jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 30 maja 2005, o 11:23

Witam w temacie poswieconym w/w grze na serwerach gier jawnet.pl

Kilka przydatnych informacji dla nowych graczy (mini-FAQ):

1. Jak zainstalowac gre zebym mogl zagrac na serwerze gier jawnet.pl?
Zaopatrujemy sie w pelna wersje gry, latke oraz dodatkowe mapy, ktore umieszczone sa na serwerze (latka i mapy dostepne na www.games.jawnet.pl).

Instalujemy gre, nastepnie latke do niej (na dzien 01.06.2005 jest to latka 1.50). Nastepnie kopiujemy dodatkowe mapy do katalogu main (znajduje sie w glownym katalogu gry).

Kolejnym krokiem jest aktualizacja oprogramowania przeciw oszustwom - PunkBuster (PB). Udajemy sie na strone producenta (www.evenbalance.com) i pobieramy program PBWeb dla Call of Duty (aktualnie program ten znajduje sie tutaj: http://www.evenbalance.com/downloads/pbweb.ex e ). Po pobraniu tego programu kopiujemy go do katalogu pb znajdujacym sie w glownym katalogu gry. Uruchamiamy go (i ewentualnie jesli macie oprogramowanie firewall zezwalacie by laczyl sie z internetem) i czekamy az sam zaktualizuje wersje naszego oprogramowania (to troche trwa, ale jest to najprostszy sposob).

Po tych zabiegach gra zostala pomyslnie zainstalowana - nalezy jeszcze tylko ja uruchomic, wlaczyc PB oraz oczywiscie ustawic sobie opcje sieciowe gry.

2. Jak polaczyc sie z serwerem jawnet.pl :: cod?
Najprostszy sposob to poprzez konsole (uzywajac tyldy "~", ktora znajduje sie pod klawiszem ESC) i wpisac: /connect games2.jawnet.pl - po tej czynnosci przeniesiemy sie na serwer.

3. Jakie zasady obowiazuja na serwerze jawnet.pl :: cod?
Podczas grania obowiazuje kultura - przeklenstwa i wyzwiska w kierunku innych graczy sa przeze mnie tepione z cala surowoscia. Najmniej kulturalni gracze otrzymuja ode mnie bany (brak mozliwosci polaczenia sie z serwerem) na minimum 3 dni.

Uzywanie wszelakich programow wspomagajacych celnosc i innych oszustw konczy sie banem na minimum miesiac bez mozliwosci skrocenia tego okresu (a moze sie tylko wydluzyc). Serwery jawnet.pl nie uczestnicza aktualnie w globalnej wymianie banow za ten proceder, ale z czasem moze zaczna i oznaczaloby to ban na bardzo wielu serwerach za uzywanie tego typu wspomagaczy.

Brak gry druzynowej (a raczej celowe zabijanie graczy ze swojej druzyny) z pewnoscia dostrzega inni gracze na serwerze i zostaniecie wykopani (na minimum 5 minut) za to zachowanie. Jesli sytuacja bedzie sie nasilac i zostane poinformowany o takich wysokach mozecie rowniez otrzymac ban na minimum 3 dni.

4. Czy RadGar (ew. rdg) zawarl tutaj odpowiedz na kazde pytanie?
Nie, ale chyba sie nie obrazicie ;)

koniec mini-FAQ, zapraszam w nowym temacie :]
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 30 maja 2005, o 11:25

UWAGA:

dla tych ktorzy nie wczytali sie w temat dokladnie, a graja juz w CoD dosc dlugi czas - od teraz serwer CoD dziala TYLKO na games2.jawnet.pl (194.6.246.62).
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 30 maja 2005, o 17:32

Porzadek musi byc, a my o to zadbamy! Dobrze ze serwer zostal przeniesiony w koncu moj ping wskazuje ze gram po lanie, ping ponizej 30 :| pzdr radgar
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez scarab@jawnet » 3 cze 2005, o 13:42

panowie moze wy mi pomozecie bo ja juz wysiadam :(
Od dluzszego czasu cod wyprawia mi cyrki, bardzo dlugo po zaladowaniu mapki, wlasciwie przez caly czas mieli mi dysk jak glupi, jakby brakowalo ramu. Wczesniej nigdy czegos takiego nie mialem, jest tak tylko z codem, cod:uo i inne gry dzialaja normalnie. Dzieje sie tak mniej wiecej od wyjscia patcha 1.5, zmienialem tez w tym czasie dzwiekowke na sb live 24bit, ale nie wiem czy to moze miec zwiazek bo uo dziala plynnie przy tych samych ustawieniach dzwieku. Probowalem reinstalowac coda z configiem od 0 i nic, w miedzyczasie byla tez reinstalka systemu. Co moze byc tego przyczyna bo mnie sie juz skonczyly pomysly :twisted:
Avatar użytkownika
scarab@jawnet
 
Posty: 101
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 9 cze 2005, o 11:59

Tutaj ta informacja bedzie najbardziej pasowala: dostalem oficjalne zezwolenie na postawienie serwera CoD:UO, wiec jak tylko zalatwie sprawy z instalacja i przerzuceniem plikow na serwer powinna sie ona szybko pojawic na jawnetowym serwerze.

Zatem zacznijcie sie zaopatrywac w dodatek - przypominam, ze przyda sie wam ORYGINALNA wersja gry zebyscie mogli zagrac. Zeby pozniej nie bylo zgrzytow zebami, ze cos wam nie dziala ...

pozdrawiam
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez scarab@jawnet » 9 cze 2005, o 12:27

jessst wreszcie :D :oops:
gta:sa+serw cod:uo+sesja= :ugeek: lepiej nie myslec
Avatar użytkownika
scarab@jawnet
 
Posty: 101
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 17 cze 2005, o 14:09

od dzisiaj do listy adminow (ludzi sprawujacych kontrole podczas gry) dolacza Rufus - witamy w kregu tych zapracowanych utrzymywaniem porzadku :)

A dodatkowo informacja : Ci ktorzy mysla, ze rozgrywka z aimbotami i innymi automatycznymi programami do ulatwiania rozgrywki pomoze im pograc na jawnecie sa w bledzie (a doszly mnie sluchy, ze conajmniej jeden gracz ewidentnie tego uzywa). Przypominam tylko, ze za uzywanie takich rzeczy dostaje sie miesiecznego (minimum) bana.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 17 cze 2005, o 15:40

Oprocz tego czasowe kicki za naduzywanie wulgaryzmow:evil: i za team kill :x.
To tak bo czasem nie zdazam napisac ostrzezenia, wiec ostrzegam miedzy innymi tu taj :!:

Powodzenia RUFUS :D :D
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez scarab@jawnet » 17 cze 2005, o 15:46

witamy w rodzinie :D ;) :)
Avatar użytkownika
scarab@jawnet
 
Posty: 101
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 17 cze 2005, o 16:06

Postaram się jak najlepiej pełnic tą funkcje. ;)
Anonymous
 

Następna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron