jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 26 sty 2007, o 11:00

Ja wyłączam voty jak wchodzę na serwa, przeważnie. I według mnie rcon, nie jest od zmiany mapek, tylko od pilnowania porządku. Zdarza mi się zmienić jak bardzo nudzą na serwie, ale to rzadko.
Sami gracze też przesadzają z votami na serwie.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez steel@jawnet » 26 sty 2007, o 11:17

Święte słowa Blizz, dlatego dobrze że voty sa wyłaczane :D
Avatar użytkownika
steel@jawnet
 
Posty: 28
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez hypu@jawnet » 26 sty 2007, o 18:05

dokladnie zgladzam sie z Toba blizz robie tak samo jak Ty , tez uwazam ze tam jestesmy po to,aby utrzymywac porzadek....... jedynie zmieniam mapy jezeli wiekszosc bardzo tego chce, ale to raczej rzadko. Dla mnei liczy sie zdanie innych ,a nie moje zachcianki.

rdg sprawdz logi, a zobaczysz kto zmienia mapy ,bo ma takie 'widzi mi sie" . logi to fakty , wiec to bedzie najlepsze rozwiazanie :D

btw : blizz a jak sie mapy podobaja:D?

steel ma duzo fajnych map na CD ,wiec moze steel cos zaproponujesz?
Avatar użytkownika
hypu@jawnet
 
Posty: 151
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 26 sty 2007, o 19:17

hmm co do map, zassałem na hdd i z tych co obejrzałem to jedynie
eldridge.pk3
Eraplace.pk3
FU_LordJax.pk3
FU_TalibanHunter_v1_2.pk3
FU_LordJax.pk3
lanhall.pk3
Zostało mi 35 map do obejrzenia, ale to dopiero w pn bo mam wyjazd :p
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez hypu@jawnet » 26 sty 2007, o 23:06

no ja uwazam ze sa tam bardzo fajne i ciekawe mapy :D
Avatar użytkownika
hypu@jawnet
 
Posty: 151
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 27 sty 2007, o 17:06

tusiek 19 powiedz mi kiedy taka sytuacja zaistniała że admin bez pytania innych graczy w czasie trwania mapy albo po 2 minutach od jej rozpoczęcia sam sobie zmienił mapę bo mu się tak podobało ? a co najśmieszniejsze to że plujesz się o coś co sam robisz, ledwo się mapa zacznie i tobie się ona nie podoba to już zarządzasz glosowanie nad inna mapą inni chcą grać, a ty co chwile voty i voty, szkoda że demek nie nagrywam bo bym ci je pokazał, a poza tym tez się sugeruje większością głosów, głosy jawnetowiczów mają dla mnie większa wagę niż innych playerów na serwie. Droka o jakie "widzi mi się" ci chodzi ?
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez hypu@jawnet » 27 sty 2007, o 17:28

wojtas twoj obrazliwy opis na gg jest conajmniej smieszny i okazuje jaki jestes wulgrany co do mojej osoby , nie bede komentowala Twojego zachowania. rdg niech sprawdzic logi..... bez komentarza
Avatar użytkownika
hypu@jawnet
 
Posty: 151
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 27 sty 2007, o 17:56

Dorka twoje wypowiedzi na tym forum i na pewnym forum na ktorym trwala zażarta dyskusja na temat cheatów, były śmieszne i bardzo nie przemyślane, wiec zastanów sie nad tym co piszesz bo z prawdziwymi faktami twoje wypowiedzi nie mają nic wspólnego.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 27 sty 2007, o 20:38

taka sytuacja miala miejsce chodzmy wczoraj ! O co sie tak oburzyles?Moze sam jestes winny temu zajsciu!Glosowanie a zmiana mapy samemu to sa dwie rozne rzeczy wiec nie wypisuj takich glupot!
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 27 sty 2007, o 21:47

no to sory tusiek ale coś z twoja głową jest nie tak, że niby wczoraj powiadasz, zawsze się pytam o zmianę mapy tym bardziej wczoraj, wiec ty nie gadaj bzdur, bo już tak ściemniasz ze szkoda słów :shock:
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron