jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 16 sie 2005, o 23:12

nie chce rcona zostawiam go wam ja bym chciał voty zawsze załączone i tyle, do grania w tą gre na tym serwie więcej mi nie trzeba. heh mateoo sam se daj buzi w wiesz co :P ja nie jestem pedałem :ugeek: i dymie bo mnie od cziterów wyzywają zaraz mnie zbanują za to, że racje miałem :!: i chcesz zebym sie z nimi pogodzil za to, że piszą na mnie takie bzdury :!:
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 17 sie 2005, o 09:07

to moze w koncu ja uspokoje ta wasza wojenke swiat vs wojtas

po pierwsze - jesli cos macie do siebie to sprawy zalatwiajcie przez maile, tutaj jest miejsce na dyskusje o serwerze w sposob kulturalny i bez podniesionego glosu.

po drugie - jesli poleca jakiekolwiek bany to tylko na podstawie solidnych dowodow. Zeby bylo malo - ban obowiazuje na GUID, czyli unikalny numer przyznawany kazdemu graczowi przez PB (reinstallacja gry nie pomoze go zmienic), wiec jesli nie uzywales czitow wojtas to mozesz spac spokojnie.

po trzecie - jesli zdarza sie sytuacja ze admin zapomni wlaczyc niektore voty jak wychodzi z serwera to po prostu zapomnial - to ludzkie. duzo nie trzeba zeby odszukac mnie czy rufusa, scaraba, blizza i poprosic o zmiane konfiguracji. nerwy i szarpanina w niczym nie pomagaja.

a na koniec - juz drugi raz mowie zeby ta dyskusja sie zakonczyla, nie chce mi sie wracac do tego po raz trzeci.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 18 sie 2005, o 17:29

co z CoD UO ?? :!:
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 24 sie 2005, o 21:41

doczekamy sie tego UO??
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 28 sie 2005, o 21:34

no dziabło by si9e już w to UO :D ale trzeba cierpliwości :)
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 29 sie 2005, o 19:41

a ja w tedy wystawiam kandydature wojtas'a na rcon'a :D :P
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez fanreal@jawnet » 29 sie 2005, o 22:31

rotfl

mam nadzieje, ze to zart byl :)

pozatym imho stare rcony zostana.

pozdro
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 29 sie 2005, o 22:34

to był żart :ugeek: ja i rcon :ugeek: musialbym wcześniej dostać instrukcje obsługi :ugeek: :P
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 30 sie 2005, o 19:50

no chyba nie wzioles tego na powaznie fan :D

pzdr.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 30 sie 2005, o 22:17

a teraz informacja na ktora z pewnoscia czekaliscie (co widac bylo po ostatnich wypowiedziach).

Wstepne testy serwera CoD:UO juz zostaly przeprowadzone (przeze mnie i Rufusa) i wszystko gra, wiec niedlugo zamieniam testowo serwery CoD z CoD:UO - zgodnie z waszym zyczeniem. Ze swojej strony proponuje 1 tydzien testow i jesli sie spodoba to serwer zostanie. Wersja jaka obowiazywac bedzie na serwerze to 1.51 wiec sciagajcie patcha (z netu, ja sam wystawie go na DC niedlugo) mozliwie szybko. Mysle, ze do piatku kazdy zainteresowany zdazy sie w niego zaopatrzyc. To na tyle, do uslyszenia ponownie
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron