jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 27 sty 2007, o 22:01

nie mam zamiaru sie z Toba klucic, a ty chyba lubisz.....bez powodu bym tego nie pisal!Zreszta poco sie tak tlumaczysz????Nie powiedzialem konkretnie ze to ty!!!Ty zacznij czytac ze zrozumieniem !Jakis czlowiek konfliktowy jestes :/
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 27 sty 2007, o 22:13

Tez mi sie nie chce z Tobą klucić dlatego kończmy tą dyskusje
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 28 sty 2007, o 11:45

omg!! zdaje mi sie ze 2 runda "wojtas vs. reszta świata" nadchodzi wielkimi krokami.....
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 28 sty 2007, o 13:26

:shock: raczej nie
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 28 sty 2007, o 19:40

Bez dziecinady proszę. Admowie są od tego by usprawniać rozgrywkę - tak było, jest i będzie. Dodatkowych opcji dla nich nie przewiduję.

Co do kłótni/sprzeczek między samymi admami - bardzo was proszę o załatwianie to w inny sposób niż na forum. Najlepiej udać się z takimi sprawami do mnie i ja wyklaruję sytuację.

Myślę, że temat został zakończony.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 29 sty 2007, o 20:00

jedynie te mi się w miarę spodobały:
eldridge.pk3
Eraplace.pk3
FU_LordJax.pk3
FU_TalibanHunt er_v1_2.pk3
FU_LordJax.pk3
lanhall.pk3
BadBreizh.pk3
mp_aarena.pk3
trainingchaos.pk3
reszta z różnych przyczyn nie pasuję, dużo z nich się nie sprawdziło, szczególnie gdy grało więcej graczy. Sprawdzone mapki dużo wcześniej jak w ac było coś takiego jak lan ...
Może ktoś inny dopatrzył się wśród tych map, bardziej interesujące propozycję. Czekamy na wypowiedzi szerszego grona.

a nawiązując miejmy nadzieje po raz ostatni do sprawy wojtas vs minako, to skoro jedno ma drugie na gg to załatwcie to między sobą na gg. Albo tak jak rdg napisał do niego, może jakaś forma arbitażu wam pomoże.

Czekamy na kolejne propozycje map, jak i również propozycje zmian na serwie.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 30 sty 2007, o 23:31

no i prosze na servie dalej to samo wlasnie przed chwila bylem swiadkiem jak zostala wybrana mapa danwille a admin serva "JUSZI" zmienil ja sobie na Harbor bo tak mu sie widzialo!!I nie mowcie mi ze to gracze wybrali bo po wczytaniu danwill nie minelo 10sec!
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 31 sty 2007, o 10:36

Wystarczą 3 s po załadowaniu mapy, wybierasz strone dajesz vota i wchodzisz na specta i od razu zmienia mape.
Juszi nie jest rconem to tak dla twojej wiadomości.

Czyli tajemnicza zagadka zmian map jest już wyjaśniona, cwaniaczek z najszybszym łączem, który jest pierwszy na mapce bawi się votami.
Nagroda dla psiego dektywa.
Szkoda, że oczerniasz od razu rconów.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 31 sty 2007, o 11:47

mozliwe ze jest i tak wiec zwracam honor i przepraszam samego juszi jak i adminów za podejzenia, ale tylko oni przychodzili mi do głowy.
Anonymous
 

jawnet.pl :: cod - Call of Duty

Postprzez Anonymous » 31 sty 2007, o 13:21

Zerkalem po logach - juszi nie rconowal na naszym serwerze ani przez moment. Sprawy vote'ow niestety sa nie do wysledzenia, ale teoria wysunieta przez blizza jest jak najbardziej sluszna bo ma zastosowanie we wszystkich serwerach gier opartych na silniku q3.

Nastepnym razem prosze nie oskarzac a jedynie poddawac w watpliwosc dzialania niektorych. Ten pojedynczy raz to wypadek przy pracy :) wiec EOT, zwlaszcza ze sprawa wyjasniona.

Pozdrawiam.
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron