ATARI, AMIGA, COMMODORE, NINTENDO, SEGA itd....

Zakupiłeś procesor, a on nie działa? Może wystarczy odpowiednio skonfigurować płytę główną. Chcesz kupić kartę graficzną, a nie wiesz na jaką się zdecydować... zapytaj

ATARI, AMIGA, COMMODORE, NINTENDO, SEGA itd....

Postprzez koli84@portal » 14 lis 2010, o 18:22

Witam!
Chętnie przyjmę stare komputery:) Może komuś wala się to w domu, a ja chętnie przyjmę te sprzęty za symboliczną opłatą:)
Interesują mnie głównie komputery (ATARI, AMIGA, COMMODORE, ZX, AMSTRAD itd) oraz konsole (NES, SNES, Game Boy, SATURN, MEGA DRIVE, AMIGA CD32 itd) z lat 80 i początku 90 XX wieku:)

Gdyby ktoś coś takiego posiadał i chciał się pozbyć proszę o kontakt:
koli84interia.pl
tel. 794733508 => również sms

POZDRAWIAM!
koli84@portal
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

ATARI, AMIGA, COMMODORE, NINTENDO, SEGA itd....

Postprzez barton@jawnet » 14 lis 2010, o 18:32

Symboliczną opłatą ? ....może Ci się wydaje , że nikt na allegro nie spogląda po ile takie "złomy" teraz chodzą ? ...Amiga 4000 - 800 zł :ugeek:.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

ATARI, AMIGA, COMMODORE, NINTENDO, SEGA itd....

Postprzez koli84@portal » 14 lis 2010, o 18:41

nikt tu nie prosi o A4000:!: Wiem ile takie rzeczy kosztują i nie oczekuję nic za darmo, po prostu szukam w taki sposób by dostać sprzęt w jak najlepszym stanie, a wiele osób może sobie po prostu nie zdawać sprawy że ktoś może tego szukać, bądź nie chce się bawić w allegro gdyż np. c64 im się nie chce wystawiać, bo zysk znikomy a te kilka kilo jednak na pocztę trzeba zanieść:)


koli84@portal
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Komputer i jego podzespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron