 30mbit za 65zl to moge isc po 50mbit w tej cenie? czy musze czekac do konca umowy?


Możesz sobie zmienić :) Zapraszamy
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez barton@jawnet » 14 gru 2012, o 15:54

To ja też poproszę Seba :). Choć za 66 zł (dwa kompy) z Art-Comu mam tyle :

Obrazek
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez gunner1978@portal » 14 gru 2012, o 16:01

hah, czyli 3 umowa w tym roku :D na wiosne z 6 na 15, latem z 15 na 30 a teraz z 30 na 50 :D
Avatar użytkownika
gunner1978@portal
 
Posty: 151
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez xyno@jawnet » 14 gru 2012, o 16:26

Ja jestem zadowolony z neta z Art-Comu. Ostatnio miałem problem że przez ponad tydzień internet działał kiepsko i zły jestem na siebie że nie zgłosiłem tego odrazu, bo po GODZINIE od zgłoszenia (a były to godziny wieczorne) internet znów działał tak jak należy :) A zdażyło mi się to może drugi raz od chyba 8 lat...

Seba a czy są jakieś plany odnoście DN? Tzn. coś więcej niż radio 5GHZ?
xyno@jawnet
 
Posty: 156
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez zajceffost@portal » 14 gru 2012, o 16:53

seba@jawnet.pl napisał(a):
gunner1978@poczta.jaw.pl napisał(a):czy ja dobrze rozumiem, ze mam teraz od was 30mbit za 65zl to moge isc po 50mbit w tej cenie? czy musze czekac do konca umowy?


Możesz sobie zmienić :) Zapraszamy


Wszystko pięknie ła:Ddnie Seba , a ja w moim bloku nadal mam od was radiówkę . Sam chyba dobrze wiesz , a plany podobno były inne więc na dzień dzisiejszy ile możesz mi zaproponować :D . Dlatego do tej pory jestem w UPC .Fakt że Up-a mam słabego ( co większość ludzi ma w dupie bo wiadomo dlaczego ) ale DW 50MBit/s i tak śmiga .

Pozdrawiam
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez seba@jawnet » 15 gru 2012, o 15:14

zajceffost@poczta.jaw.pl napisał(a):
seba@jawnet.pl napisał(a):
gunner1978@poczta.jaw.pl napisał(a):czy ja dobrze rozumiem, ze mam teraz od was 30mbit za 65zl to moge isc po 50mbit w tej cenie? czy musze czekac do konca umowy?


Możesz sobie zmienić :) Zapraszamy


Wszystko pięknie ła:Ddnie Seba , a ja w moim bloku nadal mam od was radiówkę . Sam chyba dobrze wiesz , a plany podobno były inne więc na dzień dzisiejszy ile możesz mi zaproponować :D . Dlatego do tej pory jestem w UPC .Fakt że Up-a mam słabego ( co większość ludzi ma w dupie bo wiadomo dlaczego ) ale DW 50MBit/s i tak śmiga .

Pozdrawiam


Powiem Ci tak... faktycznie Twój blok jest jeszcze na radiu, ale na OST w tym roku wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Cała Daleka i Klonowa została przepięta na światłowody do tego doszły bloki na Armii Krajowej. Przed Twoim blokiem (w kanalizacji) jest kabel światłowodowy przygotowany na wiosnę w wciągnięcia.

Jeszcze niedawno 100 bloków było na radiu, zostały 43 z czego chyba 30 na Podwalu które robimy nawet w takie mrozy jak w mijającym tygodniu aby jeszcze w tym roku przepiąć mazur - Może się uda :) Całe Podwale przygotowane na przyszły rok, kiedy to skończymy wszystkie prace światłowodowe do bloków i bierzemy się za domy prywatne. Oczywiście czy będzie światłowód do np Bulgi 1 (gdzie jest dwóch abonentów) to się okaże podczas wiosennego planowania sieci.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez seba@jawnet » 15 gru 2012, o 15:15

barton@jawnet.pl napisał(a):To ja też poproszę Seba :). Choć za 66 zł (dwa kompy) z Art-Comu mam tyle :

Obrazek


Barton zapraszam... teraz w tej cenie będziesz miał 50 Mbit/s
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Witam jaki internet w Jaworznie wybrać?

Postprzez seba@jawnet » 15 gru 2012, o 15:16

xyno@jawnet.pl napisał(a):Ja jestem zadowolony z neta z Art-Comu. Ostatnio miałem problem że przez ponad tydzień internet działał kiepsko i zły jestem na siebie że nie zgłosiłem tego odrazu, bo po GODZINIE od zgłoszenia (a były to godziny wieczorne) internet znów działał tak jak należy :) A zdażyło mi się to może drugi raz od chyba 8 lat...

Seba a czy są jakieś plany odnoście DN? Tzn. coś więcej niż radio 5GHZ?


Plany są takie jak na Długoszynie czyli sieć FTTH Na wiosnę powstaną mapy które domy będą zasięgiem objęte.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Komputer i jego podzespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

cron