PB Help

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

PB Help

Postprzez Anonymous » 11 wrz 2005, o 08:04

Zainstalowałem CoD UO, patch 1,5 PB web i wchodze na serwer...zostaje odrazu wykopany i wyświetla sie komunikat"Sever Disconnectrd-has been permanently banned from this Game Server via PunkBuster...global PunkBuster GUID BAN e2730773". Tkai komunikat pojawia sie w grze niezależnie od teg ona jaki serwer chce wejsć...pomocy!
Anonymous
 

PB Help

Postprzez Anonymous » 11 wrz 2005, o 09:38

kup sobie orginal ...
Anonymous
 

PB Help

Postprzez browar@jawnet » 11 wrz 2005, o 10:07

z tego co wiem to serwer jawnetu nie wymaga orginalu a z tym pb mam to samo :(
Avatar użytkownika
browar@jawnet
 
Posty: 162
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

PB Help

Postprzez Anonymous » 11 wrz 2005, o 12:52

sposób na aktualizacje pb:
http://www.evenbalance.com/downloads/pbweb.exe

wrzucasz do
folderu .../Call of Duty/pb/
otwierasz w nim ten pliczek i czekasz, a on
sciaga wszystko to co jest potrzebne :>
Pozniej odpalasz gre wlaczasz
konsole i wpisujesz:
/pb_sv_restart

/pb_sv_enable
Anonymous
 

PB Help

Postprzez Anonymous » 11 wrz 2005, o 13:25

Sciagłem uaktualnienie PB, wpisałem komendy w konsoli /pb_sv_restart i /pb_sv_enable..zadziałały itd. ale dalej mnie wywala z erwera i wyskakuje ten sam komunikat oraz w konsoli jest napisane "PunkBuster Client is not connected to a serwer"...pomysłów mi już brakuje, prosze o jakis help. pozdr. :|
Anonymous
 

PB Help

Postprzez Anonymous » 11 wrz 2005, o 22:56

Po pierwsze - gra Call of Duty nie jest darmowa, co pociaga za soba koniecznosc posiadania oryginalu (a raczej oryginalnego klucza) by miec pewnosc ze wszedzie sie wejdzie. Jesli chodzi o jawnet, to w ramach ustawien PB wylaczone jest sprawdzanie GUIDa (numeru identyfikacyjnego twojego coda) ale to nie jest to samo co klucz gry (cdkey) - od tego jest osobna autoryzacja, ktorej ja nie jestem w stanie ominac bez "crackowania" serwera - to zas w ogole nie podlega dyskusji. Niektorym udaje sie wejsc i pograc jakis czas, nawet grac bez wykopania non stop - to nie moj problem, ze sa niedociagniecia weryfikacji w grze. Mysle, ze to w pelni odpowiada na twoje pytanie.
Anonymous
 

PB Help

Postprzez Anonymous » 11 wrz 2005, o 22:57

jeszcze jedno - komendy zaczynajace sie od /pb_sv_* dotycza serwera PB a ty takowego nie stawiasz, ciebie interesuja komendy /pb_cl_* i czesc z /pb_*
Anonymous
 

PB Help

Postprzez Anonymous » 11 wrz 2005, o 23:43

kluczem do rozwiązania tej sprawy jest dobry klucz :) :P
Anonymous
 


Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron