jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez steel@jawnet » 5 sty 2007, o 12:20

Widze, ze problem ktory poruszylem nabiera rumiencow :) Chodzilo mi o to zeby byla mozliwosc zaglosowania na zmiane trybu gry, Jako domyslna moze byc SD czy nawet HQ. Wczorajsza sytuacjia na serwerz byla taka ze nie mozna bylo zmienic trybu ani mapy, a wiekszosc chciala z nij skozystac i zagrac tdm i na innej mapie.

Co do rcona - popieram kandydature Wojtasa - jest stalym bywalcem na serwerze, a skoro co poniektorzy wypowiadaja sie ze cod jest jego calym zyciem :) to wnioskuje ze jako rocon sie sprawdzi :D
Avatar użytkownika
steel@jawnet
 
Posty: 28
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 6 sty 2007, o 23:49

Dzięki za poparcie Steel :) , ale to i tak chyba nic nie da, bo jak się nie mylę to już jest nowy rcon.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 7 sty 2007, o 10:19

Nie, jeszcze nie ma. Dlatego zapraszam obie osoby do rozmowy na priv dc, ewentualnie droga mailowa.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 7 sty 2007, o 18:42

Witam ja chciałbym dopisać kandydature Upsala do listy nominowanych na stanowisk rcon'a :D oczywiście jeśli lista nie została jeszcze zamknięta :)
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez unruel@jawnet » 7 sty 2007, o 18:50

:oops: dziękuję za zaufanie ewentualnych wyborców :roll: pozdrawiam,dzięki Wojtas :)
unruel@jawnet
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 7 sty 2007, o 23:16

tez oddam glos na ta kandydaturę zresztą jak już pisałem wyżej :D
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez scarab@jawnet » 8 sty 2007, o 11:54

ja z mojej strony popieram kandydature Upsala.
Ostatnio nie mam mozliwosci zjawiac sie na serwie z powodu problemow sprzetowo - czasowych (glownie sprzetowych :/ ), robie jedynie czasem 'porzadki' przez hlsw. Oczywista jest potrzeba powolania nowych rconow, ale odebranie przywilejow starym ot tak jesli na to nie 'zasluzyli' uwazam ze jest troche nie fair.
pozdro
Avatar użytkownika
scarab@jawnet
 
Posty: 101
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 8 sty 2007, o 18:34

Uważam, że jeśli ktoś jest mało aktywny jako operator/rcon/dowolna nazwa to nie jest zainteresowany takową funkcją.

Jeśli, tak jak określasz to Ty, nie wynika to z braku chęci i w miarę możliwości nadal stara utrzymywać się porządek na serwerze - nie widzę problemu by nadal utrzymywać tą "współpracę" (za którą każdemu z was jestem wdzięczny). Dlatego zapraszam do kontaktu ze mną, jak to odbywało się dotychczas.

Pozdrawiam,
rdg
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez hypu@jawnet » 8 sty 2007, o 23:46

dziekuje wszystkim glosujacym na mnie, szczegolnie za to,ze sa to osoby ,ktore mnie znaja i wiedza jaka jestem i wbrew temu co mysla o mnie inni,ktorzy mnie nie znaja - poradze sobie. dziekuje rowniez rdg za zaufanie.

pozdrawiam dorka:) nie zawiode was.
Avatar użytkownika
hypu@jawnet
 
Posty: 151
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 9 sty 2007, o 06:14

Co prawda wszyscy z graczy CoD już to wiedzą, ale zaanonsujmy to ładnie:

Nowymi, dodatkowymi graczami z rconem są minako i wojtas. Jako, że są to dopiero ich poczatki to proszę o ewentualne przymknięcie oka na pomyłki.

Pozdrawiam,
rdg
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron